PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niech dadzą szansę młodzieży !!!
0
A miałem cichą nadzieję ze Cholo opuści Madryt i przyjedzie do nas..
0
Luczo do Arsenalu a Wenger do nas:D
0
Barca powinna go ściągnąć zamiast Paco..
0
Gdyby był trener, który dawałby mu szanse na pewno by się chłopak rozwinął.
Niestety Luczo nie mam w zwyczaju dawać szans młodym nawet w meczach z ogórkami..
0
Szkoda, że kiedyś pozbyliśmy się Icardiego, teraz ten dzik by się przydał.
0
Tylko, że tą nasza Tiki-Take już każdy zna.
Wiedział również o tym sam Pep po 3 sezonach i chciał zmienić styl filozofie i parę gwiazd to go zarząd wyśmiał i wyj****
0
Jak tylko sobie pomyślę o takim środku naszej pomocy to mam motylki w brzuchu
0
W końcu coś nowego a nie to samo klepanie od 8 sezonów..
0
lub wczasy pod gruszą w jednym z jego hoteli :D
0
Tak Kiedyś graliśmy jak jeszcze Villa u nas ładował Bramy.
Zagraliśmy taki mecz ze Messi grał za Villa i to było naprawdę emocjonujące rozgrywanie piłki.
Moim zdaniem moglibyśmy spróbować tak grać jak na zdjęciu skoro nie mamy teraz klasowego PO
0
Zostajemy w walce o mistrzostwo więc, Luczo będzie naciskał na transfer PO
0
Real nie dał by sobie dmuchać tak w kasze PSG i Leganes
2
Każdy się cieszył Haha. Nie znacie Realu? Przecież w końcówkach zazwyczaj im coś wpada. I real ma więcej jaj niż nasi bo biali walczą do końca
0
Mówiłem żeby się nie cieszyć
2
Nie świętujemy jeszcze mają 20 min
0
Szkoda mi Denisa, chłop się na ławie marnuje to samo z Paco.. Po co oni w nam za takie grube melony jak nic nie grają
0
Polalbym Ci a akurat mam co :D
0
Isco wlasnie nie ma w kontrakcie klauzuli antyBarca
0
Cholo to najlepszy kandydat na trenera barcy :)
I tyle w temacie
1
Koeman chociaż stawia na młodzież nie to co Luczo..
0
W środę Nietoprzerze przegrali z Królewskim a dziś przegrali z takim Alaves, tego najbardziej nie ogarniam
0
Walker były idealny
Albo Aurier tez niezły grajek
0
Wydaje mi się że Alba lepszy ;)
2
WRÓC LEGENDO :(
0
teraz jak by dostali takiego kopa i 3:0 z Calderon i później Remontada z PSG.
Kurcze w piłce może wszystko się stać :D
0
Hejka,
Kogo polecacie w Fifa Mobile na LO?
0
Kojarzy ktoś jakiego pokroju jest ten zawodnik?
Jakoś nie pamiętam go w wyśmienitych akcjach?
I co z Cancelo?
0
Rakiticia to chyba małżeństwo zniszczyło.. Bo przed ślubem grał pierwsze skrzypce :D
1
Powinni się pokusić o Piszczka