5

Śmieszy to jak wyborcy centro-lewicowi wieszczą koniec konfederacji za dwa lata po wejściu do rządu bo ich PiS pożre.
Ci sami ludzie twierdzili jeszcze kilka lat temu że będzie to partia podprogowa.
Później już jak dostali się do sejmu ci "mędrcy" głosili że mogą pomarzyć o 10%.
Wiadomo że takie gadanie jest spowodowane jedynie bólem dupska i nie potrafienia się przyznać że się mylili i dalej brną w kolejne przewidywania.
Fakty są takie że z każdymi wyborami poszerzają swoje grono wyborcze a po odejściu JKM i Brauna przyspieszyli w dobrym kierunku w inny sposób niż np nowoczesna czy Kukiz
Póki co też nie popełniają błędu takiego jak Hołownia który zdefiniował się sam jako przystawka a teraz czeka go polityczna śmierć bo nie ma innych opcji.

Nie wiem co będzie z konfederacją za rok, za dwa czy za pięć i różnie może być, nawet scenariusz rozdziału czy całkowitego zrezygnowania z polityki przez niektórych polityków jest możliwy.Z pewnością czeka ich teraz najtrudniejsze zadanie czyli utrzymanie poparcia czy nawet zwiększanie go przez kilka następnych lat gdy wejdą do rządu natomiast stawianie teraz tez bez sensownych argumentów że na pewno upadną jest zabawne.

A po drugiej stronie są wyborcy PiSu którzy twierdzą że Konfederacja ma gdzieś losy Polski bo dopuszcza koalicję z innymi partiami.
Po tym jak Menzten zezłomował ich tą żałosną deklaracje w której pokazali hipokryzję, zakłamanie i ich lewicowe podejście do niektórych spraw nie mogę wyjść z podziwu jak jeszcze ich wyborcy potrafią ich bronić nie odnosząc się do argumentów Menztena tylko do jakiegoś ich wizji " dobra polski".
Żałosne naprawdę żeby nie widzieć jakim szkodnikiem jest Kaczyński i że dla niego liczy się władza jego partii.

0

@JanZagloba Ja też robiłem ale jeden słoik, oczywiście znacznie większy.
W sumie jeszcze nie próbowałem a już wyglądają na gotowe.

0

@Comentateiro To są ścieki.
Tak są zrzuty kilka -kilkanascie razy rocznie gdy intensywnie pada deszcz.
U nas w Krakowie lało przez 3 dni dość intensywnie, wnioski wyciągnij sam.

1

@Comentateiro Nie być może a tak jest.
To są ścieki, niestety tak jest to zbudowane.
Więc o jakiej propagandzie bredzisz znowu.
Berkowicz ma tu rację i nie ma nad czym dyskutować, wystarczy poświęcić 10 minut i poczytać.


5

Wyjątkowo trzeba Berkowiczowi zwrócić resztki honoru w tej sprawie.
Z tego co czytam to faktycznie tak jest.



0

@Safrani Podobno już dzwonił do Jarka i pytał jak się miesięcznicę organizuje.

0

@Comentateiro Muszę jakąś imprezę zrobić z tej okazji.

14

Mam nadzieję że będzie cierpiał przed śmiercią.


0

@D10SLEO Z ta perfekcją się nie zgodzę.

13

Biedny TVN


0

Dla mnie zdecydowanie
Prime Christensena> Prime Inigo.
Jak Duńczyk wróci do najlepszej formy i ja ustabilizuje to Flick będzie miał ból głowy.

1

@clyde To musisz rybe filet kupować,ona ości prawie nie ma xD

1

@michal26 Dorada jedna z moich ulubionych ryb.
Kiedyś ciężko było dostać w Polsce a teraz widzę że się moda na nią zrobiła.
Pierwszy raz ją jadłem z 10 lat temu jak nie więcej na Chorwacji jeszcze za czasów nastoletnich, własnoręcznie złowiona smażona na grillu,cudo.

1

@Commando Myślę że jakby tam wysłać Janusza Kowalskiego albo Szczerbe to by Europa lepsze warunki miała.

2

@Walpiano Chcesz mi tego słabiaka do mojego Hutnika wciskać?

1

@Comentateiro Nie tym razem , najpierw reparacje a potem ewentualnie follow.

0

Dosyć zabawne.


1

@JaneKOS To cienko z twoim językiem.
Wymawiać nazwisko z małej litery...

3

@Comentateiro Chyba że jest się trenerem reprezentacji Polski.

0

@BorzyKrzys Podobno nie będzie brany pod uwagę.

0

Kawasaki króciutko z Yamalem

1

Lepszy ten komentarz japoński niż jakiś arabski czy niemiecki.
Nie kłuje w uszy i nie zwracam na niego uwagi.

0

Pierwsza minuta a tu nadal 0-0.

Flick do grudnia!!!

1

@Transu96 Tez mam taką łazienke do generalnego remontu, wymiary podobne.
Było dwóch chłopów na wycenę jeden powiedział 22k xD drugi powiedział 11k.
Oczywiście to sama robocizna.
I bądź tu mądrym.

1

@ViscaelBarca2007 Nie zgodzę się.
Uważam że w peaku formy jest tak duża różnica że Suarez to najlepsza 9 XXI wieku bez dyskusji.
Lewandowski bez drużyny praktycznie nic nie gra natomiast indywidualne popisy Suareza gdzie prezentował swoje umiejętności to coś wspaniałego.
Luis był po prostu zawodnikiem kompletnym, potrafił wszystko i prezentował to przed długi okres.
Wykończenie, wizja gry i przegląd pola,gra kombinacyjna, strzały z nietypowych pozycji, gra tyłem do bramki, drybling, strzały z dystansu a to wszystko robione w przepięknym stylu
Lewandowski to "typowa 9 "gdzie jego głównym zadaniem jest wykończenie akcji w polu karnym na 5-10 metrze.
Inne aspekty u niego wypadają przeciętnie.
Indywidualnie to Luis Suarez był zdecydowanie półkę wyżej dla mnie.

1

@NeroTFP1 Warto zaznaczyć że Suarez wcześniej wszedł na wysoki poziom.
Jak zamiatał ligę holenderską i już wchodził do Liverpoolu jako topowy napastnik to Lewy grał w ekstraklasie i chwilę później raczkował dopiero w BVB.
Suarez odpadł już dawno z poważnej gry głównie przez ogromne problemy z kolanami,to cud że jeszcze gra i może się zemścić na nim w przyszłości.

1

@Kondziubarca Aktualnie wszystkie sondaże są dla mnie z dupy.
Razem 6% xD Braun 5% xD PSL 4% xD
Jeszcze jestem skory uwierzyć w ten PSL chociaż moim zdaniem to jest 2% to wynik Razem i Brauna na tą chwile jest niemożliwy.
Partie kompletnie bez struktur nie mają prawa mieć powyżej 3%

7

Memik z wyższej półki.
Ja rozumiem że posłowie mogą cisnąć bekę z tego co gadają w sejmie w szczególności z tego co mówił Ćwik na mównicy i nie mam o to pretensji ale powinno to być mniej wylewne i żenujące.
Nie jest to jakiś wielki zarzut ale w tym wypadku Berkowiczowi się zbiera głównie za popisy na Twitterze i zaczyna co raz bardziej irytować. Idzie w złym kierunku.


0

@gumaz Boję się spytać co mi da za tą stówe.

0

Są tu eksperci od materacy do spania?
Znajdę coś dobrego o wym. 90x200 do 1200zł ?
Nie musi być konkretny model ale polećcie jakąś markę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?