Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 jak będzie grał słabo to będzie siedział na ławce. Do kolejnych 20 mln trzeba ponad 20 rozegranych meczy chyba
1
Jeżeli byli źle przygotowani fizycznie to teraz mają czas na to żeby nadrobić braki. Potem nie będzie już wymówek.
2
Chłopak nie zagrał pełnego sezonu jeszcze, do tego ma już u nas 2 trenera... Dajmy mu czas, wszystkim w koło chcemy dawać 2-3 lata aklimatyzacji a od De Jonga od razu wymagamy ze będzie super gwiazda. Frankie nie ma równego sezonu ale miał wiele bardzo dobrych występów, a biorąc pod uwagę fakt że jest młody i to jego pierwszy sezon w ogóle w Hiszpanii to wypadł bardzo dobrze. Wierzę że będzie tylko lepiej.
3
@pax tam jest napisane NIE jest stworzony.
2
Ja mam taką nadzieję że ten handel Arthurem to ma być taki kopniak w dupe dla Brazola żeby zaczął zapierdzielać bo za samą myśl wymiany Pjanic Arthur powinno się pozwać zarząd za narażanie klubu na straty finansowe, wizerunkowe i sportowe.
0
@Jaca27 ma 23 lata więc ma jeszcze spokojnie 10 lat grania w najlepszych klubach. A w kwestii kondycji wiele zależy od trenera. Jest masa przypadków gdzie jakiś zawodnik nie daje rady a po dobrym okresie przygotowawczym nagle odpala.
0
Plotki ploteczki, nie chce mi się już czytać tych bzdur, media nie mają co robić to karmią nas takimi głupotami. Ja osobiście uważam że transfer Pjanicia jest możliwy ale ze względu na odejście Rakiety i Vidala a nie zamiana za Arthura. Tutaj już nawet nie chodzi o wartość zawodników która jest diametralnie różna a zwyczajnie o to że Pjanić na topie zagra jeszcze max rok może 2 a Arthur 10 ...
W kwestii Coutinho, patrząc na aktualny rynek transferowy i wartość zawodników chciałbym żeby został u nas i grał w rotacji jako jeden z 4-5 pomocników i rezerwowa opcja na lewe skrzydło. Wiem że ostatnio nie pykło ale pod wodzą Valverde dosłownie każdy zawodnik zanotował zjazd formy i chciałbym zobaczyć go przed Busim i De Jongiem.
Takie moje małe marzenia :)
0
@Rreddevil ja Ci tylko przypomnę że równy rok temu graliśmy w LM i byliście tak beznadziejnie słabi że nawet u siebie nie wygraliście a to już jest sztuka. 4:0 w dwumeczu
2
@Rreddevil dziwnie to brzmi od fana klubu który ciągle myśli że jest najlepszą drużyna w manchasterze tymczasem w tabeli walczy o grę w lidze Europy z takimi potęgami jak Wolverhampton i Shuffield. Zejdź na ziemię chłopie, w tej chwili to możecie co najwyżej liczyć na to że wypożyczymy wam jakiegoś wychowanka do ogrania na rok.
2
@Rreddevil w United gra taki szrot że choćby cały skład oferowali to bym de Jonga nie sprzedał
5
@FeloRPS Suarez przychodził do nas za mniejsze pieniądze i będąc królem strzelców PL z kosmicznym wynikiem. Martinez przez całą swoją karierę łącznie nie miał statystyk jak Luis w tamtym sezonie, a traktujemy go jak zbawcę Barcelony. Kiedy kupowaliśmy Coutinho i Dembele to jeden i drugi mieli o wiele lepsze papiery na grę u nas a wyszło jak wyszło. Martinez to najbardziej napompowany balonik jaki widziałem. Chłopak to jedna wielka niewiadoma a do tej pory nie pokazał potencjału na 110mln euro. Gdyby przychodził za 50-60mln to byłaby inna rozmowa.
6
Komentarz usunięty
9
50% wynagrodzenia Neymara to jest jakieś 25mln euro... Co nie zmienia faktu, że na chwilę obecną pod względem czysto piłkarskim, jest dla nas najlepszą opcją.
Nie ukrywam że również z chęcią zobaczyłbym minę szejkow z PSG po tym jak po wyciągnięciu brazola wygrywamy LM :)
0
A ja uważam że Ter Stegen zasługuje spokojnie na 15mln euro. Facet jest u nas 2 najlepszym zawodnikiem, to jest Messi wśród bramkarzy, wystarczy obejrzeć jakieś kompilacje żeby zobaczyć jak wiele razy w kosmiczny sposób ratował nam tyłek. Ponadto jeżeli przeciętny szrot w środku pola dostaje 10mln na sezon to cieszmy się że chłopak nie chce 25...
Oczywiście żadnemu innemu bramkarzowi tyle bym nie dał, po prostu facet udowodnił że zasługuje jak nikt inny.
1
Za gargamela też były 3 treningi tylko że w tygodniu. Nie wiem czy nasi kopacze przyjmują to z entuzjazmem
0
Transfer Arthura do Juve? 100mln euro i można rozmawiać. Żadnego włoskiego szrotu nie brać w rozliczeniu. Ewentualnie De Ligt + 70 mln. Gdyby nasz zarząd miał chociaż resztki rozumu to o takich kwotach mówilibyśmy. Kogo niby w jego miejsce mamy ściągnąć i za jakie pieniądze ? Chłopak ma 23 lata a ma już na koncie Copa Libertadores, Copa America i Mistrzostwo Hiszpanii.
4
@Lukjav Oblak nie jest nawet blisko poziomu gry nogami Ter Stegena więc nie wyobrażam sobie takiej zamiany. Oblak to na lini bramkowej potwór ale w Barcelonie to tylko składowa tego co musi prezentować bramkarz.
0
Martinez to spoko opcja na ławkę i max 40mln euro
1
Czy tylko mnie zaciekawiło jak to jest że ma 44 lata a zna Batomeu od 30??
0
To jest niesamowite im dłużej to trwa tym bardziej jestem przekonany że w klubie ukrywają takie brudy że Bartomeu za nic w świecie nie dopuści do przyśpieszonych wyborów, bo wie że cała jego świta z nim na czele pójdzie siedzieć na długie lata.
1
@Pawlak1992 kiedyś żeby trafić do Barcelony najpierw trzeba było coś pokazać. Zawodnicy musieli udowodnić że są warci tych pieniędzy. Patrzcie np na Suareza, facet przychodził za duże pieniądze ale mial za sobą sezony w których lądował bramkę za bramką. Wyjątkiem byli młodzi zawodnicy z potencjałem których ściągało się za małe pieniądze! Teraz mamy dać 100mln za chłopaka z którego może coś będzie? To ile w dzisiaj mielibyśmy dać za Suareza? 400mln? Jak już mamy przepłacać to ja poproszę Haalanda, facet wygląda o wiele lepiej, kosztuje przynajmniej 30mln mniej i jeszcze jest młodszy.
2
A ja wciąż nie potrafię zrozumieć co ludzie widzą w Lautaro... Chłopak nie jest wart 100mln, on jeszcze nic nie pokazał, zwłaszcza że w Reprezentacji Argentyny widać było że chłopak ma problemy kiedy trzeba grać przeciwko drużynie broniącej na 30 metrze... Ile jeszcze musimy przerobić wtop transferowych aż zrozumiemy ze do Barcelony nie nadaje się każdy zawodnik który potrafi strzelić więcej niż 10 bramek w sezonie z czego 8 z kontry i 2 po karnych...
1
@vangoor 70% wynagrodzenia ale w jakim okresie?? Piłkarz zarabia te 5mln euro w w sezonie, miesięcznie to daje 415 tyś euro, 30% z tego to 125 tyś. na okres 3 miesięcy. Oznacza to że piłkarze straciliby około 870 tyś euro więc nawet mniej niż milion przy zarobkach 5mln euro w skali sezonu. Jakoś nie chce mi się wierzyć że redukcja miałaby objąć cały sezon.
4
Proponuje wystawić oficjalną listę, którzy piłkarze nie zgadzają się na obniżkę zarobków z 5mln euro do np 4mln euro (oczywiście tutaj jest jakiś współczynnik czasowy a liczba losowa) i opublikować takie zestawienie albo wysłać do gazet a w lipcu wystawić na listę transferową. To jest jakiś nie śmieszny żart że piłkarz który zarabia w przeliczeniu ponad 20mln zł za rok czyli ponad milion miesięcznie w czasie w którym dosłownie cała gospodarka pikuje w dół, nie potrafi zejść z wynagrodzenia na czas raptem kilku miesięcy.
0
@matteoFCB Sancho który w wieku 18 lat stawia warunki Guardioli i Martinez który ma jeden dobry sezon w Interze? Serio mało Ci Coutinho i Demebele??
1
Kasa kasa i jeszcze raz kasa. Tylko to jest teraz w głowie Pana Tebasa i Rubialesa. W hiszpanskiej piłce, nie licząc kilku klubów, nigdy się nie przelewało więc kombinują jak mogą żeby zarobić ile się da. Granie w czerwcu i lipcu to jakaś abstrakcja. Kiedy nowy sezon? Kiedy przygotowanie? Co z treningami? Jeżeli zawodnicy nie mogą grać meczy to nie mogą też trenować. Więc jak wyobrażają sobie powrót po 7 tygodniach bez zgrupowania dokończenie sezonu? I ile czasu będą miały wtedy drużyny na przygotowanie się do nowego sezonu? Biorąc pod uwagę sposób rozprzestrzeniania się wirusa i fakt że jest to dopiero początek, jedynym słusznym rozwiązaniem jest przerwanie obecnego sezonu.
2
@AlwaysBlaugrana Sancho to rak... Nie potrzebujemy pseudo gwiazdeczki która stawia warunki trenerowi i klubowi.
34
Fati nie gra w Barcelonie B nie przez Setiena tylko przez zarząd. Przecież to nasz jedyny skrzydłowy! Nawet jeżeli nie ma dla niego aktualnie miejsca w 1 składzie bo walczymy o każdy punkt to jednak jakiś ofensywny zawodnik na ławce musi być.
10
Tak tak, już widzę jak Mats opuszcza słoneczna Barcelonę żeby kopać się po czole w lidze Europy xD co to w ogóle jest sunday express?? Chelsea nawet nie stać na ten transfer, musieli by wyłożyć ponad 100mln euro na bramkarza.
1
@Geble Przecież chłopak czasami gra również na lewym skrzydle a będąc prawonożny wręcz powinien tam grać. Dodatkowo byłby jakąś alternatywą na prawe skrzydło kiedy Messi odpoczywa, ma kontuję, lub gra jako fałszywa 9