Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są już wstępne szacunki ile już wyprowadzano pieniędzy na jachty lody ekspresy do kawy i inne złodziejstwo?
Jestem ciekaw skali tego skandalu.
5
Przerażające jest to że wygląda to na zorganizowaną akcje.
To nie są pojedyncze przypadki, tylko jest tego cała masa.
Tak jakby wszyscy doskonale wiedzieli że takie wnioski można składać i zostaną zaakceptowane.
Trudno mi uwierzyć że tyle ludzi pomyślało sobie a cóż szkodzi spróbować sobie wniosek o jacht złożyć.
Państwo z kartonu.
3
@michal26 Trochę jak z pisowską tarczą przy covidzie.
Ci co mają dużo najwięcej się nakradli.
Kolejny przykład PO-PISOWEGO państwa z kartonu.
0
@clyde Ale co to ma do rzeczy?
Rozumiem że jak tu można przepalać hajs to tam również?
Jedno i drugie jest dla mnie ogromnym marnotrawstwem.
2
Cała flota xD
3
KPO afera?
No kto by się spodziewał?
Ja się pytam kto tworzył przepisy i kto akceptował te wnioski?
To jest nieśmieszny żart.
A my to będziemy później spłacać bo nie można zapominać że duża część KPO to pożyczka.
0
@mkord Reprezentacja na tą chwilę powinna być dla niego miłym dodatkiem a nie głównym celem.
Jeśli nie dostanie powołania to trudno
5
Kompromitacja to mało powiedziane to jest przerażające.
0
@mkord Ale to nie chodzi o potencjał.
Co temu Ziółkowskiemu da kolejny sezon w tej Legii ?
Nic, on musi się rozwijać mając dookoła siebie lepszych piłkarzy i trenerów.
Być może źle robi że idzie do Romy a nie do troszkę słabszego klubu ale lepsze to nic kiszenie się w beznadziejnej ekstraklasie.
Inigo też masę błędów popełniał.
35
Cubarsi 18-latek szefem obrony w przyszłym sezonie w Barcelonie.
Dzisiaj w studiu przed meczem Legii jakiś "ekspert" zastanawiał się czy to nie za wcześnie dla 20-letniego Ziółkowskiego by przenieść się do Romy
Kocham tą polską mentalnośc w polskiej piłce xD
1
Wchodzę właśnie na stronę i naprawdę się zdziwiłem.
Natomiast uważam że Inigo nie jest niezastąpiony.
Moim zdaniem taki Christensen na lepszym defensorem tylko musi mu zdrowie dopisać.
Pierwszy sezon Inigo u nas był po prostu słaby drugi bardzo dobry ale też nie idealny.
Nie ma co płakać.
0
Lech gol!!
Piękne wykończenie
0
Ostatnie minuty zdecydowanie dla Lecha.
1
Bardzo ładna akcja Lecha
1
@Lucyffffer1922 Mi było wszystko jedno.
Ale chwilę temu na moim kuponie znalazła się wygrana Lecha.
Całym sercem za Lechem!!!
4
@Comentateiro Ty się dobrze czujesz?
Chyba masz tego samego lekarza co Jachira bo efektów żadnych.
Nie dość że nic nie podważałem a wręcz przeciwnie, przedstawiłem sam dane ile jest ciąż z programu in vitro.
1
Przy niej nawet Żukowska nie jest aż tak głupia.
0
@Comentateiro klasyka xD
Znowu sobie wyciągasz z dupy argumenty i mi wmawiasz że sobie wybieram coś w zależności od autora.
A w którym miejscu napisałem coś przeciwnego? No właśnie.
Nie wiem ile ci tam głosów siedzi w tej głowie ale dla twojego dobra słuchaj tylko jednego.
5
@Kgorecki2500 Tak będzie xD
0
@Comentateiro Dlaczego rząd antypolski miałby nie stawiać na urodzenia?
Ktoś musi utrzymywać to ich koryto i całe państwo by robiło na obcy interes.
6
@Safrani A jak jestem wierzący i mam aktualnie nie najlepsze zdanie o kościele i nie chce ich finansować to dlaczego mam deklarować że jestem niewierzący?
0
@Comentateiro
Ogromny przyrost Polaków z in vitro xD
Co za brednie.
Po wejściu programu w 2024 roku było 9200 ciąż.
Ale oczywiście nie wszystkie te ciążę są dzięki temu programowi.
We wcześniejszych latach prywatnie i w niektórych gminach które dofinansowały in vitro szacuje się że średnio rocznie było tych ciąż od od 5-8 tysięcy.
Wniosek jest taki że wspaniały program rządowy dał w 2024 roku maksymalne 4k ciąż.
Ciąża in vitro to ciąża bardzo dużego ryzyka i wiele tych ciąż przepadnie.
Chociaż z drugiej strony takie ciążę są często bliźniacze.
Ogólnie uważam ten program na lekki+, chociaż na ostateczne wyniki dane musimy poczekać do zakończenia ostatnich ciąż z 2024r to z całą pewnością demografii to w sposób zauważalny nie poprawi maksymalnie, pewnie jedynie o jakieś 2-3%.
2
@draxidox Nie można też zapominać o tym że jesteśmy winni wdzięczność Ukrainie xD
Kolejny raz mamy potwierdzenie że to antypolski rząd.
3
Ciekawy sposób na uniknięcie linii frontu , wystarczy mieć granat przy sobie xD
0
@Comentateiro Śliski on jest tylko w twojej głowie.
Nie unika płacenia od kilkunastu lat i robi to w bardzo przyzwoitej kwocie.
To że wtedy płacił bardzo dobre alimenty nie oznacza z automatu że musi płacić więcej ze względu na inflację.
Kolejną rzeczą jest to że matka pobiera 800+ na te dzieci a Płaczek nie.
Płaczek płaci 2500, rozumiem że żona wnosi tyle ze swojej pensji plus do tego 1600 to razem 6600 na dwójkę dzieci.
To ogromna kwota która sprawia że tym dzieciom na pewno nic nie brakuje.
0
@Comentateiro Okej znalazłem.
Płaci 1250zl na każde dziecko.
Średnio w Polsce 2011- 2015 alimenty wynosiły ok 550-650zł
Płacił więc znacznie więcej niż średnia.
Teraz zasądzane alimenty są na poziomie 800zl -1500 zł
Skończ pieprzyć o archaicznych kwotach.
Poza tym to sprawa między nim a żoną którą rozstrzygnie sąd i tyle w temacie bo z czego co czytam to żona wniosła o podwyżkę alimentów i tyle w temacie.
0
@Comentateiro Ale ile konkretnie płaci?
0
@Comentateiro A ile płaci?
Po za tym powinnien płacić tyle i wskaże sąd.
Jeśli jej to za mało zawsze może wejść na drogę sądową i prosić o większe alimenty.
1
@DonCarletto emerytura prezydencka to jedynie 10k.
Szału nie ma.
1
@Comentateiro @macio_944 @FCB_dimiC @Laminedependencia
Wstrętna zakłamana baba.
Płaczek płaci alimenty nawet było to w artykule wyborczej.