1

@Safrani jak pomarańczowy tam wyśle teraz piechotę i oni tam będą pełnymi samolotami wracać w workach do usa, to ja nie chcę wiedzieć, co tam się będzie działo

0

@draxidox dlaczego on po prostu nie stanął na ulicy, nie czaję

1

@Safrani te aktualne konflikty dobitnie pokazują, że nie ma takiego mocarstwa, ani nawet takiej wspólnej siły kilku krajów jak np. NATO, która wyjaśni jakąś wojnę w trzy dni. bombardują kilka dni, robią show, prężą muskuły, a później i tak wychodzi na to, że trzeba kopać okopy i napierdalać się biedną piechotą po lasach.

0

@Jaro1279 a przed bramą czeka 10 innych na jego miejsce, którzy nie łapią kontuzji XD weź już nie trolluj w tak smutnym momencie

1

gdzie mecz hiszpanii? tam gdzie teraz na lodowisko?

2

@FCB24 dobry z ciebie mądrala, mądrzejszy od Flicka. jakby miał odpowiednich rezerwowych na skrzydłach, to może by nimi więcej rotował. nie są gwarancją solidnej gry a my mamy tylko 4 punkty przewagi nad realem.

3

@kubix05 jedyny jego minus, że tak mało robi tych filmów

2

@tbas ale przecież to oczywiste, że to tylko wymysły skoro pierwsze "diagnozy" pojawiały się już przed południem jak Raphinha jeszcze smacznie spał w Nowym Jorku

0

@Norbiidolyamal w USA jest rano

0

@maroon tylko z tego co pamiętam to na placu mierzą z linijką jak zaparkowałeś. Na mieście karze ci zaparkować i jedziemy dalej

2

@Eklerek kojarzę jeszcze pół roku temu połowa Labamby chciała tego murzynka do nas

0

@Aequlibre czyli selekcjoner przez rok nie miałby kontaktu z kadrą i na dwa tygodnie przed MŚ by musiał rozkminić w ciemno kogo powołać? Nie widzę tego. Dodatkowo ciekawe co na to piłkarze, gdyby co roku po sezonie klubowym musieli jechać na kadrę i siedzieć tam w koszarach minimum 6 tygodni (eliminacje, około 10 meczów)

0

@Aequlibre czyli playoff do MŚ graliby na tydzień przed MŚ? Nie widzę tego

0

@Aequlibre sezon się kończy z końcem maja a w połowie czerwca zaczynają się MŚ. Ciężko w dwa tygodnie upchać 3-4 mecze towarzyskie

0

@michal26 wątpię że piłkarzom by się podobało jechać na 6 tygodni na kadrę po sezonie klubowym a w roku MŚ czy ME to na kadrze by siedzieli do 10 tygodni w jednym ciągu

0

@Aequlibre jeszcze będą grać towarzyskie po sezonie przed MŚ

0

@Marusek dostaną po żółtej i zabawa się szybko zakończy

9

@esem91 kto go tam wpuścił?

1

@Luciano99 i gdzie masz problem?

0

@Luciano99 mecz, czego nie rozumiesz w pytaniu?

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się, ja też trochę nadinterpretowałem twój komentarz.

0

nie byłem w pracy i oglądałem mecz, może mi ktoś go streścić?

0

@MesQueUnClub_87 dziwny ten twój wpis

0

@LAMC_10 no i git gratulacje, na co miał czekać?

0

@MesQueUnClub_87 oczywiście, że potrzeba, ale masz innych kandydatów?

4

@macio_944 na zawsze pozostanie w pamięci jak ogarniał Pepa (20 sekunda)


1

@matador proste

2

JoanGarcia nas uratował

0

Marek Citko, Oskar Pietuszewski, czy ktoś jeszcze w tym wieku?

0

@DonAndresFCB ja miałem szczęście oglądać Marka Citko. i to by było na tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?