Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Barca_Big_Moment To chyba pomyliłes osoby.
Nowacka ma syna i córkę że swoim facetem które wspólnie wychowują.
Po za tym podobno Nowacka była kiedyś z Zandbergiem.
7
@Barca_Big_Moment Ale wiesz co oznacza biseksualizm?
xD
1
@michal26 No tak dlatego dziwie się że tak luźno o tym mówią.
13
Zostawienie Nowackiej w rządzie to była największa niespodzianka.
Z całą pewnością najgorszy minister a jednak zachowała stanowisko.
Posłowie mają jakieś podejrzenia xD
0
Legia xD
FC Banik gol
0
@JohnKennedy Będzie dla ciebie za multi.
3
FC Banik to jak nic jest ulubiona drużyna elementa
5
@macio_944 Ale wiesz że w tym wypadku dla Rashforda lewa to Felix bo stoi tyłem? :)
1
@Rastafarnianin Sprowadzanie wszystkich do Bąkiewicza to jakiś debilizm.
On zresztą się pojawił później tam,to nie on zapoczątkował pilnowanie granic i tylko niestety ośmiesza poważną sprawę.
4
Odnośnie tych alimentów jeszcze to uważam że socjal typu 800+ powinien być wtedy dzielony na pół między rodziców.
Rodzice powinni wnosić tyle samo swojej kasy do wychowania swojego dziecka a nie że jedna strona opłaca to sobie z np 800+ a druga musi zarobić.
2
@barcanawieki Taka prawda.
Warto dodać że kupił ten mundial a swoją gre zawdzięcza sterydom.
0
@michal26 Oni po prostu nie potrafią liczyć.
Przy niektórych zarobkach wychodzi że alimenty wyższe niż zarobki xD
0
@gaucho104 I te kwoty zarobków są w brutto warto zauważyć.
0
@LambiPL I to jest problem, ściągalność alimentów.
Natomiast tu tym co już płacą zabiera się prostu środki do życia a ci co nie płacą nadal będą mieli to w dupie
39
@Arcybiskup Ale jakie 1200 xD
Razy trzy kolego. To jest od dziecka
9
Tabele alimentacyjne to dobre rozwiązanie które dobrze funkcjonuje w wielu krajach.
Tu ktoś bardzo odleciał i chcę dobić naszą dzietność.
Facet robi trójkę dzieci, baba go kopnie w dupę i żyje nawet nie musząc pracować.
Ojcu pozostaje się jedynie powiesić bo za co ma przeżyć?
5
Chiny w kształceniu są trzy długości przed innymi.
Warto zaznaczyć że Polacy zajęli 4 miejsce.
To genialny wynik.
0
@tbas Ale gdzie mają w sondażach?
Które nie zakładają niskiej frekwencji?
To nie teza to takie dywagacje
0
@tomek8756
Uważam że ten rząd jest tak beznadziejny że ich wyborcy w dużej mierze po prostu nie pójdą na wybory a część z nich nawet pójdzie głosować na konfe by PiS miał jak mniej do powiedzenia.
Jest to możliwe ale bardzo trudne do uzyskania
3
Nie być może a na pewno tak jest.
Oczywiście nie wszyscy ale duża część.
Łatwo rozpoznawać,np mądry profesor nie wywyższa się i się sam nie nazywa "elitą"
1
@Aragorn33 Bąkiewicz to żałosny typ ośmieszający poważne sprawy.
Jak dla mnie to typ jest wynajęty przez kogoś i z tego żyje bo jak wiemy z dochodami oficjalnymi u niego krucho.
7
@Kgorecki2500 Ale ekipę zmontowali, ekipę totalnych....
Motyka to ten co sobie w nosie dłubał? xD
1
@Lucyffffer1922 No bo to nie jest liga mistrzów xD
1
@Kgorecki2500 Już go jadłem z miesiąc temu.
Tragiczny jest,nie wiem po co go wymyślili.
0
@Konradowskyy A ty nadal swoje.
Dyskusja z tobą nie ma sensu skoro wymyślasz sobie sam teze i z nią sam walczysz.
"w co brnąłem? Że obie strony przerzucają się wyzwiskami po równo? No brnąłem w to, bo to prawda"
Ale jak to? Przecież pierwszy komentarz to ironia była.
Chyba nie wiesz nawet co to jest ta ironia
Tak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i to znowu potwierdziłes.
Piszesz rzeczy które ja stwierdziłem na początku a potem mi zarzucasz że ja żyję w bajce. No hit
Tu kończę tą dyskusje bo ciężko dyskutować z kimś kto ma umiejętności dyskusji na poziomie dziecka z przedszkola.
1
@4drian0 Ja skończyłem za drugim razem po kilku latach przerwy.
Ta gra oferuje po prostu bardzo dużo i w pewnym momencie męczy.
0
@Konradowskyy Tak ironia a potem w tą ironię brnąłeś,haha.
Nie kompromituj się dalej i wracaj do podstawówki na czytanie ze zrozumieniem.
0
@Konradowskyy Ręce opadają ech...
Naprawdę przykro się patrzy na poziom rozumienia prostego tekstu przez ludzi.
Prawa strona rzadko wyzywa normalnych wyborców centrolewicowy od "komunistów "
Chodzi o to JEDNO KONKRETNE WYZWISKO
TAK , prawa strona TEŻ WYZYWA ale używa innych sformułowań.
Już rozumiesz?
0
@Konradowskyy I kolejny który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. xD
Wstaw cytat z moich powyższych komentarzy w którym stwierdzam że lewica tylko obraża a prawica nie.
Jak wstawisz to wysyłam ci 200 zl
0
@Konradowskyy
W jakiej ty rzeczywistości żyjesz?
Wcale nie ma oryginalnych akt bezpieki xD