0

Siemanko,
Powiedzcie mi, komu dedykuje Luisto cieszynkę po strzelaniu bramki?
Dla jego córek i żony?

1

Spokojnie odkupimy go za 2 sezony za 80 baniek :)

0

Haha no właśnie: D

1

Barca dogadana z Atletico.
Griezmann 70mln Plus Arda, który ponownie wróci na Vincente Calderon.
Źródło; MARCA

0

Leo tak się na fifa wkur**ł ze aż reklama powstała
https://frompage2screen.files.wordpress.com/2017/03/ychi3-1.jpg

0

Przyda mu się ta przerwa :)

0

Nic się nie zmieniło oprócz tego, że Silve dodał..
Iniesta młodszy nie będzie.. Potrzeba nam świeżej krwi w pomocy

0

To poleciałaś nieźle

10

Hmm a może ku niespodziance wszystkim to właśnie Gerard zastąpi Lucho i będzie to drugi Pep.

0

Pisałem to od początku, że Unzune bedsie to mnie wyśmiano.. :)

1

Mam dwie, i są bardzo wytrzymałe :)

1

Takie sobie.. Szkoda... Bo chciałbym jakaś koszulkę z tej okazji.. Ale ta nie jest warta tej kasy

0

Przy naszym MSN będzie grał ciągle ławę i po co mu to?
Żaden napadzior klasy światowej nie przyjdzie do nas póki mamy MSN

0

Po co nam Dybala, żeby grzać ławę?

2

Arda za Ozila i dla nas Bomba :D

0

Chłopak zaczął się rozwijać odkąd gra w I składzie.
Gdyby dalej Bronił tylko w LM nie byłby na takim poziomie jak jest teraz

0

No i ma racje ;)

0

Isco chętnie bym widział w naszych szeregach :)

0

Griezmann dogadany z nami już jest :P

0

Moje zdanie tez takie jest ze Unzune zostanie i będzie ta sama padaka jaka jest teraz no ale cóz..

0

Może LM nie wygrał bo trafiał na lepsze ekipy od swoich zawodników, za to w Lidze Włoskiej radzi sobie doskonale, wszystko chodzi jak w zegarku czego u nas brakuje.

Zatem kogo Ty widzisz Unzune, który ile wygrał LM? Bo nie pamiętam?

0

W końcu pojawił się trener z konkretnym nazwiskiem i właśnie tego typu potrzebujemy.



Czuje ze Allegri dodał by naszym skrzydeł u ducha walki.

Szkoda, że trener już jest znany i jest to Unzune.

1

Ex zawodnik nigdy nie zawodzi.
Gol Munira
Gol Gomesa

0

Hahahaa dokładnie :D

0

Ja gram :D......

0

Z taką kasą mógłbyś ją mieć na całe życie :D

0

Faks miał lagi i nie pyklo :D

0

NO to czeka nasz dobry ale trudny mecz

0

Pisałem o tym ostatnio pod jakimś artykułem to mnie każdy wyzwał i wyśmiał. A jednak nie myliłem się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?