0

@Konradowskyy Nazwanie Wałęsę od ubekiem czy komunistą to jest fakt potwierdzony dokumentami.
Mowimy o zwykłych ludziach.

0

@takisobiektos Podaj przykłady.
Mówmy o faktach.
Centrolewica na każdym kroku wyzywa każdego polityków, wyborców od faszystów którzy mają prawicowe poglądy.
W drugą stronę lecą różne wyzwiska ale wyzywanie od komunistów zwykłych ludzi którzy głosowali na centrolew jest dużą rzadkością.
Mam wrażenie że kompletnie nie rozumiecie prostego przekazu.
TAK obie strony się wyzywają od różnych najgorszych wyzwisk i tego nie neguje.

Widziałeś chociażby tu na stronie żeby tu na stronie ktoś wyzywał kogoś od komunistów? Ja nie widziałem.
Nazywanie drugiego człowieka faszystą jest tu powszechne.

0

@Jakchcesz Gdzie ja wypieram ten fakt?
Wy naprawdę macie problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Tak obie strony się wyzywają natomiast tu padło stwierdzenie że na prawicy panuje trend wyzywania lewej strony od komunistów czy ubeków co jest nieprawdą.

0

@Konradowskyy Teza z dupy.
Pewnie jakieś osobniki się znajdą ale to jakaś mała grupka.
Natomiast wyzwiska od faszystów są u was codziennością.

1

@Hosh A to muszą w głównym?
Podali poniżej więc nie widzę problemu.

3

Podsumowanie centrolewicy.


1

@Hadziuk Patrząc na rosnące bezrobocie wśród młodych Polaków to drugie.
Młodzi wymagają niewiadomo czego a Januszexy chcą jak najbardziej wyzyskać ludzi.
To jest złożony problem

0

@takisobiektos Potrafisz czytać?

0

@Chaoss A za uczenie kogoś?

0

@Azazel_Pazuzu @macio_944
Trudno chwalić coś co nie wiadomo jaki będzie miał końcowy kształt.
To dopiero prace nad ustawą i może to przyjąć różne kierunki
Jestem ciekaw czy np będzie to obejmowało praktyki wakacyjne studentów medycyny którzy wyrabiają ogrom godzin a robią to za darmo.


0

@Kinginiesta No i co że występuje w Jeziorach?
Najwyraźniej to nie problem jeśli w ostatnich kilkunastu latach nie było Polaka by się w ten sposób zaraził.
Co robić?
Nie wpuszczać nielegalnych imigrantów, ograniczyć mocno wizy dla imigrantów z Afryki bo w ostatnich widzimy znaczny wzrost ilości ich wydawanych.
Po prostu wróćmy do tego co było a nie zwiększajmy ich populacji w Polsce.

0

@AbelKabel Były przypadki?
To ty poczytaj bo nie masz kompletnie wiedzy na ten temat.
Oficjalne statystyki mówią jasno był jeden przypadek w 2019 indyjskiego marynarza.
U nas tej choroby po prostu nie było od kilkunastu lat.

0

@Kinginiesta podaj źródło tych danych

2

Przypadki Cholery w Polsce lata 2010-2025
Źródło GIS
Indyjski marynarz w Świnoujściu 2019 r
Kobieta w Stargardzie która nigdzie nie podróżowała
I tyle

Ale i tak tutejsi "eksperci" napiszą że ABSOLUTNIE nie można łączyć tego z migracją z Afryki gdzie umiera tam najwięcej ludzi na świecie z powodu tej choroby.


0

@Kinginiesta Ile było przypadków cholery u nas w Polsce w ostatnich latach?

0

Komentarz usunięty

0

@Rifek @Matt_i1992 @Hosh @takisobiektos
Oczywiście to błąd i nie zauważyłem.
Jednak to kompletnie nic nie zmienia.

0

Rzad manipuluje?
No niemożliwe


2

choroba z Afryki w polskim mieście?
Hmm dziwne..
Ale tak problem imigracji nie istnieje.

0

@JohnKennedy Jak może odegrać dobrze rolę Severusa skoro ta postać miala inny kolor skóry?
To będzie zakłamanie i brak odzwierciedlenia wyglądu postaci.
Chyba że go pomalują na biało ale w to wątpię.

2

Obliczenia wydają się być dobre.


0

@Karol145 A co ja napisałem?
"Nie zagrał nawet 15 meczów chyba"
Dla mnie to kot w worku i obstawiam że go nie wykupimy.


0

@Karol145 Odżył?
Nawet nie zagrał na 15 meczów chyba.
2 gole i 2 asysty to jest nic.

0

@Lionel_Messi10 Puchacz umie ładniej.

0

Mnie jakoś Rashford nie przekonuje i uważam że nie odpali u nas.
Ostatni dobry sezonie to 22/23 później gigantyczny zjazd.
O tyle dobrze że to tylko wypożyczenie.
Ruch typu "Nic nie stracimy a nuż się uda"


4

@July_6_BcN Nie pozostawiacie nam wybory.
Tak działa wolny rynek.


3

A jakby tak zezwolić na wszelkich imigrantów ale tylko kobiety?
Ręce do pracy
Brak problemu z przestępczością
Chętniejsze do rodzenia dzieci niż Polki
Łatwa asymilacja.




0

Osoby odpowiedzialne za organizację ruchu drogowego w Krakowie zeslalbym co na najmniej na syberie a człowieka który wymyślił bus pas bym skazał na najgorsze tortury tego świata.
Każda jakas ingerencja w organizacje ruchu doprowadza do ogromnych korków

Najnowsze osiągnięcie tych nieudaczników to zakorkowanie skrzyżowania przy zalewie nowohuckim na którym nigdy nie widziałem wypadku a przejechanie go,nawrotka i ponowne przejechanie mogło zająć maksymalnie 3 minuty gdy był bardzo duży ruch pieszych.
Teraz postawili wszędzie światła na tym skrzyżowaniu i taka operacja by pewnie zajęła z 15 minut.
Nie bylo sygnalizacji, jeździł tramwaj, ludzie chodzili, aut było sporo ale ruch był mega płynny i bezpieczny a teraz to jest jeden wielki korek.

Przykładów na destrukcje ruchu drogowego w tym mieście jest mnóstwo mógłbym wymieniać bez końca a zmian na plus po prostu nie ma.
Wydawanie grubych milionów na pogorszenie ruchu. Absurd

U was w miastach jak to wygląda?

4

@Kazragore Piekna gra na jeden kontakt

3

@Kaktusek Jak La Masia może ratować Barcelonę jak La Masia to Barcelona.
Stworzyliśmy sobie to korzystamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?