24

Paco musi zostać on już pokazał, że można na niego liczyć

0

This is Barca

7

Dac szanse Denisowi i będzie na wyższym poziomie od Parejo.. Parejo nie wniesie nic z miejsca szkoda kasy na takiego zawodnika.

0

Skończyła się zaga z staruszkiem Willianem, zaczyna się kolejna opera mydlana z Parejo..
Dlaczego on dlaczego.. Przecież za 50mln do wyciągnięcia jest Pjanic albo Thiago

2

wałki kręcił jak mało kto

0

Fajnie to wygląa,
Zastanawiałbym się tylko czy by nie dac Malcoma na pozycje Dembele a Dembele na skrzydło.

0

Ponoć po Transferze Malcoma jakieś plotki wiązą Dembele z Chelsea czy to realne?

6

Messi od kilku sezonów nie gra na skrzydle już

0

Chłopie powodzenia,
Daj nam dużo radości i łez szczęścia.

36

Chłopie genialna robota

6

Poczytaj newsa z oficjalnym komunikatem to się dowiesz

0

To są strzały życia :D

0

Jeśli ktoś się chce pośmiać polecam poczytać komentarze na fioletowej pod dzisiejszym przeglądem prasy.
Ale maja ból tyłka :D

0

boże nie no jaki szit...

0

Widzieliście fotę na twitterze Dembele z Ronnie na jak sa razem na imprezie?

1

A potem sie nie sprawdzi i będzie ciężko sprzedać z taką roczną pensją.

0

Jeśli nie dostał by u nas więcej poszedłby do Romy.

0

I co da sie da sie w kilka godzin załatwić transfer.
Dlaczego tak nie działamy a każdym razem

1

Tak każdy głupi może edytować tekst.

0

Tam każdy głupi może edytować tekst

1

Komentarz usunięty

0

Skoro Malcolm jest na PS to co w takim razie z Dembele bedzie grzał ławę?

2

Skoro on jest na PS to co z Dembele w takim razie..

0

A koles był w kadrze na Mundial czy sie nie załapał?

0

Wchodzę taki zaspany w robocie na FCB patrze i przecieram oczy ze zdumienia..
Od razu się rozbudziłem BRAWO BARCA świetna alternatywna dla starego Williana i TAŃSZA i bardziej przyszłościowa.

1

A czemu nie Pjanic?? Kurde przecież pewnie był by w tej samej cenie co Willian..

3

Mbappe zostaje w PSG jak sam zapowiedział..
Hazard cena 200 plus skad te pieniądze.

0

Brazylijczyk i wszystko jasne.

3

Nie zamierzam nigdzie dołączać, ale ludzie przecież jaka przepaśc jest pomiędzy Willianem a Cerem.. Przecież William to i 50mln może jest warty maksymalnie.

18

72 melony za 30letniego gościa, który nie śrubuje jakiś mega statystyk..

Toż Cerek kosztował 100..

To jest paranoja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?