3

Jest za słaby i tyle

1

Dembele jest taki wspaniały ze nawet trawy dziś nie powącha

0

Za Ziru mogły grać Antek na skrzydłach Dembele i Kylian

0

Dembele jest taki słaby ze nawet za niego Ziru gra który marynuje kazda okazje.
równie dobrze mogli by zagrać
Dembele, Griezmann, Mbappe

1

Szejk go za żadne pieniądze nie sprzeda

6

Dembouz może tyko czyścić buty Kylianowi

7

Największy Przekręt finansowy w historii piłki nożnej

0

A internet z UPS szybkość 120mb ??

Dobry ?

0

Siemka mam pytanko
Czy internet 100gb pakietu danch starczy na miesiąc przy oglądaniu filmów graniu na pa4 i do tego ściągnie gier

0

Trzeba ci polać

1

A oficjalki nadal brak.. Typowe okienko Barcy

1

Tak jak lewy w Bayernie :p

4

A my będziemy nadal męczyć się przez kolejny sezon z drewnianym już Suarezem i szczylem Dembele który traci piłki

0

Wygrywają po co ma wpuszczać na boisko ofensywnego gracza

0

Szkoda mi tego chłopczyka co tak.. tak bardzo płakał biedy :(

1

Bo naciskałem na transfer Eriksena i mnie wyrzucili przez okno.

0

Ja nie byłem i nie jestem zwolennikiem Dembele.. Za takiego szczyla dali kroie a zobaczycie ze się okaże wielkim niewypałem i sprzedamy go za worek pietruszki

1

Bo każdy ma ból dupy ze nie mam Mbappe i się na sile zachwycają Dembele ;)

9

Czemu myśmy nie wzięli tego Mbappe on jest dwie klasy wyżej od Dembele. Ma to coś czego nie ma Dembele i nie ma się co oszukiwać. Tyle w temacie. Sam fak tego ze Dembele siedzi a taki Tolisso gra..

3

Francją na mistrza ??

0

Ja licze na jakąś perełke w stylu Dybala czy Eriksen :D
Ale znająć zasz zarząd nawet Rabiot byłby perełka w sunie :D

2

Ale Atleti już zrobiło kilka dobrych transferów nie to co Bartuś.
My jeszcze Pavona weżniemy i na tym sie skończy.

1

Transfer Gelsona do Atletico na ostatniej prostej.

Atletico nieźle się zbroi przed następnym sezonem nie to co My..

źródło; transfery.info

3

Przecież powrót Paulinho do Chin pachnie największym przekrętem finansowym w historii :D

0

Jak co roku ;)

1

Przyjdzie do Realu Ney i będziesz miał nową rywalizację przyjaciół
Ney Vs Messi i Suarez

0

Kiedy ta oficjalka Lengleta...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Abidal nie jest niczemu winien.. rosell zrobił to za jego plecami

4

Miał byc Griezmann będzie Willian :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?