11

@HighestInTheRoom zarabianie

0

@Mixtape kiedyś uczyli tego w drugiej klasie szkoły podstawowej

0

@karol130197 twój pomysł to patologia, bo jeśli każda drużyna by miała własny stream to żeby obejrzeć wszystkie mecze LA liga trzebaby kupić 18 abonamentów xD

1

@Unikatowy a kto powiedział że Felix się nie zgadza?

0

@ziomal88 ma do tego prawo, na tym polega kibicowanie

0

@regatta52 on kuca jak przegrywa więc przydałoby się

5

@Mike1023 niezła odklejka

2

@Sercem_Katalonczyk i komentarza

0

@Odcinkowy Spacja przed znakiem zapytania xD

3

@Arden Teraz jest milimetr do linii a tak by było milimetr do środka piłki. Jaką różnica?

2

@mightyanaldevastator Na 30 kolejkę która odbędzie się 29.03-01.04 nie ma jeszcze konkretnych terminów co widać na stronie Laliga którą linkujesz. Czyli za nieco ponad miesiąc. A źródło że aktualną kolejkę ogłoszono 30 stycznia wisi na fioletowej. Tutaj też pewnie pojawił się ten news ale nie chce mi się szukać https://imgur.com/a/nOpwLif

Za często latam na mecze żeby nie wiedzieć, że dwa miesiące wcześniej to sobie nic nie możesz konkretnie zaplanować.

14

@mightyanaldevastator to źle sądzisz - losowanie 1/8 było dwa miesiące temu. A terminarz 26 kolejki był ogłoszony 30 stycznia 2024

4

@Kratos1990 oczywiście że Xavi ma tu rację

0

@tristan87 Brazylia za mało zdyscyplinowana taktycznie, nie widzę tego

0

@Borneo i tak go pad ułaskawi

1

@Kuba_1 porównujesz Barcę do City?

0

@HarveySpecter Ja nie jestem wyrozumiały, w dupie mam ich protesty. Napisałem tylko jakie są fakty. Jestem teraz w Hiszpanii i sobie spaceruję główną ulicą miasta zablokowaną traktorami i ani żywej duszy. Wszyscy poszli do domów albo hotelu, policja stoi na rogatkach i żadnej karetce nie przyjdzie do głowy jechać w.tym kierunku bo nie przejedzie.

1

@abram3k rok temu też był, obrona z Mats zrobiła mu mistrzostwo

4

@soczeq11 Poczytaj sobie o historii Hiszpanii, Katalonii, FC Barcelony, i wtedy zastanów się, czy jest to odpowiedni klub któremu powinieneś kibicować z twoimi poglądami.

0

@Edii7777 czyli do Barcy też pasuje

1

@MESSIah16 bełkot

0

@chavez Bellingham dostanie za ten sezon więc już takiego ciśnienia nie będzie miał

1

@HarveySpecter przecież oni nie siedzą w tych traktorach cały czas. Protest trwa 24 godziny. Postawili traktor i poszli na kawę. Policja dostała informację, które drogi będą zablokowane i powinna kierować ruchem.

0

@Saviola88 Matecki nawet tutaj się zabłąkał

19

"Jego sytuacja finansowa jest nieco uderzająca. (...) Nalegamy, aby Brazylia nie miała umowy o ekstradycji."

Translator miał dzisiaj gorszy dzień

2

@TR3YWAY A możemy z tym Xabim zaczekać tak jeszcze sezon dwa, czy musimy już teraz go wynosić pod niebiosa? Xavi w debiutanckim sezonie robił też niesamowite wyniki.

2

W prawdzie jeszcze nic nie osiągnął w karierze trenerskiej, ale przynajmniej jest drogi.

0

@Bombowiec To ma małe znaczenie. Wszystko jedno jaki by był ten za rząd, wewnątrz zawsze będą jakieś wojenki, konflikty interesów, i Kopanie dołków bo każdy ciągnie w swoją stronę. Tak samo jak w polityce, na papierze wszystko pięknie a w kuluarach wojny

2

@rogal478 Guardiola normalny zawodnik?

3

Gdyby wystarczyło się spotkać i pogadać, to po co w ogóle jakiś dobry trener. Ligę mistrzów wygrywała by ta drużyna, Która się częściej spotka i sobie pogada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?