0

dlaczego mój wpis z linkiem prowadzącym do screena wypowiedzi Pereza o Ozil'u został usunięty? opisałem do czego prowadzi link, wypowiedź tutaj nie była z niecenzuralnymi słowami czy coś. trochę nie rozumiem, bo czasami latają tu memy z jbzd itp. czy nawet jakies tweety z słowami nieocenzurowanymi a usuwane nie są.

edit
oczywiscie nie oskarżam nikogo, tylko pytam bo serio trochę nie czaję dlaczego tak się dzieje

2

@eydeem ragnarok

0

@raben24 PCI-e 4.0 raczej jest dla mnie bezużyteczne, aktualnie leciałem na B450-A Pro, choć teraz widzę, że support MSI odnośnie gwarancji bardzo sprawnie odpisuje na maile więc się chyba powstrzymam z zakupem przez najbliższy tydzień

0

rano pisałem o uszkodzeniu mojej płyty głównej, jako że komp jest mi potrzebny to chyba zamówię nowa a jeśli ta uszkodzoną naprawia na gwarancji to ją sprzedam. teraz pytanie - jaka plyte kupic? moje wymaganua: socket am4, 4 sloty na ram, 2 sloty pci-e, jedno złącze m.2 i minimum 4 działające sloty sata działające po podłączeniu dysku m.2
dzieki za odpowiedzi

0

@sergio5 grzał ławę to go wypożyczyli, dobry ruch imo, szczególnie że młody już nie jest

2

@Ghotti @LS chyba znalazłem winowajcę. na płycie głównej z tyłu są 3 wieże z USB, pierwsza to 2 porty USB 2.0 +PS/2, druga wieża to 3 porty USB 3.0, trzecia wieża to 2 porty USB 3.0 + złącze Ethernet, gdy podłącze klawiaturę do wiezy pierwszej bądź trzeciej to przy odpalaniu kompa zaczynaja świecić się na niej ledy, gdy jest podłączona do wiezy drugiej to ledy nawet nie mrugną. tak wiec chyba pozostaje serwis :/

0

@Ghotti wyciągnięcie bateryjki nic nie dało. co do tej aktualizacji bios, jak to zrobić jak przy uruchamianiu pc nie mogę nawet do niego wejść? :x

0

@Hummer mialem akurat pod ręką praktycznie nowa bateryjkę (była przez jakiś czas w pilocie od ledow) ale jej wymiana nic nie dała.
@Ghotti ok, tak zrobię i dam znac

0

@LS @don'T.R.I.P.e zrobiłem obie te rzeczy, nadal jest to samo

0

potrzebuje pomocy z pc, pierwszy raz taka sycutacje mam.
wczoraj wieczorem komputer dzialal bez problemu, normalnie go wylaczylem itp. dziś odpalam go i po +- 10 minutach nagle się wyłączył i na monitorze wyświetlił się komunikat "USB Device over current status detected System will shut down after 15 second". Odlaczylem wszystkie urządzenia z USB + odłączyłem przednie porty USB ale nadal to samo. w czym może być problem?
płyta główna to msi b450-a pro

25

@Hosh mnie to najbardziej interesuje czemu ateistow tak bardzo boli, że inne osoby wyznają jakas wiarę (jak jest to chrześcijaństwo to już wgl) :v

7

@Colin94 kiedys to się człowiek irytował jak ronaldo wbijał na top 1 najlepszych sportowców w bravo sport

5

@Colin94 dzis przy koszulkach Atletico Mineiro :D

1

@PatrychoO myślisz, że bazarowki są produkowane poza Chinami? :D

0


zgubiłem się na youtube xD

1

@Vane breaking bad, sex education, you, paradise pd, english game, Apache, ragnarok

36

@PatrychoO ale bezsens xD

29

@masq "ILE JESZCZE MAM WSTAWIĆ LINKÓW DO TYCH PORNOLI ZEBY DOSTAĆ BANA" - mój faworyt

7

0

Orzechy nerkowca Bakal 500g za 16,99zł w biedronce. warto się wybierać czy dać sobie spokój?
https://www.biedronka.pl/pl/product,id,243641,name,orzechy-nerkowca-bakal-500-g

0

@Witekk10 Ciekawostka:
Nie byłeś pierwszy z takim wpisem

0

@IbrahimAfellay Pogoń Szczecin, Luka Zahovic?

0

@Messibestplayerintheworld csgo, cod warzone inne podjazdu nie mają i długo mieć nie będą

1

@Ghotti jak masz moskitiere to otwieraj :D

6

jak wytłumaczyć kuzynowi lat chyba 13 zeby dal sobie spokój z kryptowalutami jak się na nich kompletnie nie zna? xD

0

@kuz 34,7 w cieniu dzis mialem. żyć nie umierac

0

@xVENUMx opera już od dłuższego czasu

0

@barcowy1899 w gamepassie za 4zł przez pierwszy miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

jaką aptekę internetowa polecacie? zamawiałem na a-manada ale zostawili teraz tylko dostawę kurierem, która nie zawsze mi odpowiada :/

1

@Odcinkowy twierdzisz, że w rodzinie nie ma takich sytuacji? u mnie nie ma żadnego problemu, jedno auto np. nie odpali czy jakis inny powód to bez problemu mogę wziąć kluczyki od samochodu kogoś z domowników i nikt się nie przywali :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?