0

Trenerem będzie Unzune więc pewnie widział by Thiago w naszej drużynie

0

Co powiecie na zainteresowanie Barcy Kimmichem??

2

Przychodzi Gomes na obszar gdzie zaczynają murować mury.
Inżynier do Gomesa;
Gomes weź Ty się rusz bo nam cegieł zabrakło do murowania a ty się nadasz idealnie.

5

A miałem co do niego takie wielkie nadzieje i cierpliwość, niestety koleś po prostu się do ans nie nadaje.,

2

Messi odkąd ma brodę to gra padake..

0

Szkoda strzepic ryja

0

Szkoda że szanse na mistrza oddalają się z każdą sekundą tego meczu

1

Mając świadomość, że muszą wygrać żeby mieć szansę na mistrzostwo bo Real ma małą przewagę punktową to oni grają jak by mieli mistrzostwo w kieszeni..

0

Paco załaduje dwie bramy

1

Czułem to w kościach

5

Denis przez 5min wiecej zamieszal na lewej stronie niż Arda przez pierwszą połowę

0

Denis powinien mieć pierwszeństwo przed Gomesem, ale nie ma co Gomes był droższy.

3

Arde mogli puścić Chinczykom za te 40 baniek. Stary już jest blokuje miejsce w składzie młodym

0

Gomes zrobił robotę

0

Chciał żeby było efektownie..

0

Stegen chciał się chyba zabawić piłką ale mu nie wyszło

1

Poprostu mówię że mógł nie podawać bo pewnie by bramę wpakował

1

Suarez mogl pakować piłę do bramki a nie podawać jeszcze na upartego do Messiego

0

Wtf gościu????????

1

Dlaczego z takimi ogórkami nie zagra Paco..

1

Oj Messi to by rozbił bank w takiej zabawie :D

0

Ale chciałby poprowadzić Barce :) będziemy czekać na niego.
Ogólnie w Katarze jakaś drużynę rezerw już tam prowadzi

0

Clues a może na ławkę trenerską Xavi? :)

0

Ja gram (15 znaków)

0

Ja też poprosił i tą koszulkę również

0

Jak nie teraz to za dwa lata sobie go zaklepie. Ale by było jak by PSG Luczo nas odbił z LM

0

Cudownie, idealny wieczór
Dziękuję wam moi ulubieńcy

0

Ile musimy strzelić żeby był awans?

0

Szkoda było blisko :(

0

Messi czy Iniesta na klasowej 10?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?