1

@Arn3th co post to inny podpis, sam nie wiem już kto kogo okłada xd

1

@Gaunter uniesienie stóp centymetr w górę to już stanie na palcach?

0

poniedziałek rano i humor gituwa

12

Piekny był to dzien:
-Argentyna z Messim wygrywa Copa America,
-McGregor przegral walkę,
-Włochy wygrały Euro
no i co najważniejsze Anglia przegrała.

4

ale bym im lepy sprzedawał za zdejmowanie tych medali

30

jest jak jest :D


0

kumpel na discordzie przewidział xD
https://prnt.sc/1aco5i7

5

Forza Italia!!!

1

@mextexperu wypluj te słowa

0

13

zaraz nagłówki będą, że biały zaczął dusić czarnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Colon łiiii teribl

0

wróciłem po długiej przerwie do The Surge (miałem rozegrane 6h i ukończony tylko pierwszy poziom XD) i po godzinie gry chyba znowu odstawiam tą grę, souls-like chyba nie dla mnie :/

0

@Kettger aż się przeraziłem ze moje dane są cokolwiek warte

2

@Mns21 jaki buk ma ZP w ofercie?

2

@AntekGriezmann otwieramy browary, lecimy dalej xD

11

aż się człowiekowi mordka cieszy jak widzi uśmiechniętego Leo :D
Brawa Argentyna!

2

@yoodash co ty mówisz wgl? nie słyszałem, żeby Di Maria zgarnął choć jedna złota piłkę. tu chodzi o całokształt tego, co Leo już zdobyl

3

@IronSanHybrid nie chcą obudzić nikogo :D

4

@GeneralXavi Barcelona to Culés, Culés to my. Argentyna do boju

0

@Colon budzik za 3h i lecimy z tematem

0

@kuz za 25zl w moim pakiecie iptv? tak, poproszę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@michaleu B
znaki

2

2

@IbrahimAfellay jemu już nie polewajcie

0

@VenoM vpn powinien pomóc

0

finał CA jest gdzieś w polskiej tv?

0

@Barca1992 tak więc dziś kolejne statystyki
Montana: peak zakażeń to ~1,5 tyś. w listopadzie, drugie dawki szczepionki zostaly podane już początkiem stycznia, początkiem grudnia rozpoczęła się tendencja spadkowa zakażeń, początek stycznia zrost zakażeń a kilka dni później zqaczęła spadać ilość zakażeń i spada aż do dziś (o dziwo ilość szczepień rośnie, niemożliwe), natomiast gęstość zaludnienia w Montanie to aż 2,39 os. na km2 (dane z 2017r.). Procent zaszczepionych osób z tego stanu: 43,4% w pełni zaszczepione, 48,1% przynajmniej 1 dawką.

Iowa: peak zakażeń to połowa listopada (5,5 tyś.), jak w przypadku Montany w grudniu tendencja spadkowa, niewielki wzrost zakażeń w styczniu i później ciągle zakażenia spadają. drugie dawki szczepień podawane od stycznia. Gęstośc zaludnienia Iowa to 21,5 os. na km2 (dane z 2017r.). Procent zaszczepionych osób z tego stanu: 48,6% w pełni zaszczepione, 51,8% przynajmniej 1 dawką.

Floryda: peak zakażeń to początek stycznia (okolice 20 tyś.), Floryda akurat wygląda najgorzej z tych, które podałeś, tam ciągle są wzloty i upadki, jeśli mogę to tak nazwać, sytuacja ze szczepieniami wygląda tak jak w Montanie i Iowa. Floryda ma największą gęstość zaludnienia z tych 4 stanów bo aż 121 os. na km2 (dane z 2020r.). Procent zaszczepionych osób z tego stanu: 46,6% w pełni zaszczepione, 54,6% przynajmniej 1 dawką.

czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?