0

@Pilka_jest_okragla odj*ało od kaski

0

@PeteR10 mnie znowu yaguar mocno odpycha po tym, jak wypiłem cytrynową, ohydna była xd

0

@FC1899Barca problem nie tylko z klerem ale i z ludźmi, którzy latają zamawiać msze i sypią gotóweczką, to samo w przypadku ślubów itd. ludzie przyzwyczaili tak kler no i tak zostanie.
Sam jestem katolikiem, chodzę do kościoła, w mojej parafii nie ma problem zamówić mszy bez zapłacenia, tak że wpływa na to sporo czynników. mnie mimo wszystko bardziej denerwuje to, że Jezus mowil, żeby żyć skromnie itp. potem wchodzisz do kościoła a tam jakieś drogie kielichy, ołtarze za grube tysiące

0

@kuz ja byłem fanem become a legend ale strasznie zaczelo mnie denerwować to, że w momencie jak mój zawodnik jest na ławce to muszę ogladac mecz, jakby dodali możliwość przeskoku do minuty, gdzie wejdę na boisko to chętnie wrócę do tego trybu

2

@Barca1992 ok, to na przykładzie Teksasu: peak zakażeń to okolice 30tys. jednego dnia w styczniu, szczepienia w USA rozpoczęli jeszcze w grudniu, drugie dawki rozpoczęli podawać 15 stycznia i nagle dziwnym trafem w lutym zaczyna się ogromny spadek
zakażonych. przypadek?
kolejna sprawa, Teksas to zaludnienia na poziomie 49 osób na km2, a Holandia, o której tez jest rozmowa, to 395 osób na km2. jak nadal twierdzisz, że szczepienia nic nie dają to cóż, mogę jedynie się zaśmiać. te kolejne Stany ogarne może jutro bo dziś na telefonie już mi się nie chce

0

@Barca1992 podaj mi kraje (czy nawet Stany w USA) które olały całkowicie Lockdown, chętnie sobie coś posprawdzam

0

@Keson typowy antyszczepionkowiec, wrzucę tylko, że wiecej się zaraziło bo nie przestrzegano "obostrzeń" w klubach (przed wejściem do klubów miały być pokazywane negatywne testy na covid) a to, że hospitalizacji i ogólnie ciężkich przypadków jest mniej to już nie ważne.

0

@Barca1992 to ładnie im to idzie, skoro w 2 dni zaszczepili blisko 10mln osob

11

2

@Ojciec5tkidzieci protip na adblocka jest taki, żeby mieć dwie wtyczki blokujące reklamy, np. ublock i adblock, jak wyłączymy jednego to pozwala odpalić stronę z działającym innym blockerem (nie wszędzie oczywiście), ale swoją drogą - mając ublocka + blokade z opery nie wywala mi żadnych komunikatów żeby je wyłączyć

0

1

@AntekGriezmann nie słyszałem zeby morata odpalał fajerwerki w mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

30 stopni w domu, tego jeszcze nie miałem xD
klimatyzacja wybieram cie!

1

@Janas11224 mówi to julka z 2137 w nicku xd
ogólnie to wyjaśni ktoś trend cenzurowania z czapy? chodzi o np. m*żczyzna, nie ogarniam o co chodzi XD

0

@SteuerFreiMoney jaki powód? jeżdże sobie ibizką 3 z 2004 1.9sdi, spalanie w okolicach ~3.7l/100km, dla mnie, osoby która codziennie robi po 25km w jedną stronę do szkoły to idealna opcja. druga sprawa to silniki 1.9tdi od VW bestie nie do zajechania. ojciec miał audi 80 b4 1.9tdi (1Z), ten samochód potrafi przejechać, w tym momencie mama go używa i przez 11 lat jak go mamy to jedyne co trzeba było zrobić to regenerację wtrysków + zmienić sterownik (czy tam nastawnik) pompy paliwa bo zlapal jakieś nieszczelności

edit. oglnie to chyba wszyscy z rodziny (z którymi mam jakiś kontakt xd) mają u siebie silniki 1.9, jedynym wyjątkiem jest tata, który przesiadł się 2 lata temu na 2.0crdi z ww. audi 80

3

@LS google podpowiada, że to Zwariowany świat Malcolma (Malcolm in the Middle)

0

@Zoker 60km to nie jest jakoś super dużo więc opcja 2 bez zastanowienia

2

@macio_944 nie wiedziałem, że miasta mają jakieś logotypy :D
mi wydaje się, że idealnie pasuje do LA, super klimacik

5

@bafi kontakt miała anglia z gotówką wysłana do uefy

0

@michaleu u mnie na yt tez dzielnie się trzymało do 7 rano a potem wyleciało z ostrzeżeniem na kanale :>

1

@NaFazieHitman jeśli się nie mylę to był to pierwszy karny na euro, który sprawdzał VAR ale sędzia główny przy monitorze juz nie. też ciekawe

0

@patry295 jak już tski temat to dlaczego anglia, Szkocja i Walia nie jest jakby jedna reprezentacja wielkiej Brytanii? pewnie coś historycznego a z historii to wiem jakies podstawy :v

0

Do dziś super bawiłem się na tym Euro, finał będzie oglądany z niesmakiem, z drużyną, która być tu nie powinna

0

@olejtm

może nie zdejmą :v

0

@olejtm zaraz podrzuce

2

@karieraFCB2 kontakty to ma anglia z uefą chyba

0

@tomek8756 troche? nawet kontaktu zawodników tam nie bylo...

1

taki sterlingowy ten strzał

5

Legia wygrywa, kupon do kosza :x

1

@NaFazieHitman w Polsce plusx można używać, wszystkie kanały sportowe są. jakby ktoś chciał konto założyć to możecie na priv uderzyć (rejestracja przez zaproszenie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?