0

@esem91 I orderu wódki i zakąski

0

@Kgorecki2500 dosłownie tyle samo mam :D
Można też te cynamonki mrożone u nich kupić, żałuję że nie kupiłem.

1

@Kgorecki2500 Ostatnio właśnie byłem w Ikei i tradycyjnie hot dog siadł ale też właśnie kupiłem sobie tą cynamonke.
Naprawdę bardzo dobra.
Za trzy dałem 9 zł.

1

@Criss18Barca Twaro? TOP
Aż zacznę chyba częściej angielską oglądać.

0

Szkoda że tak łatwo.
Za mało emocji.

1

Polacy demolka totalna.
Nie najgorzej jak na archaiczną siatkówkę.

0

@marcin62 Jak nas zobaczą to padną ze śmiechu i będzie szkoda im taki cyrk niszczyć

0

Już nawet kosmici lecą by pooglądać Barcelonę Flicka :D


1

Taką akcję zmarnować ech...


0

@Rifek No to też dla mnie dziwne.
Rozumiem zniesienie jeszcze dwukadencyjnosci bo jako dobry prezydent nie będzie mógł startować znowu ale to wydłużanie o rok kadencji kompletnie nie rozumiem.
Co im daje to nie mam pojęcia.

3

@Gibbon_FCB Mi też bardziej siedzą prequele.

1

@barcelonaLM 2/3 mandatów w Polsce to bardzo dużo.
Myślę że za naszego życia nie ma na to szans.
Po za tym to że jakaś władza będzie mogła to zrobić nie oznacza że to zrobi.
To bardzo niebezpieczny ruch który mógłby wojnę domową rozpętać albo rozgniewać naszych sojuszników np USA.


1

Czy to wdrożenie dyktatury?
Być może ale czy dyktatura musi być zła?
Z tego co czytam to obywatele Salwadoru są zadowoleni z rządów.
W szczególności pod względem bezpieczeństwa wewnętrznego gdzie był ogromny problem z gangami
Bukele w 2019 roku miał 53% a 2024 aż 84%
Jego partia w sejmie ma 90% mandatów.
Społeczeństwo jak widać chce tylko tą władze.
Dyktatura to bardzo niebezpieczny ustrój i mam nadzieję że w Polsce tego nigdy nie doświadczymy ale w pewnych warunkach może działać bardzo dobrze.

0

0

@gumaz Pijany był i zabłądził.
Jeden błąd a tak sobie życie zniszczył.

0

Rekonstrukcja wydarzeń z meczu Legii.


2

@Piotr,1985 Fakty są takie że Chiny przerastają wszystkich o kilka poziomów.
To oni będą rządzić światem i dyktować warunki największym, z resztą już tak jest.

0

@July_6_BcN Frytki mogą być ale takie domowe

0

@July_6_BcN To teraz musisz udowodnić publicznie że wyglądasz lepiej.
Czekamy na gorące fotki :)

1

@Safrani Właśnie mi nie pasowało że niby to była maczeta bo na tym filmie nie wyglądało to na maczete.
Uważam że jak szarzujesz na policjantów z jakąś bronią to musisz brać pod uwagę że policja odda strzały.
Mam nadzieję że szybciutko sprawa zostanie wyjaśniona


0

Nie oglądałem meczu.
Co tu takie zachwyty na Rekinem nawet biorąc pod uwagę bramki?
I jak zagrał Marcus?

0

@Safrani Dochodzenie niech sobie będzie ale powinno być załatwione w mgnieniu oka a nie że będzie to się ciągło kilka miesięcy narażając na stres policjantów którzy zachowali się bardzo dobrze.
Jest nagranie jak na nich szarżuje, policjanci mają kamery i nie powinno być żadnych wątpliwości i spekulacji czy można było zrobić coś inaczej.
Nie wiem jakie konkretnie są przepisy i jakie czynności będą wykonywane, natomiast jeśli coś takiego ma się ciągnąć np.pół roku to znak że przepisy są skandaliczne i trzeba je zmienić.

1

@Walpiano Dracz powinnien dostać Oskara za to Ranczo i za wiele odcinków ŚWK.

6

Brawo dla Policji że nie bali się użyć broni i usunęli agresywnego patusa.
Mam nadzieję że teraz nie przyjdzie nikomu do głowy wszczynać jakiś dochodzeń wobec nich i zastanawianie się czy mogli użyć broni gdy debil z maczetą na nich biegnie.

0

@Safrani W Warszawie może być już ciężko ale w innych miastach z dala od centrum to myślę że nie jedna rodzina by chciała zarabiać 5k na głowę dorosłego.
Do tego dochodzi socjal i naprawdę rodzina może fajnie żyć i na wakacje odłożyć
Ludzie żyją za najniższą krajową i dają radę.
Oczywiście to tylko luźne spekulacje bo żony czy dzieci nie mam a też zarabiam całkiem inne pieniądze więc mogę się mylić.

3

@Kgorecki2500 Zgoda ,powyżej 5k na rękę to już dobrze powyżej 8k to już bardzo dobre zarobki.

25

Tak się właśnie legalnie kradnie pieniądze Polaków.
Nic nie zrobili, kasę wzięli i poszli w cholerę.


7

Uśmiechnijcie się brygada hej !


8

Właśnie skończyłem Wiedźmina 1.

Naprawdę mnie ta gra pozytywnie zaskoczyła.
Mimo tego słabego systemu walki który nie przynosił satysfakcji( myślałem że będzie gorzej z opinii od różnych osób) to mnie ta gra wciągła.
Poczułem się trochę jakbym grał pierwszy raz w Gothica 1 czy 2.
Wyraźnym minusem też jest moim znacznie za długi akt 2 który mnie już pod koniec męczył później gra fajnie nabiera rozpędu i potrafiłem siedzieć kilka godzin przy niej nie odrywając się z fotela.
Ogólnie to nie spodziewałem się że to aż tak długa gra.
Fabularnie gra naprawdę TOP, graficznie też bardzo biorąc pod uwagę ile ona lat.
Kolejnym rzeczą którą uwielbiam w np. Gothicu i też pojawiła się tutaj są aktorzy głosowi, to po prostu cofa do pięknego dzieciństwa.

Moja ocena 6.8/10
Patrząc że gra ma prawie 20 lat to świetny wynik

Wiedźmin 2 już się instaluje i może coś wieczorkiem już pykne.

5

@Kgorecki2500 Sławek raczej płakać nie będzie a może się uśmiechnie i ładnie skontruje jak z Sikorskim i Szczerbą który też się wycofali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?