1

Milan potwierdza kolejny transfer a mianowicie nowym zawodnikiem Mielnu zostanie Alen Halilović.

0

Ale jeszcze nie ma oficjalki o Lemarze do Atleti

0

Pojechałeś z tym najlepszym

2

Po jakiego nam 30 letni skrzydłowy za 50mln. On nie może grać na środku ataku czy w pomocy to po coon nam... Z De Jonga rezygnują a dziadka sprowadzają.
Nasz zarząd przechodzi sam siebie

1

Zamęt robią jak by to było Gran Derbi :D

0

Napewno jie gralibyśmy tak dobrze jak Japonia

0

Będą wydawać grube miliony na 30sto letniego piłkarza. Śmiech na sali

1

Jak Messi walczy masakra :D nie to co ten zelus Ronaldo

0

Poczytaj pierw do co ja napisałem

0

Przecież przy remisie Chorwacji z Islandia i tak Argentyna by awansowała bo oslandia miała na przeciw 2pkt

0

Wooow rzutem na taśmę

7

Argentyna jedna z najgorszych reprezentacji obok nas

0

Czemu Dybala nie zgrał ani minuty na tym mundialu... Jorge co ty odpoerdalas

1

Może chociaż przybierze na wadze i będzie miał lepsze pierdo....... w nogach

2

12-letni syn Eidura Gudjohnsena - Daniel przechodzi z Barcelony do Realu Madryt! Był jednym z największych talentów La Massii.
via: Sport, Espana.
wyśmienicie ...

3

Jak ty coś napiszesz to jest konkret :)

0

Rosja ustawiła mundial pod siebie żeby go wygrać

0

Czemu Dybla i Igła siedzą to ja nie wiem dziwne dezycje Jorgiego

0

Panowie z innej beczki już Mundial
Poleci ktoś jakiś dobry w dobrej cenie alkomat ??

15

Jak wiedzę grę Luisa to bardzo mi żal ze Antek nie przyjdzie

1

Egipt ma predyspozycje na czarnego konia tego mundialu

1

Ciekawe czy Suarez wyszedł głodny na murawę :D

1

A co on takiego robi ten Piqet ?

0

Nie wchodzi się des razu do tej samej rzeki.
Ja obecnie juz z moja żona ślub mieliśmy w sobotę rozchodziliśmy się jakieś 3 razy a teraz doszło do ślubu jeśli czujesz ta chemię z nią i czujesz ze to jest ta to walcz o nią nie będziesz sobie potem pluł w twarz ze nic nie zrobiłeś

0

Co masz na myśli ??

0

Po co mam trzymać gry które przejdę i drugi raz w nie nie zAgram

0

Panowie jaka pojemność brać PS4 ?
1tb czy 500 starczy ??

0

O Pavonie i Rodrygo się widzę uspokoiło już..

1

Ronaldo robi teatrzyk i zamęt A Perez szaleje na rynku. Może mają układ że CR robi zamęt i nagle będzie oficjalka Ney w Realu

0

Zarząd jak zwykle się pochwalił swoją skutecznością

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?