1

Rozumiem młodzież z pokolenia tiktoka, że im ta gala się dłuży.

0

@MesQueUnClub_87 następny

3

Ciekawe czy pokażą też taki filmik o Messim dla tych co go nie znają

0

@J4no a co miał zrobić? Pocałować w rękę?

1

Ta Caicedo chyba za karę tam jest

0

@Uukasz_93 lepiej mądrze stać niż głupio biegać

0

@Szmulek bo to na bank gwizdała redakcja France Football

4

@KamQiX nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.

1

@BenyBlade ale z akcentem z Marsylii

0

To syn Laporty?

0

@Kubsoleon nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.

0

@Culers nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.

0

@Herbert więc moja druga wersja że woli pilnować Anki

0

@Szmulek prawdziwy aryjczyk

1

@Herbert jedzie Ikay bo prawdopodobnie znajdzie się w pierwszej 10 (?)

0

@BorzyKrzys tylko że przez to prawa strona w ataku praktycznie nie istniała bo Cancelo nie miał wsparcia

0

@Losiex on wcale nie jest jakimś dryblerem. Szybko biega.

3

@Compadre tak, po prostu im się nie chciało. Jakby im się chciało to by prowadzili

0

@kamar24 a jakby jeszcze nauczył się angielskiego...

1

@hayek to nie jest pomysł na zachęcenie do powrotu tylko na zniechęcenie do nielegalnego wyjazdu tych co jeszcze zostali

4

@Lionel_Messi10 najlepiej sprzedającą koszulką byłaby koszulka Argentyny 10, tylko z jakiś niewiadomych powodów adidas przestał produkować.

1

@bari_94 mama zawsze mówiła nie chodź z rękoma w kieszeni

0

@Wiking88 tak myślałem.

0

@Wiking88 nope. Jego ojciec jest Amerykaninem więc i syn jest Amerykaninem. Od kiedy pochodzenie nabywa się tylko od matki? Chyba pomyliłeś z Żydami.

2

@Wiking88 masz na myśli Desta? To nie jest naturalizowany Amerykanin tylko po prostu Amerykanin.

2

@mindbender84 gdzie ona wychodzi bez słowa? Chyba do ogrodu

26

Guiu wczoraj przed meczem 72 tys followersów na insta, Guiu 24 godziny później 720 tys.

0

@Katalończyk 99 zastanawia mnie czemu nadają teraz na ks extra

0

@RoberDzik jeśli grasz regularne od lat lat, to na bank jesteś uzależniony. Kwestia tylko czy chcesz to leczyć czy nie.

3

Jak myślicie, kiedy przestaną dopisywać "dawniej Twitter"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?