Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bolton Przecież on jest ambasadorem mundialu 2034 w Arabii. Szejki kupiły go i będą trzymać jak zabawkę, dopóki im się nie znudzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@escarabajo Albacete zapłaci rachunek
2
@MichuZ44 Święta trójca tego sezonu: Cadillac, Audi i Williams.
3
@blakkudium Słabo dobrane drużyny z adidasa. Kluby z jednolitymi barwami. Wzięliby jakiś Juventus, albo Newcastle i już byłoby lepiej.
0
@BorzyKrzys Znajac zycie, za x lat okaże się, że w tym specjalnym zespole zasiadały osoby, które wykorzystywały dzieci.
1
@draxidox Za zdradę ojczyzny powinna być czapa. Wysłać go do Rosji i niech tam siedzi, jak tak bardzo ich kocha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
Ja bym poszedł dalej i zorganizował jakieś Mistrzostwa w Rosji. Finał Ligi Mistrzów w Moskwie też byłby dobrym pomysłem. Putin na trybunach obowiązkowo.
0
@escarabajo Jesse Lingard to Motor Lublin. Here we go!
3
@Sysia11 Jak sobie przypomnę popisy Caballero i Armaniego na mundialu w Rosji... Dobrze, że trafi się ten Emiliano Martinez. Bez niego nie byłoby mowy o jakimkolwiek sukcesie Argentyny.
2
@NeroTFP1 Chłop 2 razy w życiu przekroczył 20 goli w sezonie, a wymagania finansowe jak klasowa "9". Cytując klasyka, chcę robić z siebie wielką gwiazde. Dla mnie to jest taki typowy jugol
1
@Laminedependencia Vicek z Bellisiem zarządzili wolne i Arbeloa ma gówno do gadanja
18
Benzema ma zarabiać w Al-Hilal 15 milionów euro rocznie. Jak nie wierzycie, to wpiszcie w Google "Benzema 15"
0
@maroon Czemu miałby to robić?
3
@Vurt Transfery za pierdyliard ojro, a kreacja na poziomie Villareal. Brawo Real Madryt xd
5
@tbas Zełenski musiałby być niespełna rozumu, żeby tam pojechać xd
4
@Karol145 A po co innego tam szli wszyscy, jak nie dla pieniędzy? Nikt mi nie powie, że ktoś kto ma ambicje sportowe idzie grać w Arabii. Chyba tylko Ronaldo ma napinke na Puchar Szejkera, bo go piecze, że Messi wygrywa w lidze hamburgera.
2
Ania porozmawiała ze swoją panią psycholog i podjęła decyzję, że do Arabii nie.
0
Żeby się przypadkiem nie okazało, że tym ruchem z Mareczkiem spuścimy Girone z Ligi. Wypożyczyliśmy im Ter Stegena, chłopy w niego uwierzyły i oddali Livakovicia. W tym czasie Ter Stegen się rozjebał i Girona zostaje z parodystą Gazzanigą na bramce xd
7
@Eklerek Nie wiedziałem, że Yamal jest ich kierowcą testowym
24
Te piruety, figury taneczne Mbappe przebijają już chyba Ronaldo i jego nury. Żółw rzuca się na murawę, jakby mu nogę urwało
0
@Karol145 Chłop ma wszystkie transfery jakie chce. Mają najlepszą pake w lidze. Nawet trenera ściągnęli od największego rywala, ale ten będzie bojkot robił.
2
Zapraszam na lot na księżyc i z powrotem.
13
@PatrychoO JE Hansiego Flicka tam nie ma i tylko to mnie interesuje.
3
@michal26 I bardzo k**wa dobrze
3
Żadne osłabienie. Bez niego Real wygladal lepiej.
8
@Kessie Arteta woli mieć 20 zawodników, którzy strzelą po 4 bramki
3
@Bilon87 Prawda. My nie walczymy z Realem Madryt, my walczymy z systemem.
2
@blakkudium 2.19? Co to za amatorzy? Tyle mieliśmy wczoraj po 20 minutach meczu