Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szczerze mówiąc, to z całego tego wielkiego Top 6 w Anglii najlepiej ogląda się teraz Manchester United. Odpalając ich mecz, nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Ledwie 6 punktów za drugim City. Niech jadą chlopaki. Chętnie zobaczę ich w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie
1
@Luciano99 To było złote pokolenie BVB. Weinderfeller, Subotic, Hummels, Piszczek, Schmelzer, Kagawa, Götze, Perisic, Błaszczykowski, Lewy, Barrios. Do tego Klopp wyciągnął z każdego 150%
0
@Encore Bez szans. Tu powalczył, tylko dlatego, że dwie rundy przesiedział na dupie.
0
@MOLESTA Gdyby Real był polskim klubem nazywalby się Legia
4
7 szlemów w wieku 22 lat! To robi wrażenie
1
@MichalZZZ Z tego co pamiętam mówiło się, że koniec lutego/początek marca ma być gotowy
0
@FcPortoFan1999 Jego grzeje od środka pewnie.
28
"Rzucili się sobie do gardel" xddd. Adama nim rzucił jak workiem kartofli.
3
@MichuZ44 Najlepszy samochód w historii F1. Hamilton mógł go jednym palcem prowadzić.
7
Balde obudził się w drugiej połowie z Kopenhagą i dziś utrzymał wysoki poziom. Oby tak dalej
1
@Barca-Messi10 I to bez karnego.
9
Śmialiście się tu z Ferrana po pierwszej połowie. Co napudłowal, to jego ale chociaz caly czas dochodził do sytuacji, byl pod grą i uczestniczyl w rozegraniu. Przy bramce Yamala tez zabral za sobą obrońcę robiąc miejsce w środku. Wszedł Lewy w 60 minucie i nie pokazał nic. Cała gra z przodu wygląda dużo lepiej z Ferranem na boisku, tylko wkurwia ta jego impotencja strzelecka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No jakby to spudłował, to wyszedłbym z siebie i stanął obok
1
Za tą skuteczność Flick powinien im zrobić karne treningi strzeleckie
1
Kurwa ale ich tam chlop ruchał. Fart jak nie wiem
0
Bernal powinien tu dziś rządzić i dzielić
0
@Gibbon_FCB Grimaldo, Gerard Martin, ale w Top 5 Balde jest napewno.
4
Kurwa Raphinha nie żartuj...
0
@Toretto Lewego pewnie odpalamy w lato i Flick przyzwyczaja się do życia bez niego.
2
Fajny mecz do oglądania, dużo okazji. Chwalmy takie drużyny jak Elche. Jedni z nielicznych, którzy nie murują.
0
Ferran zrobil tu wszystko idealnie. Ogólnie atak funkcjonuje z nim bardzo dobrze, lepiej niż z Lewym. Tylko ta jego skuteczność...
0
No i japa tam hejterzy.
0
@Hosh Do połowy tych sytuacji nawet by nie doszedł.
0
Mecz bez straconego gola, to nie mecz. Jadymy dalej
3
Za dużo niedokładności. Flick im wyplaci po liściu w przerwie za to.
0
Olmo to jest piłkarz magiczny. Jeszcze jakby on był w stanie taką dyspozycję utrzymać przez dłuższy czas...
0
Olmo trzeci mecz z rzędu taką piłkę daje.
1
Kułwa, Leszek Ołłowski na majku...
1
@VincentDrogi Minutes to Midnight i The Hunting Party (uważam, że jest niedoceniany)