Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLS63AMG w 1/16 nie ma losowania
1
Sewilla ma najniższy limit budżetowy na płace w całej LL. Z czym do ludzi...
1
@4Fabregas4 dobra już nie troluj - po wybiciu prawą nogą, nie musiał na nią spadać żeby ustać. Jak chciał ustać to musiał się liczyć, że wejdzie nakładką w Lewego. Jak chciał mieć pewność, żeby Lewy go nie minął, bo mogła pójść kontra, to w momencie wybicia mógł wpaść ciałem w Lewego. Ale wybrał idiotycznie dla siebie
0
@kuz nie odnosiłem się do twojego komentarza tylko do tweeta
0
@Comentateiro Ja widzę jedną asystę Leo. Edit Cofam
0
@FcPortoFan1999 to z pewnością, ale na grę na zamek to bym nie liczył :) a bankowo kilku miało w głowie że lepszy remis niż kontra i 3:4
1
@kuz oddał, bo nie wiedział dlaczego miałby ją zatrzymać. Piłkarze nie rozdają koszulek czy bluz przed meczem. Co wy tu wymyślacie
0
@13th nö przecież piszę o akcji bramkarza xD
0
@FcPortoFan1999 tego nawet za Pepa nie potrafiliśmy. Czerwona kartka jest git jak przeciwnik dostanie do 50 minuty, bo wcześniej czy później się zmęczy. Czerwona po 60 minucie to autobus a z autobusami bywa różnie. Ale to fakt, że można poćwiczyć zamykanie w zamku i kreowanie jakiś sytuacji, czy coś wpadnie to inna sprawa
0
@Pedri16Future możliwe jakieś stłuczenie i odpoczynek z Sewilla ale złamania ani kontuzji mięśniowej nie było bo by od razu zszedł
0
@Gitarkafcb a ty pierwszy raz mecz oglądasz? Statystycznie piłka w grze jest przez 55 minut ale nikt nie przedłuża meczu o 35 minut tylko o 5. Skoro przedłużył o 6 minut to procentowo powinien przedłużyć jeszcze o 27 sekund.
0
Gdyby hiszpańska federacja musiała zapłacić co miesiąc 1/4 pensji piłkarza, za to że gra w ich meczu o Puchar tymbarka, to by się szybko zastanowili i przekazali to temu dziadkowi, żeby inaczej gadał
7
A ja bym się miło zaskoczył, gdyby Pep został w City po zrzuceniu go o dwie trzy ligi w dół. Szejków stać na to, żeby dalej mu płacić tyle co dzisiaj, wielu piłkarzy by odeszło i miałby ciekawe wyzwanie wrócić na szczyt.
0
@mekston Coman? Musiałby zdobywać co roku trzy puchary przez 6 sezonów a ma 28 lat. Łatwo nie będzie
0
@Radioactive9705 miałem dokładnie to wydanie. Nienawidziłem tej książki, czytanie szło mi jak krew z nosa, codziennie po pół strony.
0
@QuentinTarantino może dla ciebie idiotyczny argument, ale dla klubów nie. gra w reprezentacjach krajowych federacji piłkarskich zrzeszonych w uefa/fifa - bo tak to się nazywa oficjalnie a nie reprezentacje narodowe to wymysł uefa fifa z lat 60tych żeby dodatkowo zarabiać kasę oprócz miedzynarodowych rozgrywek klubowych. Tylko że z grania w reprezentacjach PZPN itp klub który zatrudnia piłkarza nic nie ma, zero profitu a płaci cała pensję piłkarza. Zawodnicy z topu wcale nie chcą grać w meczach o pietruszkę, towarzyskich takich jak ta niby pięknie nazwana liga narodów. Ta liga powinna się nazywać liga krajowych federacji zrzeszonych w uefa. Nie ma też trenerów reprezentacji tylko selekcjonerzy - oni nie mają trenować zawodników tyło wybrać najlepszych na określone rozgrywki. Eliminacje do dużych turniejów wystarczą na zgranie, a jak nie wystarczą to czasu dla każdego po równo.
6
@QuentinTarantino jeśli reprezentacja zapłaci 1/4 jego pensji to ok
0
@Michael24 masz słabe pojęcie o var.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Co jest w tym lepszego?
0
@ali3gator to jest selekcjoner a nie trener ile razy mam powtarzać?
0
@Deviler W reprezentacji nikt nie trenuje tylko selekcjonuje
0
@sokot działa w sensie, że przejmiesz część wyborców pis. Nikt by już nie wygrał z pis jakby zabrał 500 plus, ludzi nie interesują jakieś obniżki podatków, liczy się to, co na koncie, a inflacja to jakaś magia której większość nie rozumie
0
Nie za jasny ten niebieski? Taki bardziej Bayern
0
@HypeR Bułka to nie Hiszpan i nie gra w klubie, z którym Barca ma różne układy, więc musi zrobić coś więcej, ale przynajmniej już wybrał odpowiedniego menadżera.
2
@addept reprezentacja nie jest głównym wyznacznikiem, szczególnie reprezentacja Polski, MaTS nie grał w reprezentacji jak Zubizareta na niego postawił
0
@Eto'o9 R10 złotą piłkę daje się za sezon, Bellingham miał słabą wiosnę? Nie śledzę ich osiągnięć
0
@PatrykBarca mieli dwóch zagranicznych, Capello i Eriksson.
10
@Cule_10 Ja 48l uległy
0
@partymaker w jakim sensie jest to niewypał?
0
@Azi ale nie jest napisane kto tym zespołem dowodził