0

Ale Paco ma więcej asyst niż Gomes :D
On nie ma chyba ani jednej

0

Najlepsze jest to, że Andre Gomes ma więcej rozegranych minut oraz występów w pierwszym składzie a ma mniej Bramek i asyst od Paco który zagrał bardzo mało minut i zagrał ile 3 mecze w podstawie.

0

Hart drogi Panie

0

Mam nadzieję, że zarząd będzie miał jaja i zatrudni trenera z nazwiskiem i jajami.
I na tyle jaj, że uda im się wyrwać Dybale z Juve.
Wtedy Messi jako rozgrywający jak wczoraj a Dybala na skrzydło.
Niestety wiem, że to nierealne :(

0

Luczo nigdy nie był nie jest i nie będzie dobrym trenetem na miarę klasy światowej taka prawda. A to że pierwszy sezon wygraliśmy prawie wszystko to dzięki geniuszom naszych piłkarzy

2

Gdybym potrzebował ochroniarza chciałbym żeby był nim Chiellini

0

LM nam znika jak Gomes w meczu z Malaga

0

Ten trenerinio przynosi nam pecha haaha

0

3.4.3 gramy od początku

0

Whyyýy nie Alba??????

0

Spokojnie Barca chce pokazać w rewanżu ze jest zdolna odrobić kolejne 4 bramki :)

0

Przecież gramy 4.4.3

0

Dlaczego nie Alba?

0

Liczę na taki skład jak właśnie podałeś.
Oby nie zagrał Andre

0

Celta im może pkt urwać.
My musimy bankowo na Santiago Bernabeu wygrać 23 kwietnia

52

Tylko nie Andre..

0

Pod tym względem oni się chyba nigdy nie zmienią.

0

Geniusz MNS którego nie ma kto z środka pola obsłużyć dobrym podaniem..

1

Tak my śmiejemy się z Realu a nasi lepiej nie grają.

Jak to się mówi,
Wyciąg belkę z swojego oka aby zauważyć drzazgę u innego.

Jak real tak i barca gra piach, zero zachwytu, real czasem ba większego farta my tez tylko ze im fart da mistrza LaLigi nam 2 miejsce,

2

Moim zdaniem wypaliło by u nas trio:
Neymar Suarez Griezmann

Messi do pomocy.

1

Okej może był Andre ,

A co robiło nasze MSN? Przeciwko Maladze każdy powinien mieć po golu. Przynajmniej Suarez i Messi. Z Sewilla grał jak dzik a tutaj co pokazał...

21

Nie potrafię zrozumieć jednej kwestii..
Z Sevilla zagrali takie świetne zawody a z Malagą nie potrafili tego pokazać.
To jakaś paranoja jest.

2

Szansa dla Denisa

1

Wydaje mi się że on będzie włączony w akcje sprowadzenia Bellerina na Camp Nou

0

Nie ocejniajmy transferów po 1 sezonie.
Druga sprawa podawanie za przykład ze Suarez przyzeszdl nie grał 4 miesiące a jak wszedł to jak jakiś dzik. To był kupiony zawodnik światowej klasy,który było wiadomo ze jak wejdzie dobrze w mecz to strzelać będzie jak na zawołanie. I tak w tym przypadku było z początku słabo a jak zatrybił no to każdy to chwalił.
Myślicie że jak by udało sprowadzić się Cou lub Verattiego to oni od razu będą grać jak z nut, otóż nie bo Barca to specyficzny klub i organ, który każdy musi przyswoić i się wgrać.
Moje zdanie jest takie my żadnego pomocnika nie potrzebujemy. MESSI ma fenomenalny przegląd pola widzi wszystko i wszystkich poza Xavim czy Iniesta nie widziałem kogoś bardziej z tak cudownym przeglądem pola. Messiego trzeba przesunąć do pomocy a na jego pozycję ściągnąć Dybale. Na pomocy ogrywać naszych wychowanków i transfery z tego roku. To mogło by sie udać. No i oczywiście pod warunkiem, że przyjdzie trener z jajem i nazwiskiem

0

Bo by chciał ale nasi nie widzą ze on się rozbiera dla nas jak dziwka dla klienta

0

Otóż to. Alba jest ostatnio bardzo pomijany

0

Widzę że chyba Alba i Lucho maja mały konflikt czy tylko mi sie zdaję?

1

Barca gra dziś tak dobrze że błędy Cloza ukrywają sie w cieniu.

0

dzięki panowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?