Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 ale w sumie co ma KNF do spółki z Estonii?
1
Wydaje się dużo za długa
2
@Greenalley następny co czyta tylko tytuły
9
@Rupert_Haubica weź nie trolluj albo przeczytaj news
1
@luka1995 dlaczego Garcia na stoperze? Ktoś z dwójki Cubarsi Martin jest zawieszony?
0
@Kapitan9 w espanyol by się przydał
0
@RobertNieLewandowski var to sędziowie
1
@MirusAmisz wątpię, za dużo błędów
0
@CPuyol ładnie go zgasiłeś, pewnie do tej pory siedzi w kącie i płacze
1
@LeoMessiiBarcaPepa... 3:45 w nocy :)
2
@iksajotien bo ten bramkarz to jest parodia bramkarza
0
@wpwelement ile jeszcze?
10
Masło i mleko w Polsce za grosze, to po co ten nowy premier te obniżki chce robić?
2
@Kgorecki2500 chyba Wojciech odkrył na dobre internety, wybrał przemoc i olał, że już go raczej polsat za głodową dniówkę nie zaprosi
0
@Fantastyczny Chłopiec to zmień dns
1
@BorzyKrzys ok, już czaję o co chodzi i dlaczego to mi sie może nie spina - to jest tłumaczenie z innego języka? daj znać proszę czy masz namiar na oryginał. bo zakładam (moze niesłusznie), że sam tego nie napisałeś?
0
@BorzyKrzys "Może jesteśmy zbyt samoświadomi?"
ten fragment mnie zastanawia i rozkminiam to nadal, co autor miał na myśli, bo nie pasuje mi do spójnej logicznie reszty
1
@Adran360 i po drugiej stronie oceanu drugi świr i tak sobie ten świat się kręci *edit świruje
0
@Fantastyczny Chłopiec jak może chrome ciąć to nie jest strona internetowa tylko program? XD komputer ci działa, a internet nie działa. ta pierwsza diagnoza była w promocji za darmo.
1
Czy jakieś media w Polsce mówią o tym coś więcej, niż tylko jakiś krótki news? U mnie w niemieckich cisza
2
@NeroTFP1 6 mistrzostw Chicago Bulls *Jordana, w tym 3 po powrocie z emerytury
1
@RosjaninBut czyli stopa przestała boleć, ale ma depresję i stany lękowe. w sumie nie wiem co lepsze
0
@PeRRy ale o kartelach i zmowach cenowych też raczej słyszałeś? jaka różnica, czy o cenach decyduje państwo czy korpo-giganci?
3
@Tasde ale jacy ludzie tak chcą? XD
1
@MateS to pewnie emigranci z Polski, dużo nas tam
2
@July_6_BcN ale Svena Hannawalda to proszę szanować i nie zapominać
0
czy w Polsce na rondach nadal włączają lewy kierunkowskaz, szczególnie na Podlasiu gdzie się jutro wybieram?
0
@July_6_BcN skoki to powinny być już dawno zakazane, bo to dyscyplina tylko dla elit, tylko kilka najbogatszych krajów bierze w tym udział.
0
@LAMC_10 a jest jeszcze to tanie masło? bo bym wziął pare kilo, u Niemca po 10 zł
1
Taka ciekawostka z własnych obserwacji - mieszkam w Deutschland od nastu lat, a nigdy w samochodzie za kierownicą nie widziałem kobiety z Afryki, murzyna widziałem tylko raz na dhlu.