0

@Sc00rwiel jak to obliczyłeś?

1

@Sc00rwiel tak nasz rację, już nigdy nie zagramy z Hiszpania

0

@Maysterme Ale w momencie gdy to pisał to wynik w meczu Francja Holandia nie był znany

1

@McFly92 jak ci to wyszło geniuszu?

0

@Seba2006 jeśli Pep kogoś oddaje, to tam na bank musi być coś na rzeczy. Ferran, Cancelo, Eric.

1

@Greenalley ale to jest taki zawodnik, który może grać cały sezon dla twojej drużyny, a później widzisz jeden mecz Nico Williamsa i mówisz sobie oddałbym wszystko żeby się zamienili klubami. Ferran to jest taki Sergi Roberto ataku.

0

@Herbert bo był temat zerwania umowy i może nadal jest coś na rzeczy

0

@sylwa-3 bo od tego jest dyrektor, żeby zarządzać kadrą i to on decyduje

0

@Colon Na tej wysokości raczej nie ma czasu na uprzejmości

0

@Hawajczyk zgadza się, wszystko zależy od bilansu Francuzi nie mogą z nami przegrać wyżej niż wygrają z Holandia, licząc na szybko

0

@Hartge raczej tak, no i już przed meczem będą to wiedzieć, bo trzy grupy już wcześniej się rozstrzygną. Ale będą decydować bramki a mecze są rozgrywane równocześnie więc wątpię żeby tutaj Francuzi kombinowali

0

@Hartge będzie miała.6 punktów a to nie jest pewny awans jeśli polska i Holandia też będą mieli po 6 punktów. 3 miejsce z 6 punktami raczej awansuje, ale pewności nie będzie

0

@barcelonaLM a jak Francja przegrywając z nami może zepchnąć Holandię na trzecie miejsce?

0

@Hawajczyk Francja jeśli przegra z nami to nie będzie miała pewnego awansu

0

@swiergol2 Barca może ale nie musi być winna. Jest jedną ze stron, których jest w sumie trzy. Jedna ze stron zawiniła.

1

@Colon miał mu buzi dać?

0

@Duriel ale teraz też jest karny jak cię trafią w rękę, i jakoś nie widzę żeby specjalnie nabijali

1

@maciekofcb dembele odpalił, w psg

0

@BORO_12 i kto da mu taką pensję jak u nas?

1

@alegre84 najgroszy to Germanwings 9525 gdzie wszyscy pasażerowie przez długi czas wiedzieli, że się zniżają i dojdzie do katastrofy ale nic nie mogli zrobić

0

@YeastMoss akurat jeśli chodzi o opaskę, to dostał ją bo gra najdłużej w klubie

0

@Who_you_mam a na końcu?

0

@BORO_12 w przypadku tych dwóch Flick nie będzie mógł się opierać na wiedzy z treningów, bo oni już nie mogą trenować z Barca

1

@kanver_ W USA nie miałby więcej kasy niż teraz w Barcy

1

@Patry10 dwa lata bez sukcesów oznacza pewną przegraną Laporty w wyborach

1

@krezel99 Dzieciaku weź się lepiej za naukę, bo rozdanie świadectw niedługo

0

@slayer ile byś postawił przed tym sezonem, że Borussia zagra w finale LM?

0

@JarekS nie wiem o co ci chodzi, pogubiłes się

0

@tomek1656 bo on nie podpisywał umowy z drugą drużyną. Po prostu przepisy nie pozwalają na to. Na trybuny można wysłać jak najbardziej, ale to się nie opłaca

0

@JarekS ale to jest przecież głuchy telefon. Tłumaczenie na polski tweeta pani Ramon która też nie wiadomo skąd wzięła to zdanie. Także bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?