0

Juve nie płaciło za Cerka tylko Fiat

0

Niedoczekanie twoje

4

Piękna uwaga .. po czym on ma odpoczywać.. a no tak zagrał jeden mecz w pierwszej 11 na mundialu i kusi odpoczywać bo nawet nie może wrócić prędzej do okresu przygotowawczego. Boje się tego ale chyba nic z niego nie będzie. Za prędko został kupony za taka kasę do takiego klubu jak Barca

0

Wolność słowa i wyrażanie własnej - wiesz co to znaczy?

Moge pisac na temat Dembele co mi sie chce- nie każdy musi sie zgadzać z moją opinia ale zauwarz ze sa tacy którzy się zgadzają

0

Wydaje mi się ze z takimi komentarzami to ty powinieneś coś zrobić z głowa nie ja.

0

23 lata i ma sie rozwinąc haha smiech na sali...

0

A Valverde do niego zaufania nie ma.. i będzie rzadko na niego stawiał

1

Zanim Dembele się rozwinie to real już może mieć kolejne decimy z Hazardem. Dembele to niewiadoma czy się rozwinie i wejdzie na wysoki poziom.

0

A za kilka sezonów powiecie jak HAzard będzie wymiatał w Realu a nasz Dembele będzie się kopał po czole ze można bylo sie wymienić..

1

Stary robisz mi smaka a w robocie siedze

0

Pytanie dla ludzi którzy nie bronią nogami i rękami Dembele bo młody i przyszedł za grube melony.



Co byście powiedzieli wymianę Hazard za Dembele?
Bez dopłat z którejś z stron.

0

Alisson do Luverpurz poszedł

0

Dembele gra na PS :)

0

A gdzie piszą ze Barca sie nim intersuje?

0

Napiłbym się, ale bezpośrednio z waginy jednej z modelek :D

0

Tutaj chodzi o to ze połowę sezonu nie grał bo kontuzje, na mundialu nie grał bo no... słaby jest...
I teraz zamiast harować na przygotowaniu do sezonu on to ma w nosie bo woli imprezować bo mu sie NALEŻY ^^ śmiech na sali.. sodówka odbija do głowy.

0

Możesz robić screena oficjalnie sizdejmę czapkę z głowy i oddam honor

4

Stary ja to dziś napisałem to mnie każdy pojechał az miło

0

Przekonamy sie w nowym sezonie ile jest naprawdę wart ten WIELKI DEMBELE ;)

0

Wspomnicie moje słowa..
Koles nie grał poł sezonu nie grał na mundiali powinien harować w okresie przygotowawczym, żeby pokazać, że jest coś wart.

Nie jestem zwolennikiem jego talentu i nigdy nie byłem- kupiliśmy za gruby hajs kota w worku.

Ale tak zapomniałem nie moża tutaj pisać nic złego na Dembele sorki ;)

0

I co ten wielki Dembouz nie chce nawet skrócić wakacji, żeby przejść dobrze okres przygotowawczy- mimo iż sugerowano mu to.

A no tak zapomniałem; nie może skrócić bo tak bardo jest zmęczony grą na Mundialu.

Widać, że odbiła mu nieźle sodówka po tym transferze za taką kwotę.

0

Czy fajnie działa i czy dobrze chodzi jak się sprawdza przy oglądaniu filmów, ściąganiu gier na PS4 i gry online?

I czy WIFI ma dobry zasięg?

8

Tym, że mogą go zakontraktować takie zespoły jak Real czy Man Utd ;)

0

Jakie macie zdanie na temat internetu 120mb z UPC?

0

Ale na Ipli mozna chyba ogaldać nie?

17

Ronaldo nie chciał żadnego pożegnania

1

A szkoda, za 200 baniek bym go puścił i za niego Hazard

1

Dopóki będzie grał tam Messi żaden trener nie zrobi tam niczego i nie będzie miał swojego zdania.
Z całym szacunkiem ale Argentyna nie gra zespołowo grają wszyscy pod Messiego.

0

W pierwszym sezonie w grze Chelsea wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku, potem coś już nie tykało.

0

Widzielibyście Conte u nas za Valverde?
Prosze o racjonalne opinie, a nie ze napiszecie, że się nie nadaje bo macie sentyment do Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?