Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rozumiem młodzież z pokolenia tiktoka, że im ta gala się dłuży.
0
@MesQueUnClub_87 następny
3
Ciekawe czy pokażą też taki filmik o Messim dla tych co go nie znają
0
@J4no a co miał zrobić? Pocałować w rękę?
1
Ta Caicedo chyba za karę tam jest
0
@Uukasz_93 lepiej mądrze stać niż głupio biegać
0
@Szmulek bo to na bank gwizdała redakcja France Football
4
@KamQiX nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.
1
@BenyBlade ale z akcentem z Marsylii
0
To syn Laporty?
0
@Kubsoleon nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.
0
@Culers nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.
0
@Herbert więc moja druga wersja że woli pilnować Anki
0
@Szmulek prawdziwy aryjczyk
1
@Herbert jedzie Ikay bo prawdopodobnie znajdzie się w pierwszej 10 (?)
0
@BorzyKrzys tylko że przez to prawa strona w ataku praktycznie nie istniała bo Cancelo nie miał wsparcia
0
@Losiex on wcale nie jest jakimś dryblerem. Szybko biega.
3
@Compadre tak, po prostu im się nie chciało. Jakby im się chciało to by prowadzili
0
@kamar24 a jakby jeszcze nauczył się angielskiego...
1
@hayek to nie jest pomysł na zachęcenie do powrotu tylko na zniechęcenie do nielegalnego wyjazdu tych co jeszcze zostali
4
@Lionel_Messi10 najlepiej sprzedającą koszulką byłaby koszulka Argentyny 10, tylko z jakiś niewiadomych powodów adidas przestał produkować.
1
@bari_94 mama zawsze mówiła nie chodź z rękoma w kieszeni
0
@Wiking88 tak myślałem.
0
@Wiking88 nope. Jego ojciec jest Amerykaninem więc i syn jest Amerykaninem. Od kiedy pochodzenie nabywa się tylko od matki? Chyba pomyliłeś z Żydami.
2
@Wiking88 masz na myśli Desta? To nie jest naturalizowany Amerykanin tylko po prostu Amerykanin.
2
@mindbender84 gdzie ona wychodzi bez słowa? Chyba do ogrodu
26
Guiu wczoraj przed meczem 72 tys followersów na insta, Guiu 24 godziny później 720 tys.
0
@Katalończyk 99 zastanawia mnie czemu nadają teraz na ks extra
0
@RoberDzik jeśli grasz regularne od lat lat, to na bank jesteś uzależniony. Kwestia tylko czy chcesz to leczyć czy nie.
3
Jak myślicie, kiedy przestaną dopisywać "dawniej Twitter"?