Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! zawrócili go już z lotniska?
0
@Firestone Xavi nie zbudował De Jonga tylko mu nie przeszkadza, ale za chwilę go zajedzie bo to jedyny piłkarz który ratuje mu dupe
2
Asystentami Pepa byli Tito Vilanova, Mikel Arteta. Jak myślicie - czy brat Xaviego zdobędzie kiedyś jako trener mistrzostwo Hiszpanii albo vice mistrzostwo Anglii?
0
@MarioVeB! lubisz zdrabniać
0
@fotohobby żadna firma nie da ci 40mln ani nawet 4mln za produkt który istnieje tylko na papierze
0
@Miszak idźcie na swoją stronę
0
@baster82 bilety możesz kupić już teraz. Ale z promka to chyba jednak tylko dla socios.
1
@Xpert77 jakie reklamy?
0
@Barcaa12 nawet jak sprzedadzą kogoś to City dorzuci im kogoś nowego.
0
@baster82 na oficjalnej jest teraz promocja 50%
1
@Bocheno1 poród kamieni nerkowych?
0
@Pustelnik niezła odklejka
4
To też pokazuje jaki jest stan polskiej piłki
0
@FCB24 a zobacz, że np. przeszczep włosów Matsa się fajnie udał.
0
@Gall no to sprawdź sobie sezon 16 17 chyba, gdzie w lm grały red bull z lipska i z salzburga.
0
@333tricampeones333 jeśli Rb Salzburg i rb lipsk znaleźli sposób to i ci znajdą
0
@Gall mistrz Hiszpanii automatycznie awansuje do LM
1
@macio_944 Niemiec
0
@zodiak_10 zgadzam się tylko przecinek w złym miejscu
0
@KibicBarcy84 a ty od wczoraj kibicujesz? Co roku jest taka akcja i co roku są fotki i relacja z tego. Poza tym pomaganie nie musi być "ciche", ma pokazywać, że pomagać warto, że są ludzie którzy potrzebują pomocy i moz3 mobilizować do tego innych.
0
I dlatego do arabów nie pójdą, chyba że odkryje w sobie gospodynie domową. Ale np taki kierunek USA to co innego. Przy niektórych regionach USA, Monachium czy Barcelona to prowincja.
5
@Luccas przecież wtedy wymagania to były potrójna korona a najlepiej 6 pucharów w rok, i koniecznie styl gry musiał być widowiskowy tiki taka dna Barcy. Teraz kibice i niennikarze cieszą się jak Barca wygra dwoma bramkami. Więc kadra dużo gorsza ale i oczekiwania dużo niższe
0
@Gall ja piszę o nich jako legendach trenerskich w Barcelonie
0
@MesQueUnClub_87 no właśnie po to przedłużyli umowę z amigosem, żeby dostał odprawę. Teraz rozumiesz?
0
Takie legendy jak Pep czy LE miały okresy gdzie były krytykowane a ten zdziwiony, że media go krytykują przyntakuch wynikach i grze
0
@Serducho co ty do mnie mówisz?
2
@Rewolucja123 jak nie chciał gry na wynik to zapraszam do Barcy B
0
@FcPortoFan1999 głosowanie nad rządem dopiero jutro po południu
0
@Fake69 ograć dla Stuaniego? Kolega z Białegostoku?
0
@MesQueUnClub_87 przecież to właśnie napisałem.