0

@MarioVeB! zawrócili go już z lotniska?

0

@Firestone Xavi nie zbudował De Jonga tylko mu nie przeszkadza, ale za chwilę go zajedzie bo to jedyny piłkarz który ratuje mu dupe

2

Asystentami Pepa byli Tito Vilanova, Mikel Arteta. Jak myślicie - czy brat Xaviego zdobędzie kiedyś jako trener mistrzostwo Hiszpanii albo vice mistrzostwo Anglii?

0

@MarioVeB! lubisz zdrabniać

0

@fotohobby żadna firma nie da ci 40mln ani nawet 4mln za produkt który istnieje tylko na papierze

0

@Miszak idźcie na swoją stronę

0

@baster82 bilety możesz kupić już teraz. Ale z promka to chyba jednak tylko dla socios.

1

@Xpert77 jakie reklamy?

0

@Barcaa12 nawet jak sprzedadzą kogoś to City dorzuci im kogoś nowego.

0

@baster82 na oficjalnej jest teraz promocja 50%

1

@Bocheno1 poród kamieni nerkowych?

0

@Pustelnik niezła odklejka

4

To też pokazuje jaki jest stan polskiej piłki

0

@FCB24 a zobacz, że np. przeszczep włosów Matsa się fajnie udał.

0

@Gall no to sprawdź sobie sezon 16 17 chyba, gdzie w lm grały red bull z lipska i z salzburga.

0

@333tricampeones333 jeśli Rb Salzburg i rb lipsk znaleźli sposób to i ci znajdą

0

@Gall mistrz Hiszpanii automatycznie awansuje do LM

1

@macio_944 Niemiec

0

@zodiak_10 zgadzam się tylko przecinek w złym miejscu

0

@KibicBarcy84 a ty od wczoraj kibicujesz? Co roku jest taka akcja i co roku są fotki i relacja z tego. Poza tym pomaganie nie musi być "ciche", ma pokazywać, że pomagać warto, że są ludzie którzy potrzebują pomocy i moz3 mobilizować do tego innych.

0

I dlatego do arabów nie pójdą, chyba że odkryje w sobie gospodynie domową. Ale np taki kierunek USA to co innego. Przy niektórych regionach USA, Monachium czy Barcelona to prowincja.

5

@Luccas przecież wtedy wymagania to były potrójna korona a najlepiej 6 pucharów w rok, i koniecznie styl gry musiał być widowiskowy tiki taka dna Barcy. Teraz kibice i niennikarze cieszą się jak Barca wygra dwoma bramkami. Więc kadra dużo gorsza ale i oczekiwania dużo niższe

0

@Gall ja piszę o nich jako legendach trenerskich w Barcelonie

0

@MesQueUnClub_87 no właśnie po to przedłużyli umowę z amigosem, żeby dostał odprawę. Teraz rozumiesz?

0

Takie legendy jak Pep czy LE miały okresy gdzie były krytykowane a ten zdziwiony, że media go krytykują przyntakuch wynikach i grze

0

@Serducho co ty do mnie mówisz?

2

@Rewolucja123 jak nie chciał gry na wynik to zapraszam do Barcy B

0

@FcPortoFan1999 głosowanie nad rządem dopiero jutro po południu

0

@Fake69 ograć dla Stuaniego? Kolega z Białegostoku?

0

@MesQueUnClub_87 przecież to właśnie napisałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?