Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@HighestInTheRoom zarabianie
0
@Mixtape kiedyś uczyli tego w drugiej klasie szkoły podstawowej
0
@karol130197 twój pomysł to patologia, bo jeśli każda drużyna by miała własny stream to żeby obejrzeć wszystkie mecze LA liga trzebaby kupić 18 abonamentów xD
1
@Unikatowy a kto powiedział że Felix się nie zgadza?
0
@ziomal88 ma do tego prawo, na tym polega kibicowanie
0
@regatta52 on kuca jak przegrywa więc przydałoby się
5
@Mike1023 niezła odklejka
2
@Sercem_Katalonczyk i komentarza
0
@Odcinkowy Spacja przed znakiem zapytania xD
3
@Arden Teraz jest milimetr do linii a tak by było milimetr do środka piłki. Jaką różnica?
2
@mightyanaldevastator Na 30 kolejkę która odbędzie się 29.03-01.04 nie ma jeszcze konkretnych terminów co widać na stronie Laliga którą linkujesz. Czyli za nieco ponad miesiąc. A źródło że aktualną kolejkę ogłoszono 30 stycznia wisi na fioletowej. Tutaj też pewnie pojawił się ten news ale nie chce mi się szukać https://imgur.com/a/nOpwLif
Za często latam na mecze żeby nie wiedzieć, że dwa miesiące wcześniej to sobie nic nie możesz konkretnie zaplanować.
14
@mightyanaldevastator to źle sądzisz - losowanie 1/8 było dwa miesiące temu. A terminarz 26 kolejki był ogłoszony 30 stycznia 2024
4
@Kratos1990 oczywiście że Xavi ma tu rację
0
@tristan87 Brazylia za mało zdyscyplinowana taktycznie, nie widzę tego
0
@Borneo i tak go pad ułaskawi
1
@Kuba_1 porównujesz Barcę do City?
0
@HarveySpecter Ja nie jestem wyrozumiały, w dupie mam ich protesty. Napisałem tylko jakie są fakty. Jestem teraz w Hiszpanii i sobie spaceruję główną ulicą miasta zablokowaną traktorami i ani żywej duszy. Wszyscy poszli do domów albo hotelu, policja stoi na rogatkach i żadnej karetce nie przyjdzie do głowy jechać w.tym kierunku bo nie przejedzie.
1
@abram3k rok temu też był, obrona z Mats zrobiła mu mistrzostwo
4
@soczeq11 Poczytaj sobie o historii Hiszpanii, Katalonii, FC Barcelony, i wtedy zastanów się, czy jest to odpowiedni klub któremu powinieneś kibicować z twoimi poglądami.
0
@Edii7777 czyli do Barcy też pasuje
1
@MESSIah16 bełkot
0
@chavez Bellingham dostanie za ten sezon więc już takiego ciśnienia nie będzie miał
1
@HarveySpecter przecież oni nie siedzą w tych traktorach cały czas. Protest trwa 24 godziny. Postawili traktor i poszli na kawę. Policja dostała informację, które drogi będą zablokowane i powinna kierować ruchem.
0
@Saviola88 Matecki nawet tutaj się zabłąkał
19
"Jego sytuacja finansowa jest nieco uderzająca. (...) Nalegamy, aby Brazylia nie miała umowy o ekstradycji."
Translator miał dzisiaj gorszy dzień
2
@TR3YWAY A możemy z tym Xabim zaczekać tak jeszcze sezon dwa, czy musimy już teraz go wynosić pod niebiosa? Xavi w debiutanckim sezonie robił też niesamowite wyniki.
2
W prawdzie jeszcze nic nie osiągnął w karierze trenerskiej, ale przynajmniej jest drogi.
0
@Bombowiec To ma małe znaczenie. Wszystko jedno jaki by był ten za rząd, wewnątrz zawsze będą jakieś wojenki, konflikty interesów, i Kopanie dołków bo każdy ciągnie w swoją stronę. Tak samo jak w polityce, na papierze wszystko pięknie a w kuluarach wojny
2
@rogal478 Guardiola normalny zawodnik?
3
Gdyby wystarczyło się spotkać i pogadać, to po co w ogóle jakiś dobry trener. Ligę mistrzów wygrywała by ta drużyna, Która się częściej spotka i sobie pogada.