8

Niech dadzą szansę młodzieży !!!

0

A miałem cichą nadzieję ze Cholo opuści Madryt i przyjedzie do nas..

0

Luczo do Arsenalu a Wenger do nas:D

0

Barca powinna go ściągnąć zamiast Paco..

0

Gdyby był trener, który dawałby mu szanse na pewno by się chłopak rozwinął.

Niestety Luczo nie mam w zwyczaju dawać szans młodym nawet w meczach z ogórkami..

0

Szkoda, że kiedyś pozbyliśmy się Icardiego, teraz ten dzik by się przydał.

0

Tylko, że tą nasza Tiki-Take już każdy zna.
Wiedział również o tym sam Pep po 3 sezonach i chciał zmienić styl filozofie i parę gwiazd to go zarząd wyśmiał i wyj****

0

Jak tylko sobie pomyślę o takim środku naszej pomocy to mam motylki w brzuchu

0

W końcu coś nowego a nie to samo klepanie od 8 sezonów..

0

lub wczasy pod gruszą w jednym z jego hoteli :D

0

Tak Kiedyś graliśmy jak jeszcze Villa u nas ładował Bramy.
Zagraliśmy taki mecz ze Messi grał za Villa i to było naprawdę emocjonujące rozgrywanie piłki.
Moim zdaniem moglibyśmy spróbować tak grać jak na zdjęciu skoro nie mamy teraz klasowego PO

0

Zostajemy w walce o mistrzostwo więc, Luczo będzie naciskał na transfer PO

0

Real nie dał by sobie dmuchać tak w kasze PSG i Leganes

2

Każdy się cieszył Haha. Nie znacie Realu? Przecież w końcówkach zazwyczaj im coś wpada. I real ma więcej jaj niż nasi bo biali walczą do końca

0

Mówiłem żeby się nie cieszyć

2

Nie świętujemy jeszcze mają 20 min

0

Szkoda mi Denisa, chłop się na ławie marnuje to samo z Paco.. Po co oni w nam za takie grube melony jak nic nie grają

0

Polalbym Ci a akurat mam co :D

0

Isco wlasnie nie ma w kontrakcie klauzuli antyBarca

0

Cholo to najlepszy kandydat na trenera barcy :)
I tyle w temacie

1

Koeman chociaż stawia na młodzież nie to co Luczo..

0

W środę Nietoprzerze przegrali z Królewskim a dziś przegrali z takim Alaves, tego najbardziej nie ogarniam

0

Walker były idealny
Albo Aurier tez niezły grajek

0

Wydaje mi się że Alba lepszy ;)

2

WRÓC LEGENDO :(

0

teraz jak by dostali takiego kopa i 3:0 z Calderon i później Remontada z PSG.
Kurcze w piłce może wszystko się stać :D

0

Hejka,

Kogo polecacie w Fifa Mobile na LO?

0

Kojarzy ktoś jakiego pokroju jest ten zawodnik?
Jakoś nie pamiętam go w wyśmienitych akcjach?

I co z Cancelo?

0

Rakiticia to chyba małżeństwo zniszczyło.. Bo przed ślubem grał pierwsze skrzypce :D

1

Powinni się pokusić o Piszczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?