Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonik97 czyli ci co tworzą filmiki mają więcej działać niż gadać? Co konkretnie mają zrobić?
2
Pojawiają się nowe informacje odnośnie strzelaniny w Bystrzycy. Sprawa coraz bardziej wygląda szaro a nie czarno biało jak wiele osób tutaj pisało. Koleś który strzelał, wrócił się na chatę po karabin AR15, zabity podobno krzyknął "chcemy odejść" chwilę przed otrzymaniem kulki, zabójca wcale nie zgłosił się na policję tylko zatrzymali go rano jak wychodził z mieszkania z dużą ilością gotówki oraz spakowanym plecakiem i paszportem.
0
@Azazel_Pazuzu zejdź na ziemię XD
0
@Kismeth wszyscy janusze w tym ja już kupili. Polacy aktualnie dobrze zarabiają i lubią wydawać kasę na podróże i gadżety. ale do usa albo dubaju niestety mniej osób będzie latać i mniej koszulek kupi.
1
@Konradowskyy on w jedym komentarzu broni swoich partyjniaków i ich bzdury a dwie godziny póżniej pisze co innego w zależności co dostanie na swoim wallu. nie zwracaj uwagi.
0
@Roobo Berkowicz się jasno wyjaśnił? XD
0
jaki klub w MLS da mu połowę tej pensji, którą zarabia teraz w Barcelonie? według mnie nie ma chętnych bo 38 letni zawodnik, średnio medialny na świecie nie jest dobrym produktem dla amerykanów. Araby by go wzięły, ale aktualna sytuacja na bliskim wschodzie ma wiele znaków zapytania
5
@Kapitan hawk Fernando Torres
0
@Walker piękna babeczka z klasą
4
czytam, że Misiek, jeden z szefów gangu z Krakowa dostał wyrok. w tym momencie warto przypomnieć ten niechlubny moment z historii polskiej piłki, młodzież raczej nie pamięta
0
@Hosh niestety zmienili tą nazwę w 2015
0
@PatrykBarca w każdym to nie, bo nie każdy ma wykupione licencję na sky
1
@maroon można nosić naładowaną
0
@ali3gator nie wyjeżdżaj mi tu z bzdurowaniem bo sam opowiadasz bzdury - nie bez przyczyny prawo rozróżnia prawo do broni sportowej i prawo do posiadania do ochrony osobistej. Wyskakujesz z jakimś idiotyzmem, że koleś miał prawo wrócić się do domu po broń bo czuł się zagrożony - jeśli tak zeznał to się zaorał bo nie miał prawa nosić tej broni do ochrony osobistej, już nie mówiąc o jej użyciu jeśli zeznał, że nosił ją celowo
0
@ali3gator jeśli miał pozwolenie sportowe to będzie musiał udowodnić, że szedł w nocy na strzelnicę
1
@NeroTFP1 a niektórzy tutaj już go wypuszczali bo niewinny, grzeczny instruktor z pieskiem na spacerze
1
@maroon zapewne pierwszym sprawdzeniem prokuratora było, czy ma pozwolenie na broń do ochrony osobistej. Jeśli ma pozwolenie sportowe, to zaczyna się szara strefa, bo w nocy nie szedł raczej na strzelnicę.
2
@Chada no i fajnie, pies ma całą chatę dla siebie
0
@Criss18Barca tylko co, jeśli Iran się zdecyduje dzień przed rozpoczęciem MŚ?
7
@Faro kiedyś zadzwoniłem na policję bo słyszałem u sąsiadów (młodzi ludzie) krzyki babki o pomoc. Przyjechali w kilka minut, wyciągnęli typa z chaty, okazało się, że chciał utopić swoją dziewczynę w wannie. Na drugi dzień przyszła do mnie i przyniosła czekoladki "merci" także opłacało się.
0
@maroon tu już wydawane są jednoznaczne osądy - "jeden patus, drugi instruktor strzelnictwa - wiadomo, że winny ten pierwszy". A może ten instruktor wyszedł nabuzowany w nocy z załadowaną bronią z planem kogoś odstrzelić, trafił na meneli a mógł trafić na jakiegoś dziadka, który by mu zwrócił uwagę, że pies sra na chodniku i nie sprząta po nim.
1
@wyrek nie wiemy co facet zeznał - może powiedział, że słyszał przez okno dłuższy czas krzyczących patusów, wziął psa, broń i poszedł ich uspokoić. Czyli nie znalazł się tam przypadkowo, a dodatkowo nie wiadomo czy miał odpowiednie pozwolenie na broń.
0
@Chimera władze nic nie robią, a Europa jest najlepszym miejscem na świecie do życia.
0
@takisobiektos brzuch mu chyba powiększyli ale widziałem filmiki z pierwszych treningów i dużo się nie różnił.
4
Jest forma xD
https://x.com/topskillsportuk/status/2040315714431799495
0
@Elvisek przecież Dro był niepelnoletni i nie miał profesjonalnego kontraktu
0
@Karol145 dobra widać, że chcesz uniknąć konkretów bo palnąłeś głupotę, rozumiem zdarza się.
1
@MOLESTA chyba raczej aplikacja
0
@MateuszDoniec "Przykładowo: komplet zwycięstw Barcelony (9/9) i jednoczesne potknięcia Realu – np. tylko cztery punkty w tym samym okresie"
pięć punktów a nie cztery
0
@Karol145 ja też sprawdziłem i nie widzę tam żadnej reguły, rządzili od lewa do prawa