0

A są tez jakies promocje a gry w Sony store? np na fife 18 czy pesa?

0

A to co miesiąc sa dwie gry do pobrania zupełnie za free?

0

A jak działa PS PLUS?

0

Panowie mam pytanko,
Rozglądam sie za kupnem PS4. Powiedzcie mi czym rożni sie PS4 od slim?
I doradźcie jaka pojemność 500gb czy 1tb?

0

Ale podono real już sie też bardzo interesuje tym Rodygo

1

Zielu jest za Realem to nie bardzo przyjdzie do nas

0

Co sądzicie o transferze Pavona do nas?
Przyda nam się ten piłkarz? Nie będzie to kolejny wynalazek?

Nie lepiej postarać się o Rodygo z Santosu- młodszy i bardziej przyszłościowy

1

U rodziny mojej przyszłej żony w Opatowie (obok sandomierza) taka większa wieś- to jej wujek gadał ze w ostatnie 10 lat n 20 wesel było już 15 rozwodów to jest niemożliwe- albo alkohol albo zdrada albo jeszcze inne pierdoły. Ja tego nie kumam jak ktoś się podejmuje takiej decyzji to wie co robi i wie ze to już na zawsze a nie na chwile a potem zmienię se osobę jak zdjęcie profilowe.

1

Nie mam się nad czym zastanawiać, z moją wybrana mieszkam juz 4 lata znamy sie jak łyse konie.
Nie ma porblemu z tym, ze gram z kumplami przez PS jeszcze mi piwko przyniesie, a jak jest mecz to idzie do innego pokoju i mi nie przeszkadza więc ma kobietę idelną :)

1

Tak pełnoprawny ślub kościelny.

0

Ja tez mam w tą sobotę 09.06 :D

21

Moj ostatni tydzień przed weselem ale mam stres :D

Ale jeszcze 3 dni i potem 3 tyg urlopu :D

0

Szklanka i tyle... Więcej się leczy niż gra..
ja osobiście jeszcze nie widziałem jego dobrego meczu w Barwach Bayernu.
Mój szfagier śledzi Bayern każdym meczu i również ma zdanie, że on to nie jest jakiś świetny, Zwykły przeciętniak.

0

Może nie rządzą w LaLidze ale w Europie są królami.
I nie ważne jakim sposobem ale maja 3 LM z rzędu i to sie liczy

2

Szklanka i tyle... Więcej się leczy niż gra..
ja osobiście jeszcze nie widziałem jego dobrego meczu w Barwach Bayernu.
Mój szfagier śledzi Bayern każdym meczu i również ma zdanie, że on to nie jest jakiś świetny, Zwykły przeciętniak.

8

Się tak cieszycie ze ZZ odszedł a przyjdzie teraz Allegri albo Pochettino i poukładają real jeszcze lepiej i znowu to oni będą rządzić.

4

Chcesz zapytać czemu nie powołali Karima?

0

Pff a my go chcemy na podstawowego pomocnika z Inieste- śmiech na sali

0

Fake ;P

0

On jest powołany na Mundial?

0

Real

1

Po co odchodził z Juve skoro teraz będzie grał w innym klubie w Europie nie kumam tego

0

Jak co mistrzostwa, dobra paczka i potem nic nie wychodzi z tego

0

Pieniądze i Trofea będą nam przechodzić obok nosa

0

A myśmy wydali kupę kasy na jakieś wynalazki których teraz trzeba się pozbyć za bezcen.

1

Tak samo działała maszyna Luczo, piłka do MSN zobaczymy co zrobią, teraz już nie ma MSN więc piła do Leo on coś zrobi.
Kiedyś tak jak pisałem Messi był obsługiwany przez Xaviego i Inieste. A teraz kto bedzie zagywał mu piłkę- gwiazdka mundialu Arthur wielka niewiadoma.

1

ja licze na Kolumbię lub Islandię- czarne konie

0

Marzenie ściętej głowy.. Ehh...
Cou i Eriksen w pomocy- to byłby miód na oczy

0

Tu masz racje, Barca i Argentyna jest totalnie od niego uzależniona.

2

Chudziło mi o to ze Eriksena można sprowadzić zamiast Thiago ;) Pan Duńczyk nie jest tak podatny na kontuzje jak Hiszpan ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?