5

Szczerze mówiąc, to z całego tego wielkiego Top 6 w Anglii najlepiej ogląda się teraz Manchester United. Odpalając ich mecz, nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Ledwie 6 punktów za drugim City. Niech jadą chlopaki. Chętnie zobaczę ich w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie

1

@Luciano99 To było złote pokolenie BVB. Weinderfeller, Subotic, Hummels, Piszczek, Schmelzer, Kagawa, Götze, Perisic, Błaszczykowski, Lewy, Barrios. Do tego Klopp wyciągnął z każdego 150%

0

@Encore Bez szans. Tu powalczył, tylko dlatego, że dwie rundy przesiedział na dupie.

0

@MOLESTA Gdyby Real był polskim klubem nazywalby się Legia

4

7 szlemów w wieku 22 lat! To robi wrażenie

1

@MichalZZZ Z tego co pamiętam mówiło się, że koniec lutego/początek marca ma być gotowy

0

@FcPortoFan1999 Jego grzeje od środka pewnie.

28

"Rzucili się sobie do gardel" xddd. Adama nim rzucił jak workiem kartofli.

3

@MichuZ44 Najlepszy samochód w historii F1. Hamilton mógł go jednym palcem prowadzić.

7

Balde obudził się w drugiej połowie z Kopenhagą i dziś utrzymał wysoki poziom. Oby tak dalej

1

@Barca-Messi10 I to bez karnego.

9

Śmialiście się tu z Ferrana po pierwszej połowie. Co napudłowal, to jego ale chociaz caly czas dochodził do sytuacji, byl pod grą i uczestniczyl w rozegraniu. Przy bramce Yamala tez zabral za sobą obrońcę robiąc miejsce w środku. Wszedł Lewy w 60 minucie i nie pokazał nic. Cała gra z przodu wygląda dużo lepiej z Ferranem na boisku, tylko wkurwia ta jego impotencja strzelecka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No jakby to spudłował, to wyszedłbym z siebie i stanął obok

1

Za tą skuteczność Flick powinien im zrobić karne treningi strzeleckie

1

Kurwa ale ich tam chlop ruchał. Fart jak nie wiem

0

Bernal powinien tu dziś rządzić i dzielić

0

@Gibbon_FCB Grimaldo, Gerard Martin, ale w Top 5 Balde jest napewno.

4

Kurwa Raphinha nie żartuj...

0

@Toretto Lewego pewnie odpalamy w lato i Flick przyzwyczaja się do życia bez niego.

2

Fajny mecz do oglądania, dużo okazji. Chwalmy takie drużyny jak Elche. Jedni z nielicznych, którzy nie murują.

0

Ferran zrobil tu wszystko idealnie. Ogólnie atak funkcjonuje z nim bardzo dobrze, lepiej niż z Lewym. Tylko ta jego skuteczność...

0

No i japa tam hejterzy.

0

@Hosh Do połowy tych sytuacji nawet by nie doszedł.

0

Mecz bez straconego gola, to nie mecz. Jadymy dalej

3

Za dużo niedokładności. Flick im wyplaci po liściu w przerwie za to.

0

Olmo to jest piłkarz magiczny. Jeszcze jakby on był w stanie taką dyspozycję utrzymać przez dłuższy czas...

0

Olmo trzeci mecz z rzędu taką piłkę daje.

1

Kułwa, Leszek Ołłowski na majku...

1

@VincentDrogi Minutes to Midnight i The Hunting Party (uważam, że jest niedoceniany)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?