8

@Barca_Big_Moment To chyba pomyliłes osoby.
Nowacka ma syna i córkę że swoim facetem które wspólnie wychowują.
Po za tym podobno Nowacka była kiedyś z Zandbergiem.

7

@Barca_Big_Moment Ale wiesz co oznacza biseksualizm?
xD

1

@michal26 No tak dlatego dziwie się że tak luźno o tym mówią.

13

Zostawienie Nowackiej w rządzie to była największa niespodzianka.
Z całą pewnością najgorszy minister a jednak zachowała stanowisko.
Posłowie mają jakieś podejrzenia xD


0

Legia xD
FC Banik gol

0

@JohnKennedy Będzie dla ciebie za multi.

3

FC Banik to jak nic jest ulubiona drużyna elementa

5

@macio_944 Ale wiesz że w tym wypadku dla Rashforda lewa to Felix bo stoi tyłem? :)

1

@Rastafarnianin Sprowadzanie wszystkich do Bąkiewicza to jakiś debilizm.
On zresztą się pojawił później tam,to nie on zapoczątkował pilnowanie granic i tylko niestety ośmiesza poważną sprawę.


4

Odnośnie tych alimentów jeszcze to uważam że socjal typu 800+ powinien być wtedy dzielony na pół między rodziców.
Rodzice powinni wnosić tyle samo swojej kasy do wychowania swojego dziecka a nie że jedna strona opłaca to sobie z np 800+ a druga musi zarobić.


2

@barcanawieki Taka prawda.
Warto dodać że kupił ten mundial a swoją gre zawdzięcza sterydom.

0

@michal26 Oni po prostu nie potrafią liczyć.
Przy niektórych zarobkach wychodzi że alimenty wyższe niż zarobki xD

0

@gaucho104 I te kwoty zarobków są w brutto warto zauważyć.

0

@LambiPL I to jest problem, ściągalność alimentów.
Natomiast tu tym co już płacą zabiera się prostu środki do życia a ci co nie płacą nadal będą mieli to w dupie

39

@Arcybiskup Ale jakie 1200 xD
Razy trzy kolego. To jest od dziecka

9

Tabele alimentacyjne to dobre rozwiązanie które dobrze funkcjonuje w wielu krajach.
Tu ktoś bardzo odleciał i chcę dobić naszą dzietność.
Facet robi trójkę dzieci, baba go kopnie w dupę i żyje nawet nie musząc pracować.
Ojcu pozostaje się jedynie powiesić bo za co ma przeżyć?


5

Chiny w kształceniu są trzy długości przed innymi.
Warto zaznaczyć że Polacy zajęli 4 miejsce.
To genialny wynik.


0

@tbas Ale gdzie mają w sondażach?
Które nie zakładają niskiej frekwencji?
To nie teza to takie dywagacje

0

@tomek8756
Uważam że ten rząd jest tak beznadziejny że ich wyborcy w dużej mierze po prostu nie pójdą na wybory a część z nich nawet pójdzie głosować na konfe by PiS miał jak mniej do powiedzenia.
Jest to możliwe ale bardzo trudne do uzyskania

3

Nie być może a na pewno tak jest.
Oczywiście nie wszyscy ale duża część.
Łatwo rozpoznawać,np mądry profesor nie wywyższa się i się sam nie nazywa "elitą"



1

@Aragorn33 Bąkiewicz to żałosny typ ośmieszający poważne sprawy.
Jak dla mnie to typ jest wynajęty przez kogoś i z tego żyje bo jak wiemy z dochodami oficjalnymi u niego krucho.

7

@Kgorecki2500 Ale ekipę zmontowali, ekipę totalnych....
Motyka to ten co sobie w nosie dłubał? xD

1

@Lucyffffer1922 No bo to nie jest liga mistrzów xD

1

@Kgorecki2500 Już go jadłem z miesiąc temu.
Tragiczny jest,nie wiem po co go wymyślili.

0

@Konradowskyy A ty nadal swoje.
Dyskusja z tobą nie ma sensu skoro wymyślasz sobie sam teze i z nią sam walczysz.
"w co brnąłem? Że obie strony przerzucają się wyzwiskami po równo? No brnąłem w to, bo to prawda"
Ale jak to? Przecież pierwszy komentarz to ironia była.
Chyba nie wiesz nawet co to jest ta ironia
Tak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i to znowu potwierdziłes.
Piszesz rzeczy które ja stwierdziłem na początku a potem mi zarzucasz że ja żyję w bajce. No hit

Tu kończę tą dyskusje bo ciężko dyskutować z kimś kto ma umiejętności dyskusji na poziomie dziecka z przedszkola.

1

@4drian0 Ja skończyłem za drugim razem po kilku latach przerwy.
Ta gra oferuje po prostu bardzo dużo i w pewnym momencie męczy.

0

@Konradowskyy Tak ironia a potem w tą ironię brnąłeś,haha.
Nie kompromituj się dalej i wracaj do podstawówki na czytanie ze zrozumieniem.

0

@Konradowskyy Ręce opadają ech...
Naprawdę przykro się patrzy na poziom rozumienia prostego tekstu przez ludzi.

Prawa strona rzadko wyzywa normalnych wyborców centrolewicowy od "komunistów "
Chodzi o to JEDNO KONKRETNE WYZWISKO

TAK , prawa strona TEŻ WYZYWA ale używa innych sformułowań.

Już rozumiesz?


0

@Konradowskyy I kolejny który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. xD
Wstaw cytat z moich powyższych komentarzy w którym stwierdzam że lewica tylko obraża a prawica nie.
Jak wstawisz to wysyłam ci 200 zl

0

@Konradowskyy
W jakiej ty rzeczywistości żyjesz?
Wcale nie ma oryginalnych akt bezpieki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?