Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RivaldoVitorBorba a po co jak nic mu nie dolega?
0
@korn234 on by był pierwszy do hejtowania, jakby Wojtek popełnił błąd
1
@RobiS sprawdziłem właśnie w gmaps na dwóch telefonach na dwóch kontach gmail - nie da się. Możesz udostępnić albo swoje położenie i druga osoba tobie równocześnie, albo możesz udostępnić swoją trasę po której jedziesz i druga osoba będzie mogła widzieć gdzie jedziesz i gdzie się znajdujesz. Ale jeśli ta druga osoba będzie chciała udostępnić to samo tobie, to żeby to zobaczyć będziesz musiał wyjść z nawigacji. Czyli nie da się. Możnaby jeszcze sprawdzić jak to działa w waze albo w sygic
0
@DiSBlaDE pytanie czy osoba, której udostępniłeś swoją lokalizację widzi też wyznaczoną trasę nawigacji czy tylko twoje aktualne położenie
1
@Hajny tak chodziło, chyba że wypadło w weekend
0
Tutaj coś się nur zgadza
74 punkty w 34 meczach, czym przebiła osiągnięcie... swoich dzisiejszych rywali, NE Revolution z 2021 roku. Wtedy zdobyli oni 74 punkty.
0
@FranciscoZubra w Szwecji musisz mieć papier z podpisem obydwu stron, że zgadzają się na stosunek. Poczytaj o tym jakie tam są przepisy.
1
@FCBparasiempre a w którym meczu Szczęsny senior wyjął w ostatniej akcji sam są sam z Alanem Sheraer?
0
@Qaz123 typowy stary dziadek kierujący się chłopskim rozumem
0
@Herbert bo wcześniej mówił o listopadzie grudniu
0
@Herbert ja to rozumiem tak, że chce wrócić w lutym, ale jeśli będziemy musieli grać w barażach, to możliwe, że zostaniemy na olimpijskim do marca bo nowe Camp Nou nie będzie jeszcze dopuszczony do LM a nie chcą grać na dwóch stadionach równocześnie
3
@slayer a po co mają się spotykać w celach sportowych?
0
@gukwa jak wyliczyłeś te 30 baniek? Miałby zarabiać 15 mln netto?
1
@TroY_PL jaki kolejny LO jak mamy tyko Balde. A na prawej niekwestionowany jest Kounde (+Fort) więc aktualnie prawa jest lepsza niż lewa.
0
Szkoda, że nie powiedział na czym polegało to doradzanie.
2
@fenix1983 Inigo przedłuży się automatycznie, bo jeśli nie złapie jakiejś poważnej kontuzji to bankowo zagra w 60% meczów
0
@CLS63AMG a spoko, myślałem, że 9 gra z 24, 10 z 23 itd.
0
@CLS63AMG w 1/16 nie ma losowania
1
Sewilla ma najniższy limit budżetowy na płace w całej LL. Z czym do ludzi...
1
@4Fabregas4 dobra już nie troluj - po wybiciu prawą nogą, nie musiał na nią spadać żeby ustać. Jak chciał ustać to musiał się liczyć, że wejdzie nakładką w Lewego. Jak chciał mieć pewność, żeby Lewy go nie minął, bo mogła pójść kontra, to w momencie wybicia mógł wpaść ciałem w Lewego. Ale wybrał idiotycznie dla siebie
0
@kuz nie odnosiłem się do twojego komentarza tylko do tweeta
0
@Comentateiro Ja widzę jedną asystę Leo. Edit Cofam
0
@FcPortoFan1999 to z pewnością, ale na grę na zamek to bym nie liczył :) a bankowo kilku miało w głowie że lepszy remis niż kontra i 3:4
1
@kuz oddał, bo nie wiedział dlaczego miałby ją zatrzymać. Piłkarze nie rozdają koszulek czy bluz przed meczem. Co wy tu wymyślacie
0
@13th nö przecież piszę o akcji bramkarza xD
0
@FcPortoFan1999 tego nawet za Pepa nie potrafiliśmy. Czerwona kartka jest git jak przeciwnik dostanie do 50 minuty, bo wcześniej czy później się zmęczy. Czerwona po 60 minucie to autobus a z autobusami bywa różnie. Ale to fakt, że można poćwiczyć zamykanie w zamku i kreowanie jakiś sytuacji, czy coś wpadnie to inna sprawa
0
@Pedri16Future możliwe jakieś stłuczenie i odpoczynek z Sewilla ale złamania ani kontuzji mięśniowej nie było bo by od razu zszedł
0
@Gitarkafcb a ty pierwszy raz mecz oglądasz? Statystycznie piłka w grze jest przez 55 minut ale nikt nie przedłuża meczu o 35 minut tylko o 5. Skoro przedłużył o 6 minut to procentowo powinien przedłużyć jeszcze o 27 sekund.
0
Gdyby hiszpańska federacja musiała zapłacić co miesiąc 1/4 pensji piłkarza, za to że gra w ich meczu o Puchar tymbarka, to by się szybko zastanowili i przekazali to temu dziadkowi, żeby inaczej gadał
7
A ja bym się miło zaskoczył, gdyby Pep został w City po zrzuceniu go o dwie trzy ligi w dół. Szejków stać na to, żeby dalej mu płacić tyle co dzisiaj, wielu piłkarzy by odeszło i miałby ciekawe wyzwanie wrócić na szczyt.