0

@adi7adi8 jak to wyliczyłeś?

0

@SinMistico wystarczy trafić na Atletico i wygrać z nimi dwa razy, a później w 1/2 wystarczy jedno zwycięstwo :)

0

@MateuszQ jeśli uznajesz, że utrata udziały w klubowych MŚ i strata 50 baniek to dobry scenariusz

0

@Wierzbin dlaczego mówisz o 2 punktach jak w tych rankingach oni TK w tysiącach liczą?

0

@barcelonaLM ile jest punktów za zwycięstwo a ile za remis?

0

@macio_944 ona tak wygląda, taka prawda

0

@macio_944 tylko tych trzech? Dziwne, że pominąłeś Ronaldo i Romario - tak wiem, że krótko grali u nas, co nie zmienia, że jakby zostali dłużej to by dalej ładowali bramy. No i Kluivert - poziom Eto tylko trafił na gorszy okres w historii Barcy.

0

Zastanawia mnie, dlaczego kumple z drużyny wołają się po nazwisku? Czy to jest jakiś hiszpański zwyczaj? Nie rozumiałem nigdy, dlaczego fani zbieracze autografów krzyczą np. Messi zamiast Leo - po imieniu jest jakoś tak grzeczniej, uprzejmie. ale już wołanie kolegi po nazwisku całkiem jest dla mnie niezrozumiałe.

0

@mrboom nie triathlon z rekinem tylko triathlon, w którym udział bierze rekin

1

@mrboom nieprawidłowa składania, błąd logiczny. Powinno być "Czyli w kolarstwie rozstrzygnęłoby się, kto jest lepszym triathlonistą."

0

@LaLigaPD coś w tym jednak musi być, Ćwiąkała w ostatnim filmie też tak powiedział.

0

@ziomal88 łatwo pisać po meczu

0

@Matt_i1992 kiedyś bym tez tak napisał, ale teraz jednak ufam Xaviemu bo udowodnił ze jak ktoś z młodych ogarnia to on go wystawia i nie hamuje. Widocznie inni jeszcze nie dojeżdżają

2

@Aragorn33 tylko już forma i wiek nie ten. Czas na nowych młodych Sergich że szkółki

0

@ziomal88 Roque , Felix

0

@MesQueUnClub_87 jest tylko 17 tys karnetów więc Włosi nie muszą wcale odkupywać biletów od karneciarzy

1

@Lionel_Messi10 Leo, Busquets, Alba, LS

0

@FCB24 nikt tego nie ogląda

0

Sędzia liczył Najmana czy sam się poddał?

2

@mayol333 zauważyłem że tak zaczęło się dziać od przyjścia nowego redaktora naczelnego. Słabe metody na podbicie kliknięć

0

@LatajacyHolender ale dodatkowych czterech pensji nie uwzgledniłeś

0

@Diuba ale kim ma go teraz zastąpić?

1

@Kibic1998 on miał na myśli poważnych bokserów

0

@sliwa92 i co cię tak dziwi? Tej regule podlegał nawet Messi.

0

@Rewolucja123 nö i tak się obrażają że nic nie strzelamy

0

@neymar77 zmień dilera

1

@Herbert zwykłe bicie piany. Łączenie się z jakimś ip nie oznacza, że ktoś ogląda akurat la ligę. Poza tym kto decyduje o tym, jakie IP jest "nielegalne"? Przecież na danym serwerze może leżeć wszystko.

1

@Murazor jaka mordęga? Chyba nigdy nie korzystałeś z iptv

11

@HighestInTheRoom zarabianie

0

@Mixtape kiedyś uczyli tego w drugiej klasie szkoły podstawowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?