PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Paco musi zostać on już pokazał, że można na niego liczyć
0
This is Barca
7
Dac szanse Denisowi i będzie na wyższym poziomie od Parejo.. Parejo nie wniesie nic z miejsca szkoda kasy na takiego zawodnika.
0
Skończyła się zaga z staruszkiem Willianem, zaczyna się kolejna opera mydlana z Parejo..
Dlaczego on dlaczego.. Przecież za 50mln do wyciągnięcia jest Pjanic albo Thiago
2
wałki kręcił jak mało kto
0
Fajnie to wygląa,
Zastanawiałbym się tylko czy by nie dac Malcoma na pozycje Dembele a Dembele na skrzydło.
0
Ponoć po Transferze Malcoma jakieś plotki wiązą Dembele z Chelsea czy to realne?
6
Messi od kilku sezonów nie gra na skrzydle już
0
Chłopie powodzenia,
Daj nam dużo radości i łez szczęścia.
36
Chłopie genialna robota
6
Poczytaj newsa z oficjalnym komunikatem to się dowiesz
0
To są strzały życia :D
0
Jeśli ktoś się chce pośmiać polecam poczytać komentarze na fioletowej pod dzisiejszym przeglądem prasy.
Ale maja ból tyłka :D
0
boże nie no jaki szit...
0
Widzieliście fotę na twitterze Dembele z Ronnie na jak sa razem na imprezie?
1
A potem sie nie sprawdzi i będzie ciężko sprzedać z taką roczną pensją.
0
Jeśli nie dostał by u nas więcej poszedłby do Romy.
0
I co da sie da sie w kilka godzin załatwić transfer.
Dlaczego tak nie działamy a każdym razem
1
Tak każdy głupi może edytować tekst.
0
Tam każdy głupi może edytować tekst
1
Komentarz usunięty
0
Skoro Malcolm jest na PS to co w takim razie z Dembele bedzie grzał ławę?
2
Skoro on jest na PS to co z Dembele w takim razie..
0
A koles był w kadrze na Mundial czy sie nie załapał?
0
Wchodzę taki zaspany w robocie na FCB patrze i przecieram oczy ze zdumienia..
Od razu się rozbudziłem BRAWO BARCA świetna alternatywna dla starego Williana i TAŃSZA i bardziej przyszłościowa.
1
A czemu nie Pjanic?? Kurde przecież pewnie był by w tej samej cenie co Willian..
3
Mbappe zostaje w PSG jak sam zapowiedział..
Hazard cena 200 plus skad te pieniądze.
0
Brazylijczyk i wszystko jasne.
3
Nie zamierzam nigdzie dołączać, ale ludzie przecież jaka przepaśc jest pomiędzy Willianem a Cerem.. Przecież William to i 50mln może jest warty maksymalnie.
18
72 melony za 30letniego gościa, który nie śrubuje jakiś mega statystyk..
Toż Cerek kosztował 100..
To jest paranoja.