0

@Encore Kurla on ich przygotował tylko na Brighton, a tu jeszcze Hove Albion było.

2

@Czyhrynski Kubiak chyba raczej nie słynie ze zbyt mądrych wypowiedzi.

2

@Destroyer_of_Worlds Ludzie śmieją się, że niektórzy dali się kolejny raz nabrać na Tuska, po czym zadowoleni chcą zagłosować na chyba jeszcze większego kłamcę i krętacza Morawieckiego, bo ten nagle zmienił szyld. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

7


Youtube to jeden z lepszych wehikułów czasu. Wchodzisz posłuchać jednego ze swoich ulubionych kawałków, a tu się okazuje, że ma ponad 20 lat. Nawet nie wiem kiedy to zleciało.

2

@macio_944 W sumie to wyswiadczyl Maxiemu Lopezowi przysługę. Pozbyć się tak toksycznej i pustej baby, to jak wygrać drugie życie.

2

Górnik Łęczna pod wodzą Shatalova jeszcze żyje w walce o utrzymanie. W ostatnich pięciu meczach zdobyli 10/15 możliwych punktów

3

@MichuZ44 Czyli zlikwidowanie emocji całkowite. Do tej pory chociaż na starcie Ferrari robiło zamieszanie. Teraz Mercedesy z Mclarenami odjadą od samego poczatku

3

My tu gadu gadu, a "wypalony" Guardiola zaraz zrobi krajowy tryplet.

0

To była pilka na remis

5

Jeszcze tylko wpierdol od Atletico i można kończyć sezon

2

Haramball Arsenalu. Oni kompletnie nie mają pomysłu na grę.

4

Cubarsi/Eric/Araujo właśnie schodziliby do szatni z czerwoną kartką

0

@Faro Uj z liczbami. To tylko suche statystki, które i tak Yamal ma świetne, ale jego prawdziwa zajebistosc polega na tym, co on wyczynia na boisku. Nie ma obecnie drugiego zawodnika na świecie, który z pilką przy nodze byłby tak magiczny. Choćby Olise strzelił 10 goli więcej, ja i tak wolę Yamala

2

@Coutinho007 Kaputt, kaputt!

0

@robsesh Strzelał sporo w Villarealu. Teraz coś tam strzela w Atletico. U nas miałby w uj okazji. To może się udać.
Jedyny minus, to kolejny deal z tym dziadowskim Atletico...

0

@ViscaBARCA666 No dobra, ale zrobił już 22G+A w tym sezonie. Żaden Virgili, czy Abde (o których mówi się w kontekście Lewego skrzydła) nie zbliży się do takich liczb.

2

@JurnyGerwazy Jakby nie patrzeć Real faworytem dwumeczu z Bayernem napewno nie był, a my z Atletico już tak.

1

@Gaucho Jeśli nie widzi powodu, to tymbardziej trzeba się pożegnać na koniec sezonu.

11

Jedno Realowi trzeba oddać - oni są jak takie karaluchy w tej Lidze Mistrzów. Grają totalny syf, a i tak wynik dwumeczu był na styku. Trochę szczęścia, troche pomocy sedziego i są w grze. Oni mogą grać gówno, a i tak do końca zawsze mają szansę się prześlizgnąć dalej. My jak gramy słabo, to dostajemy wpierdol jak z PSG. Potrafią w te rozgrywki.

2

@TR3YWAY Tak tak. Już Pep miał zmieśc Real, teraz Bayern. Lucho następny w kolejce. Skurwesyny są jak karaluchy w tej Lidze Mistrzów

0

@Piotrek1993 W Londynie mecz dla koneserów

0

Dawać Bayern gola do szatni

2

Jeśli Bayern nakurwiajacy pierdyliard goli w tym sezonie skończy dziś z jedną bramką na takich chujaków jak Real z ukraincem w bramce, to nie mam pytań.

0

@LukaszFan Jeszcze tylko cygana tam w tym cyrku brakuje

6

Boli mniej niż rok temu. Poprzednia kampania była wybitna i naprawdę otarlismy się o finał, ale w tym sezonie, praktycznie każdy nasz mecz Ligi Mistrzów, to były męczarnie. Niewazne z kim byśmy nie grali - PSG, Chelsea, Club Brugge, Slavia Praga, czy Eintrach, zawsze to były męczarnie. Brak chociażby jednego czystego konta przez całą edycję mówi wszystko o problemach tej drużyny.

0

@Criss18Barca Jakby ktoś nie wiedział, dlaczego Robert Kubica od 13 roku życia zamieszkał we Włoszech, to już wie. W Polsce nie ma warunków, ani kultury do uprawiania motorsportu. 40-milionowy kraj w centrum Europy, a żadnego poważnego toru wyścigowego tu nie ma.

5

@kamiVeB Ponad 120 lat istnienia Barcelony i wygrała Puchar Europy "tylko" 5 razy, z czego 4 razy przez ostatnie 20 lat. My i tak mamy szczęście, bo żyjemy w najlepszej erze tego klubu, w całej jego historii.

0

@Encore Pora wydać kolejne 300 baniek

1

Jak chcemy Ligi Mistrzów, to bez konkretnych ruchów na rynku transferowym możemy pomarzyć. Ile jeszcze lat do kurwy nędzy będzie nam brakować do tej mitycznej zasady 1:1? Wygrywamy puchary, zachodzimy daleko w Lidze Mistrzów, a ciągle czegoś brakuje. Zarząd ma latem robotę do wykonania, a nie dadzą Flickowi Rashforda i niech se radzi.

24

Was chyba do reszty popierdolilo z tymi atakami na Flicka. Zasługujecie na kolejnego Setiena na lawce trenerskiej, to wtedy może zobaczycie jaki "potencjał" ma ta kadra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?