Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam sytuacja w Polsce? Ruszam jutro na święta do rodziny i nie wiem czego się spodziewać.
0
@mr Barca z tego co czytałem, to nie ma dowodów, że ona była zgwałcona, nigdy nie zgłosiła tego na policję, nikt nie został skazany. co do jej choroby - to w sumie była nieuleczalnie chora, po nieudanej próbie samobójstwa miała silne bóle, których współczesna medycyna nie potrafi wyleczyć, mogli ją jedynie karmić morfiną do końca życia.
4
@Batys dobrze, że musiał tylko skrót komentować
0
@July_6_BcN Ja raczej te nowsze oglądam i jak przypadkowo czytałem jakieś komentarze na yt, co mi się rzadko zdarza, trafiłem na wątek że Wojek był lepszy od nowych ziomków i tak zacząłem klikać w te starsze. Wszystkich chronologicznie nie chcę oglądać bo życia by nie starczyło no i to by było trochę przegięcie ;)
@partymaker ciekawe czy kiedyś dołączy do ekipy jakaś dziewczyna. Ale to chyba dosyć ryzykowne, chyba że oglądalność zacznie spadać to wtedy jakieś dramy zawsze podbijają kliknięcia, ale zazwyczaj też na krótszą metę. Ogólnie kibicuję mu bo fajnie się wybił na takim przyziemnym temacie jak jedzenie Fastfood
3
Odkryłem niedawno kanał Ksiazulo o jedzeniu kebabów i trochę się wkręciłem w to uniwersum. Chyba jest popularny w Polsce, ktoś wie dlaczego rozstał się z Wojkiem? Poszło o podział kasy a może właśnie uznali, że jak się podzielą to zarobią jeszcze więcej na YouTube? I czy Marta wystąpiła w jakimś odcinku?
0
@tbas aha, czyli jak nie ma takiego komentarza to musi być prawda ;) a tak na marginesie to pod oryginalnym postem są krytyczne komentarze że to fake.
4
@Kinginiesta obejrzałem 30 sekund i muszę wstać i to rozchodzić
0
@tbas ty to chyba lubisz te fejkowe filmy ;)
0
@tbas no nie, to nie jest "jakaś strona" tylko agencja sondażowa.
SW Panel to największy w Polsce społecznościowy serwis badawczy i panel internetowy, należący do agencji SW Research z siedzibą w Warszawie.
Czym jest panel internetowy?
Panel internetowy to baza zarejestrowanych użytkowników, którzy wyrazili dobrowolną zgodę na udział w badaniach opinii i rynku. Gdy agencja realizuje sondaż, wysyła zaproszenie e-mailem do wybranej grupy panelistów z linkiem do ankiety online. Taka metoda to właśnie CAWI (Computer-Assisted Web Interview), wspomniana na wykresie.
Skala i struktura
SW Panel (dawniej StudentsWatch) istnieje od 2011 roku i liczy obecnie ponad 365 000 aktywnych panelistów w wieku 13–75 lat. Dobór próby odbywa się w oparciu o dane NetTrack, GUS i Diagnozy Społecznej, co pozwala konstruować reprezentatywne kwoty demograficzne. Od 2015 roku panel posiada certyfikat jakości OFBOR (organizacji zrzeszającej firmy badawcze w Polsce).
0
@tbas a jaki jest problem z internautami? 800 osób to już w miarę solidna grupa, błąd statystyczny na poziomie 3,5%
0
@tbas już dodałem
2
W najnowszym sondażu większość osób w wieku 18-24 stwierdziła, że dla Polski będzie lepiej jeśli wygra Orban.
Sondaż wykonała agencja badawcza SW Research na zlecenie dziennika Rzeczpospolita (rp.pl)
https://www.rp.pl/polityka/art44059281-sondaz-niemal-co-drugi-polak-uwaza-ze-przegrana-viktora-orbana-bedzie-korzystna-dla-polski
0
@Aequlibre zadaniem trzeciego stroju jest odróżniać się kolorystucznie od pozostałych
0
@Vegeta88 bo nie chciałem kłamać - sala nie była pusta, obejrzałem później jakiś filmik - była w połowie pusta.
6
Prezydent Polski poleciał na drugi koniec świata żeby wygłosić w sumie ładne orędzie przy pół pustej sali Rednecków, zamiast zrobić to kilka dni wcześniej będąc u grubasa na Węgrzech.
1
@Kozinho. ale co mam przeczytać, naprowadż mnie
bo nawet jak to przeczytam wiele razy, nie widzę sensu w twoim komentarzu
1
@Kozinho. trollujesz czy jak? bo mam czas: już ci wyjaśniam w skrócie dla laika - Iran należy do OPEC i oni ustalali ile ropy będą sprzedawać na cały świat. Teraz reszta sprzedaje mniej, a Iran więcej. jak jeszcze masz jakieś pytania to śmiało.
2
@PatrychoO ale gdzie tutaj teoria spiskowa? normalne kampanie marketingowe maga. nie bez powodu przejęli tiktoka w usa
0
@marcin62 odstrzał srednio chyba 160 tys dzików w lesie to też zabijanie dla zabijania? ten azyl chyba by nie dał rady wszystkich adoptować
0
@Kozinho. dzik to zwierzę łowne, należy do skarbu państwa. gdyby teraz państwo zaczęło rozpatrywać każdy przypadek "adopcji dzika" to by się zaczęło przyzwolenie na bambinizm albo pod pretekstem bambinizmu na łapanie dzikiej zwierzyny do hodowli pod handel
2
@Comentateiro tam nie było żadnych dziennikarzy, nikogo nie interesuje ten cpac. nie mam problemu, żeby sobie tam coś się spotykali i coś tam gadali, ale Prezydent Polski na takim spędzie MLM to jest porażka
0
@marcin62 czym ten dzik różni się od innych 200 tys dzików odstrzelanych rocznie w Polsce? bez przesady
5
Polski prezydent musiał lecieć aż do USA żeby przy pustej sali przeczytać z kartki kilka zdań?
1
@FCB_dimiC niestety, ale tak. to jest najlepszy system do życia dla całego społeczeństwa, nie idealny, ale najlepszy.
0
@arasz1819 tak, ale ze wszystkich rzeczy jakie mogą sie zdarzyć na świecie, najmniej potrafię uwierzyć w to, że w Polsce do władzy dojdą osoby, które jawnie są antysemitami, nawet jedna osoba w rządzie. usa i izrael musiałby być w tym czasie w jakimś totalnym kryzysie i całkowicie stracić Polskę z radarów
0
@Johnson to nie jest prawda. nie ma żadnych potwierdzonych informacji, że ZEA udostępnia swoje terytorium do ataków na Iran. natomiast AS zezwoliła na ataki ze swojej bazy ale dopiero po agresji Iranu na ich kraj.
0
@arasz1819 ale czy uważasz, że w Polsce rząd jawnie antysemicki realnie ma rację bytu i ktoś do tego dopuści?
0
@kaamil1910 nie powinno być kary śmierci, ale powinny być kary dożywotniego więzienia bez możliwości zwolnienia przed czasem, jeśli kara jest np 15 lat za jakiś czyn, to nie powinno być możliwości wcześniejszego opuszczenia więzienia w nagrodę za dobre zachowanie, ale osadzony niech zbiera punkty w więzieniu i po odbyciu całej kary dostanie jakieś bonusy od państwa na nowy start
8
@sokot Ukraina pomaga ZEA, ZEA nie jest agresorem i jak narazie z tego co się wypowiadają to nie chcą być strona aktywną w tym konflikcie. a ty piszesz, że Ukraina chce się przypodobać Izrealowi, gdzie akurat Izraelowi jest na rękę, żeby Iran jak najwiecej bombardował u sąsiadów. Logiki w twoim wpisie nie umiem rozpoznać.
3
Czy jak dzisiaj ktoś dostanie bana na 24 godziny, to on będzie trwał 23 godziny?