Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilos1214 to lepiej się jej zapytaj co chce, bo wydaje się dosyć wybredna
0
@partymaker bo nie chce wszystkiego zdradzać, co w tym dziwnego?
0
@sokot no to nie ulega wątpliwości
0
@TridenteMSN masz rację, inaczej to zapamiętałem
0
@abram3k zapomniałeś jeszcze zawołać @Prokuratorgeneralny
0
@dariooo musi taki być, bo inaczej dziennikarze hieny wejdą na głowę. Zobacz ck zrobili z Xavim, tak cisnęli z presją że musiał się podać do dymisji
0
@sokot ale on go obraził przed meczem
3
@Karol_VeB nie możesz tak trenować cały czas bo prędzej czy później wyjdzie ci to bokiem i się zajedziesz. Umiejętnością jest wybrać odpowiedni moment
0
@Adddi nawet gdyby się zgodził na znaczne obniżenie pensji, to Tebas ustali swoją i i tak nie zmieści się w naszym ffp
0
@abram3k wymagać to możesz od mamy żeby Ci kanapki zrobiła dk szkoły a nie od naszego Matsa
0
@kanver_ Ten sarkazm chyba tylko ty rozgryzłes
1
Ale co ma ten koleś że stacją Movistar?
0
@TridenteMSN do dembele
0
@kanver_ I Roque będzie walczył o górne piłki od Matsa? Świetnie czytasz taktykę xd
0
@martool2 na jego szczęście ma znowu samograja z najlepszym zawodnikiem na świecie
0
@BISHBASHBOSH wystarczy sprawdzić, że w poprzednim sezonie grali o tej samej porze tylko w 37 kolejce. W 38 grali już o dwóch różnych porach bo część z drużyn już o nic nie walczyła. 35 kolejka to zdecydowanie za wcześnie żeby grali o tej samej porze - zyski z transmisji.
0
@BISHBASHBOSH jak podają, że wszystkie mecze o 12 to znaczy że nie ma jeszcze ustalonego kalendarza i to taka domyślna godzina. Sprawdź na następne kolejki i tam też będzie 12. Przecież to bez sensu że myślałeś że wszystkie mecze odbędą się o tej samej godzinie. W południe (sic!)
2
@gacek a skąd wiesz, że tak myślał?
0
@BISHBASHBOSH skąd ci przyszło do głowy, że wszystkie mecze będą 12?
1
@Mroziu sekundy? który z zawodników zarabia ponad 100 mln € na dzień?
0
@olciak22 to nie jest jego zawodnik. Za 2 miesiące powrót z wysp.
1
@bartulek98 zarabia takie pieniądze u nas (chyba 15 mln eur brutto), że jak zwykle będzie ciężko sprzedać
1
@PatrychoO poprzednio był na narodowym. Może dzisiaj też pojechał na wyjazd
0
@Benz czytałem tutaj że Brazylia nie ma umowy ekstradycji z Hiszpanią
0
@Campeon87 przecież ci napisał że chodzi o to żeby nie mataczył
0
@esem91 Pau Cubarsi: Ostatnio skończyłem 16 lat, mam 17 lat.
Jak skończył 16 to ma 16 a nie 17, co ten Pau?
0
@aspr1me o co chodzi?
0
@Arys Jaka czyli białko nie napycha ale syci na dłużej, także lepiej zjeść 6 jajek niż 6 kromek chleba.
0
@Lidwinho co nie zmienia, że wzorem do naśladowania dla młodych nie powinien być - nikt nie wyłapywał tyle czerwonych co on, i w większości za chamskie faule.
4
"Sería un sueño hecho realidad y si puedo conseguir este objetivo y pasar a Sergio Ramos, que es un ídolo, estaría muy contento"
Nie powiedział tu, że jest JEGO idolem.