Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie by Messi nie był to i tak padaka... Taka prawda
0
@PodkarpackiKibic =Leo to masakra co się z nim stalo
0
@Bobo25 brak słów kibicem się jest na dobre i na złe ty jesteś kibicem jednego spjerdal....
0
Messi Messi.... Aaaa to Benzema
1
@talizmo cały Messi
0
Oby trafili na City i Pep ich wyjaśni.
0
Messi grał?? Jak wypadł?
0
Za ostatnie 2 sezony cieszę się że Messi odszedł był kim był... Ale teraz to widać jak szybko zgasł
0
@Piernik O hujales
0
Messi się skonczyl 3 года назад
2
Co się stało z Messim to ja nie wiem
0
Gdzie jest Messi hahaha jest już po chłopie...
2
Messi ostatnio pokazał 2 seOny w Barcelonie że już nie daje rady to że poda piłkę nie świadczy o niczym Bardzo się cieszę że zaczęliśmy nowa erę.
1
Messi s. Człapie jak za ostatnich dwóch lat o się z nim porobiło szkoda gada.
9
Jak ja się cieszę ze Messiego już u nas nie ma... Hurrra
0
Córkę będziesz pilnował do końca życia albo do dni w których uznasz ze jest szczęśliwa
1
@MesQueUnClub96 u mnie 7,20
0
@ElTomas Za córka pójdziesz wszędzie.. Za synem nie.. Będziesz patrzył co za chłopak i to i tamto i czy trzeba go pogonić.. Z synem pójdziesz na piwo.. Córce dasz na paznokcie i tak dalej..
4
@ElTomas mam córeczkę i nie zamieniłbym jej na chłopaka pamiętaj córka jest zawsze Tatusia
0
@marko111122 u mnie jeszcze jest ale już kosztuje 7,2
1
Kliczki proszą o wsparcie... Rozumiem ale jak ktoś się wtrąci będzie 3 wojna światowa.. Sam nie wiem pomogłem z żoną ciuszki dla dzieci art spożywcze.. Czy wy też tak myślicie, że jak ktoś się wtrąci To Putin straci już całkowicie rozum?
0
Po prostu albo Pochettino stał się słaby albo tak źle się czuję w Paryżu.
1
@adamt1996 oby nie przyszedl
4
Teraz ta pomoc mogą tworzyć Pedri Gavi i Nico historia lubi się powtarzać...
0
Zapłacę miliardy za G low... PUT...
0
@msmsms Gavi......
0
@elprawak Ruskie nie dają rady jak na razie.
0
Martwię się trochę o to że ten błazen zaatakuje też Polskę... Ale mam nadzieję że jakby tak się stało UE wesprze nie tylko nas ale i Ukrainę i Państwa członkowskie ONZ połączą z nami siły po to to niby jest.. Zastanawia mnie jedno.. Ktoś na pewno by się odważył i ściągnął Put.. Nikt nie ma jaj czy tak się bunkruje kac...... ap
0
@kacperekjjdd strumyk tv
0
@Mbdf27 strumyk tv jeśli nie masz żadnej wykupionej tv