Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On ma jakąś dziewczynę?
0
@Kamil689 Pinto to był klaun do robienia atmosfery w drużynie, lepiej znał się na muzyce niż na bronieniu. Z Bravo to był taki fart, też dla niego - że Marc był kontuzjowany i sezon zaczął Bravo i się okazało, że wcale nie jest taki zły i nagle był problem jak ich pogodzić. Ale ogólnie na specyficznej pozycji bramkarza jeden musi być podstawowy dobry a drugi albo młodzik z perspektywą na zajęcie miejsca podstawowego, albo weteran godzący się z rolą rezerwowego na koniec kariery. A u nas jest Penia, który nigdy nie będzie pierwszym bramkarzem u nas ale liczyliśmy na to, że Marc się nigdy nie połamie.
0
@Murazor chciał grać w Hiszpanii, real by mu nie dał więcej, w Barcelonie też chciał iść na rezerwowego. Zrezygnował z wielkiej kasy bo nie chciał iść do szejków. Żyje na codzień w Hiszpanii. Narodziny dziecka to nie jest jakoś moment, że świat wali się na głowę. A on nie ma 65 lat żeby już myśleć tylko o spacerach z wózkiem. Oni w pracy nie spędzają więcej czasu niż zwykły zjadacz chleba - dwa treningi dziennie, czasem jeden, pomijając wyjazdy na mecz.
0
@Pnog37 w zimie ogólnie ciężko kogoś kupić a już fajnego bramkarza to ciężko podwójnie
0
@Geble on może marzyć o Barcelonie, ale nie wie czy się do niego odezwą
0
@Transu96 Komentarz od czapy
0
@CPuyol niezła fantazja XD
0
@cinero1996 stoją wysoko i pressing od połowy boiska więc nie dziwne, że się nadziewają na kontry. Jakby blok defensywny się cofnął, to by była za duża dziura w środku.
0
Jeśli nie znajdą nazwisk na już, to ja bym się próbował już teraz dogadać z Vallesem i LasPalmas - kupić go i sprowadzić już teraz, wprawdzie zagrałby dopiero w styczniu, ale przez 3 miesiące byłby przynajmniej w rytmie treningowym.
0
@CPuyol dodatkowe parę milionów piechotą nie chodzi, miałby na studia dla córki ;) a pomieszkać rok- dwa w Barcelonie zanim córka nie pójdzie do przedszkola to jest taka wielka męczarnia.
0
@ProMILs nie można
0
@Eto'o9 R10 on tam miał coś z głową w zeszłym sezonie, depresja. Nie wiem na ile mu pomógł trener, ale najbardziej to chyba on sam sobie pomógł wyjść z tego gówna
0
@BorzyKrzys grozi mu dożywocie, a w celi jest obserwowany 24/h żeby nie skończyć jak Epstein :)
0
@ferdas_rawa Flick miał pełny okres przygotowawczy. Ale z brakiem podstawowych przez ME to fakt.
0
@D10SLEO i po Braithwait właśnie to zmienili bo Leganes zostało bez napastnika na pół sezonu
2
Komentarz usunięty
0
@pt9 ma szansę jeśli Barca zarobi jakiś grosz, umowa z Nike np.
1
@Nicko za nisko wygrali czy co?
0
@Eto'o9 R10 za nowym na rok to tak, ale za nowym pierwszym to raczej nie, bo Marc ma u nas kontrakt jeszcze 4 lata i zarobki w top 3
0
@Lokusekpl liche warunki fizyczne gdzie on jest 8 cm wyższy od Ter Stegena xD 187 vs 195 cm
0
@elrubio ma kontrakt jeszcze 4 lata
1
@SirChuck może Ci to umknęło, ale Mats rok temu przedłużył kontrakt do 2028 roku, czyli jest niesprzedawalny, bo pobiera jedną z najwyższych pensji w drużynie. Pozdrawiam.
Dodatkowo umknęło ci, że po historii z Dunczykiem Laliga zmieniła przepisy i zawodnika z innego klubu Laliga możesz kupić tylko w okienku transferowym.
0
@B4rtos tylko piłkarze bez kontraktu
1
@Borry powiem, że nawet trochę jak Messi
0
@tristan87 Barca już nie takie fikołki w historii robiła
0
@JohnnySilverhand jebač politykę i ćpunów na tej stronie
0
@Kamil689 z ligi hiszpańskiej dopiero w styczniu
0
@Encore to już lepiej Pavlenka
1
@Rifek Cofam to, nawet wtedy nie
1
@Walker 30 lat temu może bym obejrzał