0

Komentarz usunięty

1

@Lyczko no jakiś plecaczek gdzie masz aparat, kanapki, parasol czy coś w tym stylu to tak, ale jak chcesz wnieść bagaż prosto z samolotu na stadion to nie przejdzie

0

@escarabajo można dorzucić Grabarę, też grał w meczu Wolfsburga i wpuścił 4 gole

2

@Eto'o9 R10 LE też jest średnim trenerem. Laporta po raz pierwszy od lat wziął trenera spoza mitycznego DNA Barcy. Już po czasach Guardioli była opcja wziąć kogoś takiego ale wszyscy się bali.

0

@RivaldoVitorBorba a po co jak nic mu nie dolega?

0

@korn234 on by był pierwszy do hejtowania, jakby Wojtek popełnił błąd

1

@RobiS sprawdziłem właśnie w gmaps na dwóch telefonach na dwóch kontach gmail - nie da się. Możesz udostępnić albo swoje położenie i druga osoba tobie równocześnie, albo możesz udostępnić swoją trasę po której jedziesz i druga osoba będzie mogła widzieć gdzie jedziesz i gdzie się znajdujesz. Ale jeśli ta druga osoba będzie chciała udostępnić to samo tobie, to żeby to zobaczyć będziesz musiał wyjść z nawigacji. Czyli nie da się. Możnaby jeszcze sprawdzić jak to działa w waze albo w sygic

0

@DiSBlaDE pytanie czy osoba, której udostępniłeś swoją lokalizację widzi też wyznaczoną trasę nawigacji czy tylko twoje aktualne położenie

1

@Hajny tak chodziło, chyba że wypadło w weekend

0

Tutaj coś się nur zgadza

74 punkty w 34 meczach, czym przebiła osiągnięcie... swoich dzisiejszych rywali, NE Revolution z 2021 roku. Wtedy zdobyli oni 74 punkty.

0

@FranciscoZubra w Szwecji musisz mieć papier z podpisem obydwu stron, że zgadzają się na stosunek. Poczytaj o tym jakie tam są przepisy.

1

@FCBparasiempre a w którym meczu Szczęsny senior wyjął w ostatniej akcji sam są sam z Alanem Sheraer?

0

@Qaz123 typowy stary dziadek kierujący się chłopskim rozumem

0

@Herbert bo wcześniej mówił o listopadzie grudniu

0

@Herbert ja to rozumiem tak, że chce wrócić w lutym, ale jeśli będziemy musieli grać w barażach, to możliwe, że zostaniemy na olimpijskim do marca bo nowe Camp Nou nie będzie jeszcze dopuszczony do LM a nie chcą grać na dwóch stadionach równocześnie

3

@slayer a po co mają się spotykać w celach sportowych?

0

@gukwa jak wyliczyłeś te 30 baniek? Miałby zarabiać 15 mln netto?

1

@TroY_PL jaki kolejny LO jak mamy tyko Balde. A na prawej niekwestionowany jest Kounde (+Fort) więc aktualnie prawa jest lepsza niż lewa.

0

Szkoda, że nie powiedział na czym polegało to doradzanie.

2

@fenix1983 Inigo przedłuży się automatycznie, bo jeśli nie złapie jakiejś poważnej kontuzji to bankowo zagra w 60% meczów

0

@CLS63AMG a spoko, myślałem, że 9 gra z 24, 10 z 23 itd.

0

@CLS63AMG w 1/16 nie ma losowania

1

Sewilla ma najniższy limit budżetowy na płace w całej LL. Z czym do ludzi...

1

@4Fabregas4 dobra już nie troluj - po wybiciu prawą nogą, nie musiał na nią spadać żeby ustać. Jak chciał ustać to musiał się liczyć, że wejdzie nakładką w Lewego. Jak chciał mieć pewność, żeby Lewy go nie minął, bo mogła pójść kontra, to w momencie wybicia mógł wpaść ciałem w Lewego. Ale wybrał idiotycznie dla siebie

0

@kuz nie odnosiłem się do twojego komentarza tylko do tweeta

0

@Comentateiro Ja widzę jedną asystę Leo. Edit Cofam

0

@FcPortoFan1999 to z pewnością, ale na grę na zamek to bym nie liczył :) a bankowo kilku miało w głowie że lepszy remis niż kontra i 3:4

1

@kuz oddał, bo nie wiedział dlaczego miałby ją zatrzymać. Piłkarze nie rozdają koszulek czy bluz przed meczem. Co wy tu wymyślacie

0

@13th nö przecież piszę o akcji bramkarza xD

0

@FcPortoFan1999 tego nawet za Pepa nie potrafiliśmy. Czerwona kartka jest git jak przeciwnik dostanie do 50 minuty, bo wcześniej czy później się zmęczy. Czerwona po 60 minucie to autobus a z autobusami bywa różnie. Ale to fakt, że można poćwiczyć zamykanie w zamku i kreowanie jakiś sytuacji, czy coś wpadnie to inna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?