PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzięki ronaldo dzięki tobie przestało mi piwo smakować
0
Spalony do ch**a
0
Nie było tam spalonego?
1
Stresuje sie tym meczem jak by nasi grali z Realem
1
I to jest błąd ściągać go..
1
Chciałbym żeby jutro nasi zagrali z takim zaangażowaniem i siła jak Bayern
1
Gdyby Denis dostawał więcej szans to byśmy mieli
5
Ale ten Thiago wcale nie jest tak cudowny jak tutaj większosc pisze
1
Miechowice pozdrawiają :D
0
Byłem w błędzie chciałem się upewnić: )
0
Panowie pytanko.
Jak by sie taki wynik utrzymał to jest dogrywka?
0
Może odpalić :D ale ryzyko jest :D
Ja dziś na giełdzie w*****em trochę tysi.
0
Unzune po to żebyśmy dalej tracili bramki po stałych fragmętach gry? ^^
0
Po Jorgim to mój drugi pewniak do objęcia posady po Enrique
0
Chyba do sprzątania na CN :P
0
na Aube chrapkę ma Perez prawda?
0
A gdzie Auba odchodzi?
3
Poflirtuj z jakaś fajną laską :)
0
Ciekaw jestem jakich grajków dziś Hiszpańskie gazety będą kupować Barcelonie
1
To jutro może być ten pierwszy raz od 22 lat.
0
Wiecie może czy można ściągnąć skądś FM 08?
6
Macie ból dupy bo real wygrał z bayernem a Barca przegrała z Juve..
Po prostu Real grał dobrze i jest dobrze poustawiany.. Ma środek pola i kontrolują grę nie to co my jeden wielki chaos.
3
W mojej opinii mógłby do nas dołączyć Lukaku, chłopak ma kunszt do zdobywania bramek i potrafi to robić nawet wchodzić z ławki na 15 min meczu.
Nie byłby taki drogi a może okazać się strzałem w 10.
0
Po tej ankiecie widać kto tu jest sezonowcem a kto prawdziwym clues
0
Jak To powiedział Mourinho pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jaka jest twoja drużyna
0
Clues dosyć spinania ze real wygrał trudno.
Po tym co nasi pokazali z PSG należy im sie aby w nich wierzyć i wspierać
0
I nawet trener z nazwiskiem nic nie pomoże..
0
Real gra jak z nut
4
Real nas rozjedzie. Oni sa chociaż fajnie poukladani i stwarzają zagrożenie ba i potrafią sie bronić
0
Wczoraj Iniesta pokazał Piach.
A ja nie porównuje legendy.
Tylko to ze taki Gomes dostaje więcej szans a ma gorsze statystyki od Paco