1

To jest właśnie problem Lucho.. nie ufa mlodmu pokoleniu które wygralo dla nas wiele trofeów gdy dawalo sie im szansę i wprowadzał do pierwszej drużyny. Van Gaal ma te słabość do młodzieży i bardzo na nich stawia. Może właśnie takiego trenera potrzeba której zrobi z naszych młodzików gwiaZdy

2

Z tej trójki to tylko Valverde jest realne aby zatrudnić.

1

OJ ale bardzo bym go chciał.. Ale można tylko pomarzyć.

1

Totalne dno te komentarze tutaj na temat Pogby
Gdyby trafił do Barcy wszyscy wy hejtrzey byście to chwalili pod niebiosa.

3

Szczerze wam powiem nie dziwi mnie , że Higuain biega z nadwagą, skoro Alves i Dybala ciągle mu serwują takie delicje na treningach jak wczoraj w tym pięknym meczu.

0

Nie rozumie dlaczgo Masz zarząd nie bierze tego gościa pod uwagę

0

Sibide to LO czy PO?

5

Mbappe radzi sobie z obroną Juve niż Ney..

0

Monaco by nas skompromitowało. Oni maja szanse wygrać LM

0

Koke wpasowalby sie do nas napewno. W rep sobie radzi a oni grają podobym stylem do nas.

0

A o Koke juz zapomniałeś?

3

Dlaczego Barca zapomniała o Koke? Przecież to młody i zdolny grajek który napewno w środku zrobiłby różnicę, a napewno jest tańsza opcja od Verattiego i Cou czy Thiago

0

Jestem za jak najbardziej

1

Myśmy wygrali z Realem w GD ciekawe czy dziś byśmy wygrali z Atletico jak teraz robi to real

0

Nie mówię o sezonie w Barcy tylko w Valenci

2

No to mamy zwycięzcę tegorocznej LM

1

Równie dobrze mogę zrobić sklejany film z udziałem Gomesa i też będzie sie mówić, że jest nowym Xavim..

1

Portugalski Xavi już nam wystarczy.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Wydaje mi się że czasem po prostu mu nie zależy i ma to gdzieś..
Ja by taki Ter Steegen z tego meczu grał w Turynie to byśmy może i dziś byli w 1/2 finału bo by nam Juve tyle bramek nie ustrzeliło.

5

Po tym meczu chyba nikt nie powie, ze Ter Steegen to słaby bramkarz.

18

"Antonella nie jest zazdrosna, że jej facet je**e Real już od 10 lat?" :D

0

Ja znowu tak ponieważ mamy za jednego dwóch zawodników z topu na lata.
A Ney ma predyspozycje żeby być najlepszy ale niestety marnuje to,.

0

a gdzie ja napisałem żeby wymienić się zawodnikami.
Pisałem Sprzedać Neya za 200.. czytaj wpisy..

0

Ale spójrz na to z tej strony, że real nie wygra drugi raz z rzędu LM

12

Zlata był okej ale nie za tą cene i w pakiecie Eto..
Gdyby Pep ustawiał Ibre na klasycznej 9 było by z niego wiele pożytku

0

Gra ktoś na giełdzie?

0

Wydaje mi się, że zakończył już karierę.

0

I każdy zadowolony :D

0

dzięki ziomek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?