0

On ma jakąś dziewczynę?

0

@Kamil689 Pinto to był klaun do robienia atmosfery w drużynie, lepiej znał się na muzyce niż na bronieniu. Z Bravo to był taki fart, też dla niego - że Marc był kontuzjowany i sezon zaczął Bravo i się okazało, że wcale nie jest taki zły i nagle był problem jak ich pogodzić. Ale ogólnie na specyficznej pozycji bramkarza jeden musi być podstawowy dobry a drugi albo młodzik z perspektywą na zajęcie miejsca podstawowego, albo weteran godzący się z rolą rezerwowego na koniec kariery. A u nas jest Penia, który nigdy nie będzie pierwszym bramkarzem u nas ale liczyliśmy na to, że Marc się nigdy nie połamie.

0

@Murazor chciał grać w Hiszpanii, real by mu nie dał więcej, w Barcelonie też chciał iść na rezerwowego. Zrezygnował z wielkiej kasy bo nie chciał iść do szejków. Żyje na codzień w Hiszpanii. Narodziny dziecka to nie jest jakoś moment, że świat wali się na głowę. A on nie ma 65 lat żeby już myśleć tylko o spacerach z wózkiem. Oni w pracy nie spędzają więcej czasu niż zwykły zjadacz chleba - dwa treningi dziennie, czasem jeden, pomijając wyjazdy na mecz.

0

@Pnog37 w zimie ogólnie ciężko kogoś kupić a już fajnego bramkarza to ciężko podwójnie

0

@Geble on może marzyć o Barcelonie, ale nie wie czy się do niego odezwą

0

@Transu96 Komentarz od czapy

0

@CPuyol niezła fantazja XD

0

@cinero1996 stoją wysoko i pressing od połowy boiska więc nie dziwne, że się nadziewają na kontry. Jakby blok defensywny się cofnął, to by była za duża dziura w środku.

0

Jeśli nie znajdą nazwisk na już, to ja bym się próbował już teraz dogadać z Vallesem i LasPalmas - kupić go i sprowadzić już teraz, wprawdzie zagrałby dopiero w styczniu, ale przez 3 miesiące byłby przynajmniej w rytmie treningowym.

0

@CPuyol dodatkowe parę milionów piechotą nie chodzi, miałby na studia dla córki ;) a pomieszkać rok- dwa w Barcelonie zanim córka nie pójdzie do przedszkola to jest taka wielka męczarnia.

0

@ProMILs nie można

0

@Eto'o9 R10 on tam miał coś z głową w zeszłym sezonie, depresja. Nie wiem na ile mu pomógł trener, ale najbardziej to chyba on sam sobie pomógł wyjść z tego gówna

0

@BorzyKrzys grozi mu dożywocie, a w celi jest obserwowany 24/h żeby nie skończyć jak Epstein :)

0

@ferdas_rawa Flick miał pełny okres przygotowawczy. Ale z brakiem podstawowych przez ME to fakt.

0

@D10SLEO i po Braithwait właśnie to zmienili bo Leganes zostało bez napastnika na pół sezonu

2

Komentarz usunięty

0

@pt9 ma szansę jeśli Barca zarobi jakiś grosz, umowa z Nike np.

1

@Nicko za nisko wygrali czy co?

0

@Eto'o9 R10 za nowym na rok to tak, ale za nowym pierwszym to raczej nie, bo Marc ma u nas kontrakt jeszcze 4 lata i zarobki w top 3

0

@Lokusekpl liche warunki fizyczne gdzie on jest 8 cm wyższy od Ter Stegena xD 187 vs 195 cm

0

@elrubio ma kontrakt jeszcze 4 lata

1

@SirChuck może Ci to umknęło, ale Mats rok temu przedłużył kontrakt do 2028 roku, czyli jest niesprzedawalny, bo pobiera jedną z najwyższych pensji w drużynie. Pozdrawiam.

Dodatkowo umknęło ci, że po historii z Dunczykiem Laliga zmieniła przepisy i zawodnika z innego klubu Laliga możesz kupić tylko w okienku transferowym.

0

@B4rtos tylko piłkarze bez kontraktu

1

@Borry powiem, że nawet trochę jak Messi

0

@tristan87 Barca już nie takie fikołki w historii robiła

0

@JohnnySilverhand jebač politykę i ćpunów na tej stronie

0

@Kamil689 z ligi hiszpańskiej dopiero w styczniu

0

@Encore to już lepiej Pavlenka

1

@Rifek Cofam to, nawet wtedy nie

1

@Walker 30 lat temu może bym obejrzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?