PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Milan potwierdza kolejny transfer a mianowicie nowym zawodnikiem Mielnu zostanie Alen Halilović.
0
Ale jeszcze nie ma oficjalki o Lemarze do Atleti
0
Pojechałeś z tym najlepszym
2
Po jakiego nam 30 letni skrzydłowy za 50mln. On nie może grać na środku ataku czy w pomocy to po coon nam... Z De Jonga rezygnują a dziadka sprowadzają.
Nasz zarząd przechodzi sam siebie
1
Zamęt robią jak by to było Gran Derbi :D
0
Napewno jie gralibyśmy tak dobrze jak Japonia
0
Będą wydawać grube miliony na 30sto letniego piłkarza. Śmiech na sali
1
Jak Messi walczy masakra :D nie to co ten zelus Ronaldo
0
Poczytaj pierw do co ja napisałem
0
Przecież przy remisie Chorwacji z Islandia i tak Argentyna by awansowała bo oslandia miała na przeciw 2pkt
0
Wooow rzutem na taśmę
7
Argentyna jedna z najgorszych reprezentacji obok nas
0
Czemu Dybala nie zgrał ani minuty na tym mundialu... Jorge co ty odpoerdalas
1
Może chociaż przybierze na wadze i będzie miał lepsze pierdo....... w nogach
2
12-letni syn Eidura Gudjohnsena - Daniel przechodzi z Barcelony do Realu Madryt! Był jednym z największych talentów La Massii.
via: Sport, Espana.
wyśmienicie ...
3
Jak ty coś napiszesz to jest konkret :)
0
Rosja ustawiła mundial pod siebie żeby go wygrać
0
Czemu Dybla i Igła siedzą to ja nie wiem dziwne dezycje Jorgiego
0
Panowie z innej beczki już Mundial
Poleci ktoś jakiś dobry w dobrej cenie alkomat ??
15
Jak wiedzę grę Luisa to bardzo mi żal ze Antek nie przyjdzie
1
Egipt ma predyspozycje na czarnego konia tego mundialu
1
Ciekawe czy Suarez wyszedł głodny na murawę :D
1
A co on takiego robi ten Piqet ?
0
Nie wchodzi się des razu do tej samej rzeki.
Ja obecnie juz z moja żona ślub mieliśmy w sobotę rozchodziliśmy się jakieś 3 razy a teraz doszło do ślubu jeśli czujesz ta chemię z nią i czujesz ze to jest ta to walcz o nią nie będziesz sobie potem pluł w twarz ze nic nie zrobiłeś
0
Co masz na myśli ??
0
Po co mam trzymać gry które przejdę i drugi raz w nie nie zAgram
0
Panowie jaka pojemność brać PS4 ?
1tb czy 500 starczy ??
0
O Pavonie i Rodrygo się widzę uspokoiło już..
1
Ronaldo robi teatrzyk i zamęt A Perez szaleje na rynku. Może mają układ że CR robi zamęt i nagle będzie oficjalka Ney w Realu
0
Zarząd jak zwykle się pochwalił swoją skutecznością