2

Dzięki ronaldo dzięki tobie przestało mi piwo smakować

0

Spalony do ch**a

0

Nie było tam spalonego?

1

Stresuje sie tym meczem jak by nasi grali z Realem

1

I to jest błąd ściągać go..

1

Chciałbym żeby jutro nasi zagrali z takim zaangażowaniem i siła jak Bayern

1

Gdyby Denis dostawał więcej szans to byśmy mieli

5

Ale ten Thiago wcale nie jest tak cudowny jak tutaj większosc pisze

1

Miechowice pozdrawiają :D

0

Byłem w błędzie chciałem się upewnić: )

0

Panowie pytanko.
Jak by sie taki wynik utrzymał to jest dogrywka?

0

Może odpalić :D ale ryzyko jest :D
Ja dziś na giełdzie w*****em trochę tysi.

0

Unzune po to żebyśmy dalej tracili bramki po stałych fragmętach gry? ^^

0

Po Jorgim to mój drugi pewniak do objęcia posady po Enrique

0

Chyba do sprzątania na CN :P

0

na Aube chrapkę ma Perez prawda?

0

A gdzie Auba odchodzi?

3

Poflirtuj z jakaś fajną laską :)

0

Ciekaw jestem jakich grajków dziś Hiszpańskie gazety będą kupować Barcelonie

1

To jutro może być ten pierwszy raz od 22 lat.

0

Wiecie może czy można ściągnąć skądś FM 08?

6

Macie ból dupy bo real wygrał z bayernem a Barca przegrała z Juve..

Po prostu Real grał dobrze i jest dobrze poustawiany.. Ma środek pola i kontrolują grę nie to co my jeden wielki chaos.

3

W mojej opinii mógłby do nas dołączyć Lukaku, chłopak ma kunszt do zdobywania bramek i potrafi to robić nawet wchodzić z ławki na 15 min meczu.
Nie byłby taki drogi a może okazać się strzałem w 10.

0

Po tej ankiecie widać kto tu jest sezonowcem a kto prawdziwym clues

0

Jak To powiedział Mourinho pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jaka jest twoja drużyna

0

Clues dosyć spinania ze real wygrał trudno.
Po tym co nasi pokazali z PSG należy im sie aby w nich wierzyć i wspierać

0

I nawet trener z nazwiskiem nic nie pomoże..

0

Real gra jak z nut

4

Real nas rozjedzie. Oni sa chociaż fajnie poukladani i stwarzają zagrożenie ba i potrafią sie bronić

0

Wczoraj Iniesta pokazał Piach.
A ja nie porównuje legendy.
Tylko to ze taki Gomes dostaje więcej szans a ma gorsze statystyki od Paco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?