RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arn3th co post to inny podpis, sam nie wiem już kto kogo okłada xd
1
@Gaunter uniesienie stóp centymetr w górę to już stanie na palcach?
0
poniedziałek rano i humor gituwa
12
Piekny był to dzien:
-Argentyna z Messim wygrywa Copa America,
-McGregor przegral walkę,
-Włochy wygrały Euro
no i co najważniejsze Anglia przegrała.
22
zezo w punkt
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/217473647_1584763208395187_4157614523868270663_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ztXLE-kfWiIAX96ZoJj&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=8e87b034edd87eecb68b7aad14c9ba34&oe=60F151A5
4
ale bym im lepy sprzedawał za zdejmowanie tych medali
30
jest jak jest :D
0
kumpel na discordzie przewidział xD
https://prnt.sc/1aco5i7
5
Forza Italia!!!
1
@mextexperu wypluj te słowa
0
pizza z ananasem dla podludzi :D
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=788894215109095&id=183365982328591
13
zaraz nagłówki będą, że biały zaczął dusić czarnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Colon łiiii teribl
0
wróciłem po długiej przerwie do The Surge (miałem rozegrane 6h i ukończony tylko pierwszy poziom XD) i po godzinie gry chyba znowu odstawiam tą grę, souls-like chyba nie dla mnie :/
0
@Kettger aż się przeraziłem ze moje dane są cokolwiek warte
2
@Mns21 jaki buk ma ZP w ofercie?
2
@AntekGriezmann otwieramy browary, lecimy dalej xD
11
aż się człowiekowi mordka cieszy jak widzi uśmiechniętego Leo :D
Brawa Argentyna!
2
@yoodash co ty mówisz wgl? nie słyszałem, żeby Di Maria zgarnął choć jedna złota piłkę. tu chodzi o całokształt tego, co Leo już zdobyl
3
@IronSanHybrid nie chcą obudzić nikogo :D
4
@GeneralXavi Barcelona to Culés, Culés to my. Argentyna do boju
0
@Colon budzik za 3h i lecimy z tematem
0
@kuz za 25zl w moim pakiecie iptv? tak, poproszę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@michaleu B
znaki
2
@Bartolomel https://pobierak.jeja.pl/images/3/0/d/93205_sposob-na-ukaszenie-komara.jpg i darmowe śrubki można ogarnąć
2
@IbrahimAfellay jemu już nie polewajcie
0
@VenoM vpn powinien pomóc
0
finał CA jest gdzieś w polskiej tv?
0
@Barca1992 tak więc dziś kolejne statystyki
Montana: peak zakażeń to ~1,5 tyś. w listopadzie, drugie dawki szczepionki zostaly podane już początkiem stycznia, początkiem grudnia rozpoczęła się tendencja spadkowa zakażeń, początek stycznia zrost zakażeń a kilka dni później zqaczęła spadać ilość zakażeń i spada aż do dziś (o dziwo ilość szczepień rośnie, niemożliwe), natomiast gęstość zaludnienia w Montanie to aż 2,39 os. na km2 (dane z 2017r.). Procent zaszczepionych osób z tego stanu: 43,4% w pełni zaszczepione, 48,1% przynajmniej 1 dawką.
Iowa: peak zakażeń to połowa listopada (5,5 tyś.), jak w przypadku Montany w grudniu tendencja spadkowa, niewielki wzrost zakażeń w styczniu i później ciągle zakażenia spadają. drugie dawki szczepień podawane od stycznia. Gęstośc zaludnienia Iowa to 21,5 os. na km2 (dane z 2017r.). Procent zaszczepionych osób z tego stanu: 48,6% w pełni zaszczepione, 51,8% przynajmniej 1 dawką.
Floryda: peak zakażeń to początek stycznia (okolice 20 tyś.), Floryda akurat wygląda najgorzej z tych, które podałeś, tam ciągle są wzloty i upadki, jeśli mogę to tak nazwać, sytuacja ze szczepieniami wygląda tak jak w Montanie i Iowa. Floryda ma największą gęstość zaludnienia z tych 4 stanów bo aż 121 os. na km2 (dane z 2020r.). Procent zaszczepionych osób z tego stanu: 46,6% w pełni zaszczepione, 54,6% przynajmniej 1 dawką.
czekam niecierpliwie na odpowiedź.