0

@kamilos1214 to lepiej się jej zapytaj co chce, bo wydaje się dosyć wybredna

0

@partymaker bo nie chce wszystkiego zdradzać, co w tym dziwnego?

0

@sokot no to nie ulega wątpliwości

0

@TridenteMSN masz rację, inaczej to zapamiętałem

0

@abram3k zapomniałeś jeszcze zawołać @Prokuratorgeneralny

0

@dariooo musi taki być, bo inaczej dziennikarze hieny wejdą na głowę. Zobacz ck zrobili z Xavim, tak cisnęli z presją że musiał się podać do dymisji

0

@sokot ale on go obraził przed meczem

3

@Karol_VeB nie możesz tak trenować cały czas bo prędzej czy później wyjdzie ci to bokiem i się zajedziesz. Umiejętnością jest wybrać odpowiedni moment

0

@Adddi nawet gdyby się zgodził na znaczne obniżenie pensji, to Tebas ustali swoją i i tak nie zmieści się w naszym ffp

0

@abram3k wymagać to możesz od mamy żeby Ci kanapki zrobiła dk szkoły a nie od naszego Matsa

0

@kanver_ Ten sarkazm chyba tylko ty rozgryzłes

1

Ale co ma ten koleś że stacją Movistar?

0

@TridenteMSN do dembele

0

@kanver_ I Roque będzie walczył o górne piłki od Matsa? Świetnie czytasz taktykę xd

0

@martool2 na jego szczęście ma znowu samograja z najlepszym zawodnikiem na świecie

0

@BISHBASHBOSH wystarczy sprawdzić, że w poprzednim sezonie grali o tej samej porze tylko w 37 kolejce. W 38 grali już o dwóch różnych porach bo część z drużyn już o nic nie walczyła. 35 kolejka to zdecydowanie za wcześnie żeby grali o tej samej porze - zyski z transmisji.

0

@BISHBASHBOSH jak podają, że wszystkie mecze o 12 to znaczy że nie ma jeszcze ustalonego kalendarza i to taka domyślna godzina. Sprawdź na następne kolejki i tam też będzie 12. Przecież to bez sensu że myślałeś że wszystkie mecze odbędą się o tej samej godzinie. W południe (sic!)

2

@gacek a skąd wiesz, że tak myślał?

0

@BISHBASHBOSH skąd ci przyszło do głowy, że wszystkie mecze będą 12?

1

@Mroziu sekundy? który z zawodników zarabia ponad 100 mln € na dzień?

0

@olciak22 to nie jest jego zawodnik. Za 2 miesiące powrót z wysp.

1

@bartulek98 zarabia takie pieniądze u nas (chyba 15 mln eur brutto), że jak zwykle będzie ciężko sprzedać

1

@PatrychoO poprzednio był na narodowym. Może dzisiaj też pojechał na wyjazd

0

@Benz czytałem tutaj że Brazylia nie ma umowy ekstradycji z Hiszpanią

0

@Campeon87 przecież ci napisał że chodzi o to żeby nie mataczył

0

@esem91 Pau Cubarsi: Ostatnio skończyłem 16 lat, mam 17 lat.

Jak skończył 16 to ma 16 a nie 17, co ten Pau?

0

@aspr1me o co chodzi?

0

@Arys Jaka czyli białko nie napycha ale syci na dłużej, także lepiej zjeść 6 jajek niż 6 kromek chleba.

0

@Lidwinho co nie zmienia, że wzorem do naśladowania dla młodych nie powinien być - nikt nie wyłapywał tyle czerwonych co on, i w większości za chamskie faule.

4

"Sería un sueño hecho realidad y si puedo conseguir este objetivo y pasar a Sergio Ramos, que es un ídolo, estaría muy contento"

Nie powiedział tu, że jest JEGO idolem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?