Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani jak pomarańczowy tam wyśle teraz piechotę i oni tam będą pełnymi samolotami wracać w workach do usa, to ja nie chcę wiedzieć, co tam się będzie działo
0
@draxidox dlaczego on po prostu nie stanął na ulicy, nie czaję
1
@Safrani te aktualne konflikty dobitnie pokazują, że nie ma takiego mocarstwa, ani nawet takiej wspólnej siły kilku krajów jak np. NATO, która wyjaśni jakąś wojnę w trzy dni. bombardują kilka dni, robią show, prężą muskuły, a później i tak wychodzi na to, że trzeba kopać okopy i napierdalać się biedną piechotą po lasach.
0
@Jaro1279 a przed bramą czeka 10 innych na jego miejsce, którzy nie łapią kontuzji XD weź już nie trolluj w tak smutnym momencie
1
gdzie mecz hiszpanii? tam gdzie teraz na lodowisko?
2
@FCB24 dobry z ciebie mądrala, mądrzejszy od Flicka. jakby miał odpowiednich rezerwowych na skrzydłach, to może by nimi więcej rotował. nie są gwarancją solidnej gry a my mamy tylko 4 punkty przewagi nad realem.
3
@kubix05 jedyny jego minus, że tak mało robi tych filmów
2
@tbas ale przecież to oczywiste, że to tylko wymysły skoro pierwsze "diagnozy" pojawiały się już przed południem jak Raphinha jeszcze smacznie spał w Nowym Jorku
0
@Norbiidolyamal w USA jest rano
0
@maroon tylko z tego co pamiętam to na placu mierzą z linijką jak zaparkowałeś. Na mieście karze ci zaparkować i jedziemy dalej
2
@Eklerek kojarzę jeszcze pół roku temu połowa Labamby chciała tego murzynka do nas
0
@Aequlibre czyli selekcjoner przez rok nie miałby kontaktu z kadrą i na dwa tygodnie przed MŚ by musiał rozkminić w ciemno kogo powołać? Nie widzę tego. Dodatkowo ciekawe co na to piłkarze, gdyby co roku po sezonie klubowym musieli jechać na kadrę i siedzieć tam w koszarach minimum 6 tygodni (eliminacje, około 10 meczów)
0
@Aequlibre czyli playoff do MŚ graliby na tydzień przed MŚ? Nie widzę tego
0
@Aequlibre sezon się kończy z końcem maja a w połowie czerwca zaczynają się MŚ. Ciężko w dwa tygodnie upchać 3-4 mecze towarzyskie
0
@michal26 wątpię że piłkarzom by się podobało jechać na 6 tygodni na kadrę po sezonie klubowym a w roku MŚ czy ME to na kadrze by siedzieli do 10 tygodni w jednym ciągu
0
@Aequlibre jeszcze będą grać towarzyskie po sezonie przed MŚ
0
@Marusek dostaną po żółtej i zabawa się szybko zakończy
9
@esem91 kto go tam wpuścił?
1
@Luciano99 i gdzie masz problem?
0
@Luciano99 mecz, czego nie rozumiesz w pytaniu?
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się, ja też trochę nadinterpretowałem twój komentarz.
0
nie byłem w pracy i oglądałem mecz, może mi ktoś go streścić?
0
@MesQueUnClub_87 dziwny ten twój wpis
0
@LAMC_10 no i git gratulacje, na co miał czekać?
0
@MesQueUnClub_87 oczywiście, że potrzeba, ale masz innych kandydatów?
4
@macio_944 na zawsze pozostanie w pamięci jak ogarniał Pepa (20 sekunda)
1
@matador proste
2
JoanGarcia nas uratował
0
Marek Citko, Oskar Pietuszewski, czy ktoś jeszcze w tym wieku?
0
@DonAndresFCB ja miałem szczęście oglądać Marka Citko. i to by było na tyle