1

Gdzie by Messi nie był to i tak padaka... Taka prawda

0

@PodkarpackiKibic =Leo to masakra co się z nim stalo

0

@Bobo25 brak słów kibicem się jest na dobre i na złe ty jesteś kibicem jednego spjerdal....

0

Messi Messi.... Aaaa to Benzema

1

@talizmo cały Messi

0

Oby trafili na City i Pep ich wyjaśni.

0

Messi grał?? Jak wypadł?

0

Za ostatnie 2 sezony cieszę się że Messi odszedł był kim był... Ale teraz to widać jak szybko zgasł

0

@Piernik O hujales

0

Messi się skonczyl 3 года назад

2

Co się stało z Messim to ja nie wiem

0

Gdzie jest Messi hahaha jest już po chłopie...

2

Messi ostatnio pokazał 2 seOny w Barcelonie że już nie daje rady to że poda piłkę nie świadczy o niczym Bardzo się cieszę że zaczęliśmy nowa erę.

1

Messi s. Człapie jak za ostatnich dwóch lat o się z nim porobiło szkoda gada.

9

Jak ja się cieszę ze Messiego już u nas nie ma... Hurrra

0

Córkę będziesz pilnował do końca życia albo do dni w których uznasz ze jest szczęśliwa

1

@MesQueUnClub96 u mnie 7,20

0

@ElTomas Za córka pójdziesz wszędzie.. Za synem nie.. Będziesz patrzył co za chłopak i to i tamto i czy trzeba go pogonić.. Z synem pójdziesz na piwo.. Córce dasz na paznokcie i tak dalej..

4

@ElTomas mam córeczkę i nie zamieniłbym jej na chłopaka pamiętaj córka jest zawsze Tatusia

0

@marko111122 u mnie jeszcze jest ale już kosztuje 7,2

1

Kliczki proszą o wsparcie... Rozumiem ale jak ktoś się wtrąci będzie 3 wojna światowa.. Sam nie wiem pomogłem z żoną ciuszki dla dzieci art spożywcze.. Czy wy też tak myślicie, że jak ktoś się wtrąci To Putin straci już całkowicie rozum?

0

Po prostu albo Pochettino stał się słaby albo tak źle się czuję w Paryżu.

1

@adamt1996 oby nie przyszedl

4

Teraz ta pomoc mogą tworzyć Pedri Gavi i Nico historia lubi się powtarzać...

0

Zapłacę miliardy za G low... PUT...

0

@msmsms Gavi......

0

@elprawak Ruskie nie dają rady jak na razie.

0

Martwię się trochę o to że ten błazen zaatakuje też Polskę... Ale mam nadzieję że jakby tak się stało UE wesprze nie tylko nas ale i Ukrainę i Państwa członkowskie ONZ połączą z nami siły po to to niby jest.. Zastanawia mnie jedno.. Ktoś na pewno by się odważył i ściągnął Put.. Nikt nie ma jaj czy tak się bunkruje kac...... ap

0

@kacperekjjdd strumyk tv

0

@Mbdf27 strumyk tv jeśli nie masz żadnej wykupionej tv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?