0

@RivaldoVitorBorba a po co jak nic mu nie dolega?

0

@korn234 on by był pierwszy do hejtowania, jakby Wojtek popełnił błąd

1

@RobiS sprawdziłem właśnie w gmaps na dwóch telefonach na dwóch kontach gmail - nie da się. Możesz udostępnić albo swoje położenie i druga osoba tobie równocześnie, albo możesz udostępnić swoją trasę po której jedziesz i druga osoba będzie mogła widzieć gdzie jedziesz i gdzie się znajdujesz. Ale jeśli ta druga osoba będzie chciała udostępnić to samo tobie, to żeby to zobaczyć będziesz musiał wyjść z nawigacji. Czyli nie da się. Możnaby jeszcze sprawdzić jak to działa w waze albo w sygic

0

@DiSBlaDE pytanie czy osoba, której udostępniłeś swoją lokalizację widzi też wyznaczoną trasę nawigacji czy tylko twoje aktualne położenie

1

@Hajny tak chodziło, chyba że wypadło w weekend

0

Tutaj coś się nur zgadza

74 punkty w 34 meczach, czym przebiła osiągnięcie... swoich dzisiejszych rywali, NE Revolution z 2021 roku. Wtedy zdobyli oni 74 punkty.

0

@FranciscoZubra w Szwecji musisz mieć papier z podpisem obydwu stron, że zgadzają się na stosunek. Poczytaj o tym jakie tam są przepisy.

1

@FCBparasiempre a w którym meczu Szczęsny senior wyjął w ostatniej akcji sam są sam z Alanem Sheraer?

0

@Qaz123 typowy stary dziadek kierujący się chłopskim rozumem

0

@Herbert bo wcześniej mówił o listopadzie grudniu

0

@Herbert ja to rozumiem tak, że chce wrócić w lutym, ale jeśli będziemy musieli grać w barażach, to możliwe, że zostaniemy na olimpijskim do marca bo nowe Camp Nou nie będzie jeszcze dopuszczony do LM a nie chcą grać na dwóch stadionach równocześnie

3

@slayer a po co mają się spotykać w celach sportowych?

0

@gukwa jak wyliczyłeś te 30 baniek? Miałby zarabiać 15 mln netto?

1

@TroY_PL jaki kolejny LO jak mamy tyko Balde. A na prawej niekwestionowany jest Kounde (+Fort) więc aktualnie prawa jest lepsza niż lewa.

0

Szkoda, że nie powiedział na czym polegało to doradzanie.

2

@fenix1983 Inigo przedłuży się automatycznie, bo jeśli nie złapie jakiejś poważnej kontuzji to bankowo zagra w 60% meczów

0

@CLS63AMG a spoko, myślałem, że 9 gra z 24, 10 z 23 itd.

0

@CLS63AMG w 1/16 nie ma losowania

1

Sewilla ma najniższy limit budżetowy na płace w całej LL. Z czym do ludzi...

1

@4Fabregas4 dobra już nie troluj - po wybiciu prawą nogą, nie musiał na nią spadać żeby ustać. Jak chciał ustać to musiał się liczyć, że wejdzie nakładką w Lewego. Jak chciał mieć pewność, żeby Lewy go nie minął, bo mogła pójść kontra, to w momencie wybicia mógł wpaść ciałem w Lewego. Ale wybrał idiotycznie dla siebie

0

@kuz nie odnosiłem się do twojego komentarza tylko do tweeta

0

@Comentateiro Ja widzę jedną asystę Leo. Edit Cofam

0

@FcPortoFan1999 to z pewnością, ale na grę na zamek to bym nie liczył :) a bankowo kilku miało w głowie że lepszy remis niż kontra i 3:4

1

@kuz oddał, bo nie wiedział dlaczego miałby ją zatrzymać. Piłkarze nie rozdają koszulek czy bluz przed meczem. Co wy tu wymyślacie

0

@13th nö przecież piszę o akcji bramkarza xD

0

@FcPortoFan1999 tego nawet za Pepa nie potrafiliśmy. Czerwona kartka jest git jak przeciwnik dostanie do 50 minuty, bo wcześniej czy później się zmęczy. Czerwona po 60 minucie to autobus a z autobusami bywa różnie. Ale to fakt, że można poćwiczyć zamykanie w zamku i kreowanie jakiś sytuacji, czy coś wpadnie to inna sprawa

0

@Pedri16Future możliwe jakieś stłuczenie i odpoczynek z Sewilla ale złamania ani kontuzji mięśniowej nie było bo by od razu zszedł

0

@Gitarkafcb a ty pierwszy raz mecz oglądasz? Statystycznie piłka w grze jest przez 55 minut ale nikt nie przedłuża meczu o 35 minut tylko o 5. Skoro przedłużył o 6 minut to procentowo powinien przedłużyć jeszcze o 27 sekund.

0

Gdyby hiszpańska federacja musiała zapłacić co miesiąc 1/4 pensji piłkarza, za to że gra w ich meczu o Puchar tymbarka, to by się szybko zastanowili i przekazali to temu dziadkowi, żeby inaczej gadał

7

A ja bym się miło zaskoczył, gdyby Pep został w City po zrzuceniu go o dwie trzy ligi w dół. Szejków stać na to, żeby dalej mu płacić tyle co dzisiaj, wielu piłkarzy by odeszło i miałby ciekawe wyzwanie wrócić na szczyt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?