0

@Cule1234 może jeszcze z Hajto się spotka

3

@bartas97 dołączam się Kinder bueno

0

@Czajka90 stawiam na Juve

0

@pedrixxx Gavvvviiiii

0

@Qlimax86 tvp sport

4

Ten H u.. J Lahoz jak ja go nie lubię

2

Tyle covida u nas i nie przełożyli meczu

1

A gdyby tak dać szansę Umtitiemu z Osasuna i obok Araujo...?

0

Jeżeli mielibyśmy wybierać między Cavanim a Toresem to kogo byśmy wybrali hmm..znając niby sytuację klubu

0

Za bardzo tracimy piłkę trzeba pograć trochę jak to robi Bayern

0

@Bernard777 ta szybkością nie jedna akcje zrobił bramkową

0

Panowie i Panie spokojnie jeszcze jest dużo czasu

0

Widzę online nas jak narazie mało i strona hula

0

Czuje dzisiaj sensację Mili Państwo. Do boju Katalonia!

0

@Rust_Cohle dla mnie Liverpool albo Chelsea zdobędzie tytuł

0

@escarabajo bravo ty

2

@alianta2 widać w PSG że Messi się nie odnajduje w tej drużynie nie grają tylko na niego on się stara ale to nie to niestety taka prawda

12

Lepszymi słowami nie dało się tego ująć. Po prostu Generał.

1

@blaugrana900 zacząłbym czarować jej koleżanki.. To działa a ją bym zlał ciepłym...

2

On w ogóle ćwiczy na siłowni mam pewne wątpliwości co do naszego sztabu.. Mam nadzieję że Xavi to zmieni

2

Dzisiaj PSG w d u p k e

1

Za chwilę Dembus strzeli ajjj

0

Fati dzisiaj ukasi druga połowa będzie nasza...

2

Autobus po raz kolejny ale wierzę że damy radę

0

Panowie i Panie te drużyny są ciężkie więc proszę o spokój damy radę.

2

@neeed jest w żałobie po Koemanie

2

Dembus już zdrowy? Może coś zagrać?

0

Kijow, Szachtar z nimi zawsze się trudno gra... Oby dali radę

0

Komentarz usunięty

0

Sędzia dostał chyba kopertę.. Ha skurw... el

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?