PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juve nie płaciło za Cerka tylko Fiat
0
Niedoczekanie twoje
4
Piękna uwaga .. po czym on ma odpoczywać.. a no tak zagrał jeden mecz w pierwszej 11 na mundialu i kusi odpoczywać bo nawet nie może wrócić prędzej do okresu przygotowawczego. Boje się tego ale chyba nic z niego nie będzie. Za prędko został kupony za taka kasę do takiego klubu jak Barca
0
Wolność słowa i wyrażanie własnej - wiesz co to znaczy?
Moge pisac na temat Dembele co mi sie chce- nie każdy musi sie zgadzać z moją opinia ale zauwarz ze sa tacy którzy się zgadzają
0
Wydaje mi się ze z takimi komentarzami to ty powinieneś coś zrobić z głowa nie ja.
0
23 lata i ma sie rozwinąc haha smiech na sali...
0
A Valverde do niego zaufania nie ma.. i będzie rzadko na niego stawiał
1
Zanim Dembele się rozwinie to real już może mieć kolejne decimy z Hazardem. Dembele to niewiadoma czy się rozwinie i wejdzie na wysoki poziom.
0
A za kilka sezonów powiecie jak HAzard będzie wymiatał w Realu a nasz Dembele będzie się kopał po czole ze można bylo sie wymienić..
1
Stary robisz mi smaka a w robocie siedze
0
Pytanie dla ludzi którzy nie bronią nogami i rękami Dembele bo młody i przyszedł za grube melony.
Co byście powiedzieli wymianę Hazard za Dembele?
Bez dopłat z którejś z stron.
0
Alisson do Luverpurz poszedł
0
Dembele gra na PS :)
0
A gdzie piszą ze Barca sie nim intersuje?
0
Napiłbym się, ale bezpośrednio z waginy jednej z modelek :D
0
Tutaj chodzi o to ze połowę sezonu nie grał bo kontuzje, na mundialu nie grał bo no... słaby jest...
I teraz zamiast harować na przygotowaniu do sezonu on to ma w nosie bo woli imprezować bo mu sie NALEŻY ^^ śmiech na sali.. sodówka odbija do głowy.
0
Możesz robić screena oficjalnie sizdejmę czapkę z głowy i oddam honor
4
Stary ja to dziś napisałem to mnie każdy pojechał az miło
0
Przekonamy sie w nowym sezonie ile jest naprawdę wart ten WIELKI DEMBELE ;)
0
Wspomnicie moje słowa..
Koles nie grał poł sezonu nie grał na mundiali powinien harować w okresie przygotowawczym, żeby pokazać, że jest coś wart.
Nie jestem zwolennikiem jego talentu i nigdy nie byłem- kupiliśmy za gruby hajs kota w worku.
Ale tak zapomniałem nie moża tutaj pisać nic złego na Dembele sorki ;)
0
I co ten wielki Dembouz nie chce nawet skrócić wakacji, żeby przejść dobrze okres przygotowawczy- mimo iż sugerowano mu to.
A no tak zapomniałem; nie może skrócić bo tak bardo jest zmęczony grą na Mundialu.
Widać, że odbiła mu nieźle sodówka po tym transferze za taką kwotę.
0
Czy fajnie działa i czy dobrze chodzi jak się sprawdza przy oglądaniu filmów, ściąganiu gier na PS4 i gry online?
I czy WIFI ma dobry zasięg?
8
Tym, że mogą go zakontraktować takie zespoły jak Real czy Man Utd ;)
0
Jakie macie zdanie na temat internetu 120mb z UPC?
0
Ale na Ipli mozna chyba ogaldać nie?
17
Ronaldo nie chciał żadnego pożegnania
1
A szkoda, za 200 baniek bym go puścił i za niego Hazard
1
Dopóki będzie grał tam Messi żaden trener nie zrobi tam niczego i nie będzie miał swojego zdania.
Z całym szacunkiem ale Argentyna nie gra zespołowo grają wszyscy pod Messiego.
0
W pierwszym sezonie w grze Chelsea wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku, potem coś już nie tykało.
0
Widzielibyście Conte u nas za Valverde?
Prosze o racjonalne opinie, a nie ze napiszecie, że się nie nadaje bo macie sentyment do Valverde.