0

@Aragorn33 ale w sumie co ma KNF do spółki z Estonii?

1

Wydaje się dużo za długa

2

@Greenalley następny co czyta tylko tytuły

9

@Rupert_Haubica weź nie trolluj albo przeczytaj news

1

@luka1995 dlaczego Garcia na stoperze? Ktoś z dwójki Cubarsi Martin jest zawieszony?

0

@Kapitan9 w espanyol by się przydał

0

@RobertNieLewandowski var to sędziowie

1

@MirusAmisz wątpię, za dużo błędów

0

@CPuyol ładnie go zgasiłeś, pewnie do tej pory siedzi w kącie i płacze

1

@LeoMessiiBarcaPepa... 3:45 w nocy :)

2

@iksajotien bo ten bramkarz to jest parodia bramkarza

0

@wpwelement ile jeszcze?

10

Masło i mleko w Polsce za grosze, to po co ten nowy premier te obniżki chce robić?


2

@Kgorecki2500 chyba Wojciech odkrył na dobre internety, wybrał przemoc i olał, że już go raczej polsat za głodową dniówkę nie zaprosi

0

@Fantastyczny Chłopiec to zmień dns

1

@BorzyKrzys ok, już czaję o co chodzi i dlaczego to mi sie może nie spina - to jest tłumaczenie z innego języka? daj znać proszę czy masz namiar na oryginał. bo zakładam (moze niesłusznie), że sam tego nie napisałeś?

0

@BorzyKrzys "Może jesteśmy zbyt samoświadomi?"

ten fragment mnie zastanawia i rozkminiam to nadal, co autor miał na myśli, bo nie pasuje mi do spójnej logicznie reszty

1

@Adran360 i po drugiej stronie oceanu drugi świr i tak sobie ten świat się kręci *edit świruje


0

@Fantastyczny Chłopiec jak może chrome ciąć to nie jest strona internetowa tylko program? XD komputer ci działa, a internet nie działa. ta pierwsza diagnoza była w promocji za darmo.

1

Czy jakieś media w Polsce mówią o tym coś więcej, niż tylko jakiś krótki news? U mnie w niemieckich cisza

2

@NeroTFP1 6 mistrzostw Chicago Bulls *Jordana, w tym 3 po powrocie z emerytury

1

@RosjaninBut czyli stopa przestała boleć, ale ma depresję i stany lękowe. w sumie nie wiem co lepsze

0

@PeRRy ale o kartelach i zmowach cenowych też raczej słyszałeś? jaka różnica, czy o cenach decyduje państwo czy korpo-giganci?

3

@Tasde ale jacy ludzie tak chcą? XD

1

@MateS to pewnie emigranci z Polski, dużo nas tam

2

@July_6_BcN ale Svena Hannawalda to proszę szanować i nie zapominać

0

czy w Polsce na rondach nadal włączają lewy kierunkowskaz, szczególnie na Podlasiu gdzie się jutro wybieram?

0

@July_6_BcN skoki to powinny być już dawno zakazane, bo to dyscyplina tylko dla elit, tylko kilka najbogatszych krajów bierze w tym udział.

0

@LAMC_10 a jest jeszcze to tanie masło? bo bym wziął pare kilo, u Niemca po 10 zł

1

Taka ciekawostka z własnych obserwacji - mieszkam w Deutschland od nastu lat, a nigdy w samochodzie za kierownicą nie widziałem kobiety z Afryki, murzyna widziałem tylko raz na dhlu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?