Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trolownik De Jong gra dobrze jak nie ma obok siebie Busquetsa. Widać że Busi nie potrafi grać na 2 pivotow i źle się ustawia, często ustawia się tak jakby grał sam i dubluje pozycje kolegi, niezależnie czy to De Jong czy Pjanic.
14
@Vito9 Valverde miał mocniejszy skład i grał takie g*** że można sobie było oczy wydrapać. Nie wspomnę o tym że za Ernesta był hajs na transfery a teraz negocjujemy jedynie rozłożenie długów na x rat... Za Koemana gramy 100x lepiej niż za Ernesta ale czego można wymagać od drużyny w której na szpicy gra Brathwaite a na stoperze wystawiamy De Jonga bo jak wszedł Mingueza to zasądził takiego swojaka że Suarez by się nie powstydził tego strzału. Nie wspominając już o tym że Messi w aktualnej formie to bardziej sabotuje grę niż coś wnosi do zespołu i ogólnie to mamy skład z dupy, gdzie na niektórych pozycjach dublują się zawodnicy warci po 140mln ojro a na innych mamy problem jak 17 latek złapię kontuzje.
2
@jfcb1990 Messi chyba stara się go przebić
1
Czy my mamy jakiś dzień robienia z siebie frajera? Najpierw Mingueza a potem Lenglet, na to k*** brak słów. Jak można sprezentować rywalom 2 bramki w meczu
0
@Czarny19 nie na pustaka, bo na lini stał Ter Stegen i raczej nie spodziewał się że Mingueza mu takiego swojaka pośle. To był bezpośredni strzał na bramkę od swojego... Trzeba było dać szansę pomylić się zawodnikom cadiz a nie samemu ładować...
1
To co zrobił Mingueza to był chyba najbardziej frajerski samobój który w życiu widziałem. Ja nawet nie wiem jak to skomentować, co on w ogóle myślał? Że lepiej zapakować swojaka niż przepuścić piłkę? Przecież to było bezpośredni strzał na bramkę... Tam nawet nie można powiedzieć że chciał zrobić coś innego...
2
Będzie fajnie czytać obietnicę tych wszystkich kandydatów którzy będą się prześcigać w sprowadzaniu kolejnych gwiazd, wiedząc że w kasie klubu jest jakieś -300 mln euro
2
@FutbolToMagia semedo to był tak dobry że aż go w klubie nie ma a 20 letni Dest właśnie wyjaśnia jak powinien grać prawy obrońca. Z Dunczykiem sprawa jest prosta, jest za słaby na Barcelonę ale oczywiście lepiej gramy z nim niż bez niego. Nie ma w tym nic złośliwego ani żadnej czarnej magii. Zwyczajnie to nasz jedyny nominalny napastnik który jest nam zwyczajnie niezbędny. Jedyny trener który może sobie pozwolić na grę bez napastnika to Guardiola i tylko wtedy kiedy ma w składzie Messiego.
1
@pienaar ja już mam dość tego wiecznego szlifowania wszystkich młodych piłkarzy. Jak ktoś ma talent to odpala wrotki i tyle. Jakoś Fati Pedri, Haland, Mbappe w młodszym wieku potrafili czarować a nie jedynie potykać się o własne nogi, ciągle holować piłkę, zwalniać akcję i zwyczajnie w świecie podejmować złe decyzję.
0
@th@les że niby trincao w 2 połowie zagrał lepiej? Jak dla mnie to facet w drugiej jedynie się skompromitował a jego cały występ to całkowita porażka
2
I to jest talent który zasłużył na grę, a nie Muniry Alenie i inne wynalazki które "muszą się ogrywać" i "potrzebują czasu".
1
@Herbert oboje się przeciągali a dodatkowo wcześniej rywal pomagał sobie bardzo mocno ręka odpychając Pique. Myślę że tutaj powinien być albo karny albo czerwo.
0
@emjot uwielbiam czytać takie soczyste komentarze zaraz po tym jak zawodnik w piękny sposób wyjaśnia komentującego :)
2
Problem z nim taki, że zwyczajnie jest głupi... Brakuję mu piłkarskiego IQ żeby wznieść się na wyższy poziom. Jest szybki, ma dobre uderzenie ale to zdecydowanie za mało żeby być topowym skrzydłowym. Paradoksalnie, taki Neymar widzi na boisku 3x tyle.
61
Fajnie że wyjaśnił tą kwestię. To pokazuję że obraz przedstawiany przez media to zwykle bzdury, informacja że Koeman powiedział "nie liczę na Ciebie, szukaj sobie klubu" a spokojne wyjaśnienie że w tym wieku zawodnik potrzebuje jak najwięcej minut których nie jest wstanie mu zagwarantować w 4-3-2-1 to spora różnica.
0
Wystawianie duetu de Jong - Busquets to głupota. To ustawienie nigdy się nie sprawdzi bo to są piłkarze którzy muszą dowodzić linią pomocy i zwyczajnie wchodzą sobie w paradę. De Jong za każdym razem prezentuję się o wiele lepiej kiedy nie ma obok siebie Busquetsa
6
No cóż... To absurd ale nie ma co się łudzić, w tym ustawieniu naprawdę ciężko go zmieścić... Puig powinien grać przed dwójka defensywnych. A tam jest już Coutinho, Messi, Griezman, Pedri... Defensywnym pomocnikiem niestety nie jest. Chłopak potrzebuje minut ale sprzedanie go to jakiś absurd. Wypożyczenie do topowego klubu byłoby optymalne. Nie chciałbym żeby Puig został i grał ogony albo w co 3 meczu. Póki co byłby numerem 4 do gry jako DM, za De Jongiem, Pjaniciem, Busquestem. Przykro się czyta to wszystko co się ostatnio dzieje. Mimo wszystko uważam że powinniśmy zaufać Koemanowi i potem go rozliczyć z pracy. Jak będziemy lepiej wiedzieć od trenera kim ma grać to nam taki trener nie potrzebny.
3
Jeżeli to prawda to nic tylko się cieszyć. Za tym transferem przemawia 1) trener go chce 2) trener go zna 3) jest stosunkowo młody - 26 lat 4) jest tani jak barszcz, 25 baniek za napastnika? 4) jeżeli nie odpali to za rok będzie można odzyskać zainwestowaną kwotę.
0
@ILovethisGame to zajebiscie świadczy o nas jako klubie, który będzie chciał żeby piłkarz poświęcał się dla klubu a w drugą stronę zostanie kopnięty w dupe. Jaką mamy teraz wiarygodność dla piłkarzy i trenerów? Podpisz kontrakt, a jak tylko znajdziemy na Ciebie kruczek prawny to wydoimy do ostatniej kropli choćbyś był legendą klubu? Jeżeli Messi miał taki zapis w umówię to z szacunku dla niego mogliby chociaż usiąść do rozmów i rozważyć sprzedaż tak żeby klub nie był stratny, zamiast tego mamy cyrki i sądzenie się z legendą. Gdyby tego zapisu nie było to nie mielibyśmy o czym rozmawiać, Messi mógłby sobie wtedy wysyłać faksy do woli. Ale zapis był a Messi skorzystał z niego po sezonie, ciężko żeby w kontrakcie wpisali że ma tydzień po zakończeniu sezonu na rozwiązanie kontraktu bo to nie jest jasna i klarowna data. Sezon miał skończyć się w maju, skończył się sierpniu. Kłócimy się o interpretacje daty granicznej co jest zwykłym chamstwem. Tyle zostało z "więcej niż klub"
2
@ILovethisGame skoro tak to uważam że piłkarzom powinni wypłacić 100% wynagrodzenia za okres trwania pandemi w którym zgodzili się na obniżkę 50-70% inaczej jesteśmy frajerami i hipokrytami. Przecież w kontraktach nie napisali ze w przypadku kryzysu i pandemi ich pensję zostaną zmniejszone! Oczekujemy że piłkarze zachowają się jak ludzie a potem sami im rzucani paragrafami w twarz...
0
@covidout No tak oczywiście, no jak w kontrakcie jest data 10 czerwca czyli po zakończeniu sezonu 2020 a owy sezon został przedłużony do sierpnia 2020 to Barcelona już nie ma czasu na przygotowanie się na odejście Messiego. Mieliśmy 2 lata żeby się na to przygotować i nic nie zostało zrobione. A teraz nagle Messi zły, bo skorzystał z opcji którą gwarantował mu kontrakt.
1
@Hasszz Nikt z nas nie widział kontraktu Messiego i nikt nie wie co tam dokładnie jest napisane ale przyjmowanie retoryki że w kontrakcie nie ma paragrafu na sytuację wyjątkowe to czyste skur**** bo takiego samego paragrafu nie było w kontraktach piłkarzy na obniżenie pensji z powodu pandemii a jednak piłkarze zgodzili się na nie. Messi miał w kontrakcie datę ustaloną w oparciu o termin zakończenia sezonu i jeżeli sezon się wydłużył to również data graniczna powinna być inna, przecież w innym wypadku Messi musiałby rozwiązać kontrakt przed wznowieniem rozgrywek. Jeżeli sprawa trafi do Fifa / Uefa to na bank kontrakt zostanie rozwiązany. Jeżeli trafi do sądu to sprawa będzie się ciągnąć latami.
Osobiście uważam że najlepszym rozwiązaniem jest dogadanie się i sprzedaż Messiego do City, Manchaster na bank zapłaci, może nie tyle ile jest wart ale zawsze.
3
@Filipfcb2000 nie wiem w jaki sposób przypomina stylem Suareza ale na pewno nie widać tego stylu w statystykach
2
@horang słabo przeglądałeś tą taktykę bo Koeman mówił wprost że zawodnicy będą grać na swoich pozycjach i Griezmana na skrzydle nie wystawi. Myślę więc że może zagrać 4-3-1-2 aczkolwiek to jest wróżenie z fusów bo jeszcze nie wiemy jak będzie kadra wyglądać na przyszły sezon. Czy Coutinho zostanie, Dembele zagra więcej niż 3 mecze z rzędu, któremu z młodych da większą szansę i kto w ogóle przyjdzie do klubu. Na szczęście na Lautaro się nie zapowiada
2
@Ricardinio14 twierdzenie że 6 miesięczna współpraca z trenerem nic mu nie dała, już samo w sobie brzmi głupio biorąc pod uwagę że trener go nie chciał, a jak dodamy do tego że chłopak od odejścia z Barcy nie rozwinął się ani o cal, to już w ogóle możemy wypowiedzieć wyrzucić do kosza.
3
@michelos właśnie stworzyłeś atak składający się z 17 latka, rezerwowego Bayernu i chodzącej szklanki. No nie powiem, normalnie drugie MSN.
2
@Bobo25 Przez takie myślenie jak Twoje dostaliśmy wpierdol 8:2 "nO pRzEcA tYtUłY bYłY" gó*** było. Gramy dno od 3 lat. A wygrywaliśmy bo Real był piekielnie słaby, Juventus - Roma - Liverpool - Bayern. Setien w tym wszystkim ma najmniej winy.
2
Piłkarze nie ponoszą odpowiedzialności za kryzys który trawi nas latami bo po to są trenerzy i zarząd żeby reagować i jak komuś się nie chce grać to mówi mu się do widzenia. Tymczasem nasi woleli dawać kolosalne podwyżki i liczyć na cud.
2
@Black_Wolf_95 Semedo to akurat wczoraj pokazał że taki z niego obrońca jak z Busquetsa maratończyk. Obok Roberto i Busquetsa najgorszy na boisku.
2
@Futbol36 jak ma mieć otwierające podania jak za każdym razem kiedy ma piłkę jest otoczony przez 5 zawodników Bayernu a reszta pomocników stoi i się patrzy. A jak próbował ruszyć do przodu to szybko okazywało się że przed nim są sami zawodnicy Bayernu... Swoją drogą od dawna powtarzam ze w Barcelonie najbardziej kuleje gra bez piłki! Wszyscy stoją i się patrzą.