PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trenerem będzie Unzune więc pewnie widział by Thiago w naszej drużynie
0
Co powiecie na zainteresowanie Barcy Kimmichem??
2
Przychodzi Gomes na obszar gdzie zaczynają murować mury.
Inżynier do Gomesa;
Gomes weź Ty się rusz bo nam cegieł zabrakło do murowania a ty się nadasz idealnie.
5
A miałem co do niego takie wielkie nadzieje i cierpliwość, niestety koleś po prostu się do ans nie nadaje.,
2
Messi odkąd ma brodę to gra padake..
0
Szkoda strzepic ryja
0
Szkoda że szanse na mistrza oddalają się z każdą sekundą tego meczu
1
Mając świadomość, że muszą wygrać żeby mieć szansę na mistrzostwo bo Real ma małą przewagę punktową to oni grają jak by mieli mistrzostwo w kieszeni..
0
Paco załaduje dwie bramy
1
Czułem to w kościach
5
Denis przez 5min wiecej zamieszal na lewej stronie niż Arda przez pierwszą połowę
0
Denis powinien mieć pierwszeństwo przed Gomesem, ale nie ma co Gomes był droższy.
3
Arde mogli puścić Chinczykom za te 40 baniek. Stary już jest blokuje miejsce w składzie młodym
0
Gomes zrobił robotę
0
Chciał żeby było efektownie..
0
Stegen chciał się chyba zabawić piłką ale mu nie wyszło
1
Poprostu mówię że mógł nie podawać bo pewnie by bramę wpakował
1
Suarez mogl pakować piłę do bramki a nie podawać jeszcze na upartego do Messiego
0
Wtf gościu????????
1
Dlaczego z takimi ogórkami nie zagra Paco..
1
Oj Messi to by rozbił bank w takiej zabawie :D
0
Ale chciałby poprowadzić Barce :) będziemy czekać na niego.
Ogólnie w Katarze jakaś drużynę rezerw już tam prowadzi
0
Clues a może na ławkę trenerską Xavi? :)
0
Ja gram (15 znaków)
0
Ja też poprosił i tą koszulkę również
0
Jak nie teraz to za dwa lata sobie go zaklepie. Ale by było jak by PSG Luczo nas odbił z LM
0
Cudownie, idealny wieczór
Dziękuję wam moi ulubieńcy
0
Ile musimy strzelić żeby był awans?
0
Szkoda było blisko :(
0
Messi czy Iniesta na klasowej 10?