PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co on pier***I o Cilissienie ze nie sprostał wyzwani. Zapomnieli o swietych występach w PK
1
Witaj w czasach rzadu Rosel/Bartek.. odkąd oni rządzą są robione same świństwa..
0
Piłkarze chcą mieć za autorytet dobrego trenera, który ma doświadczenie i przeszedł już wiele a nie jakiegoś Asystenta który nawet nie potrafi dobrze ułożyć drużyny przy obronie różnych.
9
Mam nadzieję ze większość ludzi na tej stronie to porządni obywatele i głosują za PISEM !
0
A Umtiti gdzie..
2
Bez przesady, pokaz mi tak dobre dryblingi strzały i asysty Alby jakie ma Marcelo
0
A sorry. Dopiero odpaliłem mecz
0
Lepiej i nich niż u nas nie zapominaj o tym
0
Gdzie jest Torres?
1
Real dojdzie do finału a tam przegra z Wszyscy z Realu beda mieć ból dupy
0
Koke kiedyś to był dzik a teraz jakoś zgasł
1
To może biała srajtaśma z foxy też biała i do kompletu
1
Aaa tak tak pamiętam tera też Dzięki :D
3
Prześcieradła - Real
Materace - Atletico
A Barca to co przęsła?
0
Na śląsku słoneczko :)
0
Gdzie sypie haha?
0
Sorki chodziło mi o Balanzagie z Athletic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Późno jakoś w tym roku
0
Kiedy jest finał?
0
Ciekaw jestem czy Barca sprowadzi Conte. Z nim moglisbymy ugrać coś wielkiego
0
Na Camp Nou również przychodzi wielu turystów którzy tylko oglądają mecz nie dopingują
0
Ja mówię o finale LM a nie Gran Derbi.
A Barcy niestety już nie ma w tej edycji
0
Jak juz kiedyś pisałem jak bym potrzebował ochroniaza to chciałbym żeby nim był Chiellini
0
Chciał sie zrekompensować :D
0
Tylko Juve może pokonać real w finale lm
1
Chyba mnie rozdu** jak on dostanie ZP..
3
Ten Cou serio zrobi nam taką różnicę w pomocy... Już chyba lepszy jest Veratti
0
Jak można było pozbyć sie za takie marne grosze Pedro i Cesca. Nie rozumie tego. Perez wyciągnął by za nich krocie.