PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemanko,
Powiedzcie mi, komu dedykuje Luisto cieszynkę po strzelaniu bramki?
Dla jego córek i żony?
1
Spokojnie odkupimy go za 2 sezony za 80 baniek :)
0
Haha no właśnie: D
0
http://m.barca.pl/transfery/49001/philippe-coutinho-zostanie-pilkarzem-barcelony_.html
No to mamy to :D
1
Barca dogadana z Atletico.
Griezmann 70mln Plus Arda, który ponownie wróci na Vincente Calderon.
Źródło; MARCA
0
Leo tak się na fifa wkur**ł ze aż reklama powstała
https://frompage2screen.files.wordpress.com/2017/03/ychi3-1.jpg
0
Przyda mu się ta przerwa :)
0
Nic się nie zmieniło oprócz tego, że Silve dodał..
Iniesta młodszy nie będzie.. Potrzeba nam świeżej krwi w pomocy
0
To poleciałaś nieźle
10
Hmm a może ku niespodziance wszystkim to właśnie Gerard zastąpi Lucho i będzie to drugi Pep.
0
Pisałem to od początku, że Unzune bedsie to mnie wyśmiano.. :)
1
Mam dwie, i są bardzo wytrzymałe :)
1
Takie sobie.. Szkoda... Bo chciałbym jakaś koszulkę z tej okazji.. Ale ta nie jest warta tej kasy
0
Przy naszym MSN będzie grał ciągle ławę i po co mu to?
Żaden napadzior klasy światowej nie przyjdzie do nas póki mamy MSN
0
Po co nam Dybala, żeby grzać ławę?
2
Arda za Ozila i dla nas Bomba :D
0
Chłopak zaczął się rozwijać odkąd gra w I składzie.
Gdyby dalej Bronił tylko w LM nie byłby na takim poziomie jak jest teraz
0
No i ma racje ;)
0
Isco chętnie bym widział w naszych szeregach :)
0
Griezmann dogadany z nami już jest :P
0
Moje zdanie tez takie jest ze Unzune zostanie i będzie ta sama padaka jaka jest teraz no ale cóz..
0
Może LM nie wygrał bo trafiał na lepsze ekipy od swoich zawodników, za to w Lidze Włoskiej radzi sobie doskonale, wszystko chodzi jak w zegarku czego u nas brakuje.
Zatem kogo Ty widzisz Unzune, który ile wygrał LM? Bo nie pamiętam?
0
W końcu pojawił się trener z konkretnym nazwiskiem i właśnie tego typu potrzebujemy.
Czuje ze Allegri dodał by naszym skrzydeł u ducha walki.
Szkoda, że trener już jest znany i jest to Unzune.
1
Ex zawodnik nigdy nie zawodzi.
Gol Munira
Gol Gomesa
0
Hahahaa dokładnie :D
0
Ja gram :D......
0
Z taką kasą mógłbyś ją mieć na całe życie :D
0
Faks miał lagi i nie pyklo :D
0
NO to czeka nasz dobry ale trudny mecz
0
Pisałem o tym ostatnio pod jakimś artykułem to mnie każdy wyzwał i wyśmiał. A jednak nie myliłem się.