Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na aktualny skład i sytuację finansową klubu, optymalne rozwiązanie na przyszły sezon to chyba (nie licząc obrony) de Jong - Puig - Coutinho Fati - Messi - Dembele ( tak, wiem... )
2
Semedo Sergio Roberto Busquets Vidal i Suareza powinni zostać natychmiastowo sprzedanii po tym meczu. Jak nie ma chętnych to rozwiązać umowy i droga wolna. De Jong ma rację, Bayern był 2 tempa szybszy, każdy zawodnik miał przewagę i każdy wiedział co robić. Nasi wyglądali jakby się dopiero z piaskownicy wyszli. Święte krowy myślały że oni starać się nie muszą...
0
Jeżeli nie będzie kombinowania z pseudo 4-3-3 i vidalem na skrzydle to ustawienie z vidalem przed Messim I Suarezem jest super rozwiązaniem przy braku jakiego kolwiek lewo skrzydłowego. Zastanawia jedynie wybór SR do środka, pytanie czy Setien spełniał i bal się postawić na niedoświadczonego Puiga czy chce ustawić wysoko Semedo i Roberto wrzucił do lepszej asekuracji.
Zobaczymy co z tego będzie ale na bank jest to lepsze ustawienie niż z Grirznanem na skrzydle
1
Fati w meczu z Bayernem nie powinien grać, a przynajmniej nie od początku. Chłopak nie ma szans, zostanie tam pożarty... Natomiast Puig to inna bajka, myślę że środek pola Busi - de Jong - Puig byłby optymalny aczkolwiek nie ma co się dziwić Setienowi że stawia na doświadczonych zawodników. W meczu z Napoli jakby postawił na Fatiego zamiast Griezmana i przegrał to zostałby zniszczony. Dodatkowo Francuz daje bardzo dużo w obronie a zarówno Puig jak i Fati mają w tym elemencie braki.
3
To jak się Riqui rozwija w 1 zespole jest niesamowite, nie dziwię się że sztab trenerski nie chcę ryzykować kontuzją. Inna sprawa że to wina zarządu że nie możemy sobie pozwolić na puszczenie dwóch żółtodziobów bo jak złapią kontuzje to będziemy mieć 12 zawodników...
1
@FioletoweOczy prowadzili w lidze bo Real kaleczył jeszcze bardziej. Sorry ale Barcelona Setiena wygląda przynajmniej o poziom lepiej niż ta Valverde a ocenianie faceta po kilku miesiącach pracy to zwykła głupota. Facet nawet nie miał okresu przygotowawczego...
1
Pomysł zwalniania Setiena to jest jakiś totalny absurd. Barcelona od lat jest ciągnięta przez indywidualności. Tak mniej więcej od śmierci Tito, nasza gra opiera się o największe gwiazdy typu MSN Iniesta Xavi itd. Do póki byli w formie, i w ogóle byli! To jakoś to wyglądało. Setien dostał najgorszy skład od dobrych 14 lat i to jeszcze w połowie sezonu i z plagą kontuzji. Tego sezonu Guardioli by nie uratował!
1
@kamilo0066 ten słaby sezon wciąż daje mu miano naszego najlepszego pomocnika. To ile ten chłopak daje w obronie pokazał wczorajszy powrót Rakiticia do obrony.
4
Tutaj nie ma kim grać... Potrzeba 9 i lewo skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Dałbym sobie rękę uciąć, że gdyby Setien miałby do dyspozycji MSN w formie to dzisiaj mielibyśmy mistrzostwo. Niestety Suarez jest już cieniem samego siebie a obsada lewego skrzydła od czasu odejścia Neymara to katastrofa.
Kontuzja De Jonga też niestety pokazała jak słabą pomoc mamy. Na Dzisiaj 2 najlepszych pomocników to 22 letni Holender i całkowicie zielony Puig...
4
Barcelona - var anuluje bramkę bo ręka Suareza była na spalonym.
Real - źle wykonany karny zamiast dać wolnego dla Villareal, powtarza rzut karny...
1
Rakieta widzę notuje powrót roku...
1
Panie i panowie, 100mln euro...
4
A ja myślę że paradoksalnie mamy szczęście. Bayern jest w gazie ale oni już ligę skończyli, my mamy jeszcze 9 dni grania i potem 2 tygodnie wolnego do meczu z Napoli. Jeśli przejdziemy Włochów to zwyczajnie dalej będziemy w rytmie, tymczasem Bayern będzie po miesięcznych wakacjach.
4
@barczyk to się nazywa efekt Valverde, po 3 latach pazdzierza w końcu coś pyklo.
0
DeJong - Puig to może być środek pola na lata. Jeśli Puig dalej się będzie rozwijał a Frankie wskoczy na poziom z Ajaxu to możemy mieć w końcu środek który godnie zastąpi duet Xavi - Iniesta
0
Po ch*** nam Pjanic... Serio nie było w Juve nikogo lepszego na wymianę? W pomocy na jego miejsce mamy De Jonga i Rakietę Puiga i Vidala. Nie jest ani najmłodszy z nich ani najlepszy. Dla mnie będzie najsłabszym pomocnikiem w przyszłym sezonie.
7
@y13 którymi nie pomaga? Kiedy wystawia pewniaków to wszyscy krytykują że młodzi nie grają, kiedy młodzi grają to ludzie się plują że Griezman na ławce... Setien ma gówno nie skład, sorry ale jeżeli w ataku gra Vidal Messi I Suarez to równie dobrze możemy zmienić rozgrywki na Old boyów... Griezman gra beznadziejnie bo nie ma dla niego miejsca i skład go nie chce, Suareza jak nie strzeli po jakiejś totalnej magi z czapy to tak jakby go nie było. Lewe skrzydło to od odejścia Neymara martwa strefa. W środku De Jong ma kontuzje a Artura sprzedaliśmy więc gra 21 letni Puig z doświadczeniem 7 meczów w lidze i każemy mu ciągnąć wózek... Ten skład to jest katastrofa, dramat, żart, tragedia, kompromitacja. Cieszmy się że skończymy na 2 miejscu. To nie jest wina Setiena że dostał najgorszy skład od 12 lat i nawet nie miał okresu przygotowawczego.
9
@Chwytliwy Sorry chłopie ale Twoje posty wyglądają jakby pisał je pseudo progresywny nastolatek który widział 2x wywiad w CNN albo innym BBC i potem stawia w jednej wypowiedzi Mao Stalina i Trumpa ... Mówisz że w Polsce nie dostaję się głosów za bycie gejem i tutaj wychodzi Twoja naiwność, ktoś Ci wmówił że Polska jest krajem homofobicznym i w to wierzysz tymczasem żeby zrozumieć problem polaryzacji społeczeństwa w kontekście wyboru Biedronia na prezydenta Słupska trzeba zrozumieć jak kształtowało się poparcia dla osób homoseksualnych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat a nie jak wygląda to teraz. Zanim w Polsce mieliśmy do czynienia z ruchami skrajnie lewicowymi, albo raczej z ich nasileniem co zaowocowało profanacją sakramentów czy jawnym podżeganiem do mordowania księży - spalenie kukły księdza na paradzie ( mówię to jako ateista). Mogliśmy obserwować stale rosnącą liberalizacje społeczeństwa i rosnące poparcie dla osób homoseksualnych a do czasu kryzysu migracyjnego i próby narzucenia uchodźców, również dla ugrupowań lewicowych. Wybór Biedronia na prezydenta Słupska nastąpił w roku 2014 czyli jeszcze przed rządami PiS, przed kryzysem migracyjnym i przed nasileniem ruchów skrajnie lewicowych. Robert Biedroń tak jak inne osoby LGBT lansował się swoją orientacją seksualną a Polska mając kompleks zachodu chciała pokazać jak bardzo progresywna jest. To sobie wybrali. I teraz lećmy dalej, każda skrajność ma swój elektorat, Biedroń w 1 turze wyborów w Słupsku zdobył jedynie 20% głosów co stanowiło ok 5900 głosów, w drugiej turze pokonał kandydata PO, która była u schyłku swoich rządów. Jak myślisz, ile z tych 5900 osób które głosujących w 1 turze oddałoby głos na Biedronia gdyby nie był gejem? Orientacja zrobiła różnice a jego program to pic na wodę i mrzonki. W aktualnych wyborach prezydenckich eksperci ING banku ocenili program prezydencki Biedronia jako mający negatywny wpływ na budżet kraju, jedynie Kosiniak Kamysz miał gorszy. Natomiast w kwestii homofobii Polaków to powiem Ci że dałeś sobie wyprać mózg, zrozum że w każdym kraju na świecie w każdym zakątku znajdziesz ludzi którzy mają poglądy homofobiczne i rasistowskie, przez kilka tysięcy lat istnienia naszej cywilizacji, nie udało się nam wyplewić morderstw, gwałtów, kradzieży i innych przestępstw a oczekujesz że zniknie homofobia? Ja w swoim otoczeniu mam 3 gejów, osobiście znam paręnaście osób homoseksualnych i nigdy nie spotkałem się ani z wykluczeniem społecznym ani nawet z obrabianiem dupy za plecami... Czy te osoby miały jakieś doświadczenia homofobiczne? Tak miały, ale tak samo do mnie startowały nawalone dresy bo śmiałem iść z dziewczyną za rękę i mieli z tym problem. Czy to był atak na tle mojej orientacji? Nie, jak ktoś chcę znaleźć problem to go znajdzie, wciąż jest na świecie pełno debili.
14
Śmiechu wartę, gramy o wiele lepszą piłkę niż za Valverde, jak można oceniać trenera nie dając mu nawet okresu przygotowawczego i okienka transferowego? To jest już żenujące że nasze gwiazdeczki broniły faceta który przez ponad 2 lata nie kazał im biegać i ogólnie ch*** robił. A jak przychodzi trener z pomysłem to jest problem bo nagle trzeba na treningi chodzic, Messi nie potrafi z 15 metrów w bramkę trafić, a Griezmana widzi jedynie Lenglet
2
@Brashearr Co Ty w ogóle pierd... Setien miał 0 okresów przygotowawczych, 0 okienek transferowych. Dostał skład inwalidów bez kondycji w połowię sezonu i powiedziano mu " no ziomek to teraz wygraj nam ligę i LM" ...
0
Griezman tak pasuje do tego tercetu jak pięść do nosa. Jedyny sprawdzony wariant na lewym skrzydle to szybki zawodnik z dryblingiem który potrafi zejść ze skrzydła do środka albo wygrać pojedynek jeden na jeden. Griezman mógłby się sprawdzić na miejscu Suareza gdyby w zespole był prawdziwy skrzydłowy i gdyby Messi chciał go w drużynie, ale Messi nie chce z nim grać a w zespole brakuje LW (sorry ale Fati jest zbyt nierówny żeby mówić tutaj o pierwszym zespole, chłopak gra bo zwyczajnie nie ma innej alternatywy a sam gotowy będzie za jakieś 2 lata, do gry w pierwszym składzie)
13
Myślę że środek pola De Jong - Puig - Busquets mógłby fajnie funkcjonowa.
0
Weźcie się ludzie ogarnijcie. Jak Valverde dostał w dupe od Romy to ludzie pisali żeby nie skreślać go od razu i dac jeszcze szanse bo to i tamto. A teraz Setien dostaje rozwalony zespół w połowie sezonu, z masa kontuzji i ludzie się prują o wyniki...
0
@Astad Neynar ma prawo do apelacji więc nie wiadomo czy w ogóle coś zapłaci a nawt jeżeli to nie spodziewajmy się że sprawa rozstrzygnie się szybciej niż za 2 lata
8
20 mln euro plus rakitic to maksa ile jest wart
35
Pierwszy mecz po 2 miesięcznej przerwie z pseudo okresem przygotowawczym w którym pracowali w małych grupach a ludzie porównują Setiena do Valverde i marudzą pomimo tego że Gargamel miał 2 i pół roku 5 okienek transferowych i Suareza a i tak za jego kadencji Barca grała największą kupę od ponad 10 lat. Wygrywamy 2 : 0 ale pseudo fani Valdka muszą ponarzekać.
0
@Tomek54321 Setien wcale nie miał dużo czasu bo drużyna była zamknięta przez 2 miesiące a okres przygotowawczy utrudniony. Setiena powinniśmy oceniać najwcześniej w połowie przyszłego sezonu.
Natomiast problem z Valverde to nie brak wyników tylko brak stylu, na jego Barcelonę nie dało się patrzeć... To była katastrofa, jedyna magia która działa się na boisku to indywidualne popisy Messiego i czasem Suareza otoczone 80 minutową katorgą.
Jego zespół nie był nawet wstanie biegać 90 minut...
0
@lukas10 a może zwyczajnie Lautaro to przy Neymarze chłopak do noszenia piłek i stawianie go obok najlepszych zawodników na świecie to nieporozumienie. Jeżeli gazeta przytacza statystyki napastnika z gry obronnej to zwyczajnie w świecie nie może powiedzieć nic dobrego o jego grze w ataku. Jeżeli napastnik który strzela 11 bramek w sezonie jest wart 111mln euro to myślę że 180mln za Neymara to jakaś promocja - 50%. Lautaro Martinez jest nam tak potrzebny jak Batomeu u władzy.
0
Za pół roku nikt nie będzie pamiętał o epidemi... Messi to jest piłkarz i na piłce jego autorytet się kończy.
2
pobawię się trochę w adwokata diabła. Antek dupy nie urwał ale pamiętajmy ilu zawodników zawodziło w czasie swojego pierwszego sezonu a potem nagle odpalało, dodatkowo ogólnie jako zespół graliśmy słabo, nie tylko on. Ja wstrzymam się z jego oceną jeszcze przez pół roku.