6

@Koperek01 ja też nie mam z tym problemu do momentu aż nie zaczynają wszędzie upychać tych swoich tęczy itp. błagając o tolerancję będąc chamami dla innych

2

@chojecky spokojnie, my też nie wiemy

2

@msmsms legendy Barcy vs legendy Realu

0

@Karzel "ojciec jest od utrzymywania rodziny a nie wychowywania"
aha, dzięki tato ze mnie wychowywałeś, ale nie powinienes

1

@macio_944
szczepienia nic nie dajo hurr durr

a ja nadal czekam aż Barca1992 odpowie mi, że szczepionki nic nie dają. podał kiedys kilka stanów z USA gdzie nie było Lockdownu, jak się okazało, że w tych stanach gęstość zaludnienia to 3os na km2 czy 50 a nie jak blisko 400 w Holandii tak się zdziwił i nie odpowiada xd

1

ciekawe kiedy osoby LGBT ogarną, że takimi prowokacyjnymi postami tylko sobie szkodzą zamiast pomagać :v

0

@Katalończyk 99 tu chodzi o przyszłość piłkarska, nie mówię nic o zarobkach czy zwiedzaniu

0

Jakub Świerczok za 2 mln euro (plus bonusy) przechodzi do japońskiego klubu Nagoya Grampus! ????

no i koniec kariery, Japonia to raczej slaby kierunek

12

@JarekS najwspanialszy skład, najpiękniejsze koszulki

0

okrutny krasnolud z paczkomatu chcial znokautować mi krocze :x

0

@LeoMessi1994 PSG to inny stan umysłu tak ze wszystko możliwe :D

53

Dziennikarz: czym kierowałeś się transferem do PSG?!

Donnarumma: Dążę do osiągnięcia poziomu Messiego.

Dziennikarz: Ale wygranie 6 złotych piłek to raczej nieosiągalne zadanie dla bramkarza

Donnarumma: Mam na myśli poziom wynagrodzenia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z dystansem ;)

via Typowy Kibic Reprezentacji

1

@FCBKasza u mnie jeszcze gdzieś w domu są :D miś kudłatek był, wilk i zając i masa nagrywanych filmów

swego czasu kupilem nawet taniego easycap zeby pozgrywac rodzinie wesela z VHS na DVD

2

@Bobo25 messi xd
Za taki hajs to żaden problem

0

odsyłał ktos cos do MSI na gwarancje? ile mniej więcej czekaliście aż produkt do was wróci po naprawie bądź nowy?

2

@Herato może i wymiera ale i tak nadal będzie używany. zdjęcia czy jakieś filmy z ważnych wydarzeń wolę wypalić na płytkę i wrzucić do pudełka niż trzymać na jakimś dysku, pendrive czy w chmurze. muzyka tez podtrzymuje płyty przy życiu

1

@Commandement https://allegro.pl/uzytkownik/sportklub1984
podesłałbym jeszcze jedna stronke ale mialem ja zapisana na kompie, który aktualnie jest w naprawie ;/

0

@BarcaInfo eneba, na lowcygier.pl i pepper.pl.znajdziesz jeszcze kody rabatowe więc wyjdzie ci taniej

0

@Commandement poniżej 200 dostaniesz "podróbę", wszystko 1:1,nawet metki jak oryginalne tylko producent inny xd
jak chcesz linka to daj znać

0

@DonAndrzejos ja się dziś się obudziłem, poleżałem z 5minut i taki helikopter mi się w głowie odpalił ze to hit xD
trzeba pić ewidentnie

0

@Hubertusk gloria.tv brzmi bardzo legitnie, szczególnie, że na głównej są newsy ludzi wstawiane pod wymyślonymi nickami a nie imieniem i nazwiskiem :)

0

@ranger3120 cda ma swoją apkę, jest w sklepie play
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.cda

0

browarek aloesowy z lodówki na taką pogodę jest idealny

0

@Rust_Cohle zeamsone top1 na moich playlistach. czekanko na kolejną plyte

7

ci antyszczepionkowcy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/8db44976a69b7.jpg.html

0

@Andi18 to zależy jak bardzo zaawansowane rzeczy chcesz :d

1

@masq serial: Banshee, nie jest jakos bardzo popularny, jak ktoś nie oglądał to polecam bo jest genialny

0

@Rust_Cohle Grzegorz Rasiak?

3

@Shapiro


szukalem tego długi długi czas, jedyne co pamiętałem (choć nie byłem w 100% pewien) to było to, że Nelly tam była, no i tak przekopywalem wszystkie utwory z Nelly az wreszcie trafilem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?