Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 jak to wyliczyłeś?
0
@SinMistico wystarczy trafić na Atletico i wygrać z nimi dwa razy, a później w 1/2 wystarczy jedno zwycięstwo :)
0
@MateuszQ jeśli uznajesz, że utrata udziały w klubowych MŚ i strata 50 baniek to dobry scenariusz
0
@Wierzbin dlaczego mówisz o 2 punktach jak w tych rankingach oni TK w tysiącach liczą?
0
@barcelonaLM ile jest punktów za zwycięstwo a ile za remis?
0
@macio_944 ona tak wygląda, taka prawda
0
@macio_944 tylko tych trzech? Dziwne, że pominąłeś Ronaldo i Romario - tak wiem, że krótko grali u nas, co nie zmienia, że jakby zostali dłużej to by dalej ładowali bramy. No i Kluivert - poziom Eto tylko trafił na gorszy okres w historii Barcy.
0
Zastanawia mnie, dlaczego kumple z drużyny wołają się po nazwisku? Czy to jest jakiś hiszpański zwyczaj? Nie rozumiałem nigdy, dlaczego fani zbieracze autografów krzyczą np. Messi zamiast Leo - po imieniu jest jakoś tak grzeczniej, uprzejmie. ale już wołanie kolegi po nazwisku całkiem jest dla mnie niezrozumiałe.
0
@mrboom nie triathlon z rekinem tylko triathlon, w którym udział bierze rekin
1
@mrboom nieprawidłowa składania, błąd logiczny. Powinno być "Czyli w kolarstwie rozstrzygnęłoby się, kto jest lepszym triathlonistą."
0
@LaLigaPD coś w tym jednak musi być, Ćwiąkała w ostatnim filmie też tak powiedział.
0
@ziomal88 łatwo pisać po meczu
0
@Matt_i1992 kiedyś bym tez tak napisał, ale teraz jednak ufam Xaviemu bo udowodnił ze jak ktoś z młodych ogarnia to on go wystawia i nie hamuje. Widocznie inni jeszcze nie dojeżdżają
2
@Aragorn33 tylko już forma i wiek nie ten. Czas na nowych młodych Sergich że szkółki
0
@ziomal88 Roque , Felix
0
@MesQueUnClub_87 jest tylko 17 tys karnetów więc Włosi nie muszą wcale odkupywać biletów od karneciarzy
1
@Lionel_Messi10 Leo, Busquets, Alba, LS
0
@FCB24 nikt tego nie ogląda
0
Sędzia liczył Najmana czy sam się poddał?
2
@mayol333 zauważyłem że tak zaczęło się dziać od przyjścia nowego redaktora naczelnego. Słabe metody na podbicie kliknięć
0
@LatajacyHolender ale dodatkowych czterech pensji nie uwzgledniłeś
0
@Diuba ale kim ma go teraz zastąpić?
1
@Kibic1998 on miał na myśli poważnych bokserów
0
@sliwa92 i co cię tak dziwi? Tej regule podlegał nawet Messi.
0
@Rewolucja123 nö i tak się obrażają że nic nie strzelamy
0
@neymar77 zmień dilera
1
@Herbert zwykłe bicie piany. Łączenie się z jakimś ip nie oznacza, że ktoś ogląda akurat la ligę. Poza tym kto decyduje o tym, jakie IP jest "nielegalne"? Przecież na danym serwerze może leżeć wszystko.
1
@Murazor jaka mordęga? Chyba nigdy nie korzystałeś z iptv
11
@HighestInTheRoom zarabianie
0
@Mixtape kiedyś uczyli tego w drugiej klasie szkoły podstawowej