Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri w końcówce w końcu dał jakieś konkrety brawo!
1
Co porobił Isak wow!
0
Mimo że Moraty nie trawię i bym go nie wystawiał dzisiaj, tylko Moreno ale trzeba przyznać że w pressingu i w odbiorze idzie mu świetnie.
0
@DonMatteo901 Ma rację Polska nie jest poważna pod każdym względem.
0
@Kengo Morata też haruje na boisku, bardzo dobrze rozpoczyna pressing i odbiera trochę tych piłek.
0
W klubie macie do wyboru sprzedaż Moraty lub Wernera.
Kogo sprzedajecie?
1
Morata już tyle setek zmarnował w repce że to szok. Oby Moreno wszedł.
0
@Katalonbar Włosi też mają świetny pressing ale myślę że Hiszpanie robią to perfekcyjnie.
Chciałbym żeby te obie drużyny trafiły na siebie.
2
Pressing Hiszpanów jak na razie bije innych pressing na głowę.
Co można powiedzieć o grze Szwecji?
Nic.
Czy grają dobrze?
Nie wiem
Czy grają słabo?
Nie wiem
Nie mogę ocenić ich gry w żaden sposób.
2
Szwedzi nie byli dłużej niż 3 sekund przy piłce na połowie Hiszpanii xD
Miazga jeśli to się utrzyma to jakiś gruby rekord padnie.
0
@Pawelec7 Polska najlepsza na turnieju pod tym względem.
0
@PatrykBarca Spokojnie jego najlepszy piłkarz globu Lewandowski strzeli hattricka Hiszpanom.
0
Jak zaczną dzisiaj pakować walizki to po meczu ze Szwecją to możemy bezpośrednio ze stadionu jechać w chałupę.I możemy wcześniej już polować na tańsze bilety lotnicze.
0
Strzał rozpaczy.
0
Szczęsny z pretensjami a sam największy ręcznik na tym Euro xD
Oczywiście przesadzam z tym największym ale kto wie...
3
Walka o piłkę xDDDDDDD
6
Dawać już tą Hiszpanie czy tych Francuzów.
1
Polska MISTRZEM ŚWIATA!!!!!
0
Sousa myślał że mamy grać ze Słowenią, już nie było czasu na zmianę taktyki (jak jakaś była :D) i stąd taki wynik, wszystko jasne.
12
Lewy "najlepszy piłkarz świata" już pomijając to że sam nic nie zrobi bo jest to taki typ piłkarza,po prostu jest jednowymiarowy co dla mnie skreśla go na starcie w wyścigu o złotą piłkę to miał dzisiaj 3-4 piłek i mógł się zachować o wiele lepiej, szczególnie jak miał piłkę na 15metrze i jednego Słowaka przed sobą.
Zieliński chyba najlepszy z tego cyrku.
0
Po golu Słowacja wszystko ma pod kontrolą.
Typowałem remis ale się przeliczylem chyba.Zobaczymy w drugiej połowie.
0
Wuja taka głupia sprawa wyszła
0
@DonMatteo901 Stracił bardzo dużo w moich oczach nie wiem jak sobie z tym faktem poradzi.
1
@DaPidejpi 2-2. Myślę że będzie fajny meczyk.
1
@DonAndresFCB Na sts widzę też ten sam kurs, zawodnik strzeli co najmniej 3 gole.Na samym dole w zakładach z tego meczu.
7
Messi musisz!!!
2
@Rewolucja123 Nie powinnien,bo już dwóch biegło za Ukraińcem i by tylko dziurę zostawił.
0
@DonAndresFCB Mi na internetowej tv na cały mecz prawie 2gb
0
@Katalonbar Czemu w niedzielę to musi być.Trudno człowiek będzie nieżywy w robocie.
0
@Rewolucja123 Marzyć można ale nie ma szans.
Jutro 1-1, z Hiszpanią trójkę dostaniemy i my jedną walniemy. Szwedzi wygrają z nami 2:1 lub 1:0