8

Spokojnie z tym Rafinhą, PSG ma jeszcze trochę czasu żeby zbić cenę.

3

@IronSanHybrid Szacun że zaryzykował.

0

@maatiixx Lubię ich posłuchać ale ekspertami są żadnymi.

3

Kto chce poznać tajemnice to proponuję wpisać tajemnica mnicha w google i wejść w grafikę.

1

Wczoraj mnie przeraziła ilość niecelnych podań, głównie De Jong sobie nie radził ale nie tylko on,Fati,Messi,Roberto,Trincao,Pedri też słabo.

0

@Coutinho007 Jest Dest.

0

@IronSanHybrid Miałem wątpliwości przez słabe powtórki ale tu to wygląda na karnego.

0

Co sądzicie o faulu na Messim?
Karny czy nie ?

1

@DonMatteo901 Tu zawsze że skrajności w skrajność i to w każdym temacie,nie tylko w futbolu. Najbardziej mnie to tu irytuje.

2

Fajny mecz pod względem taktycznym. Naprawdę fajnie wyglądają nasze powroty do obrony.
Zabrakło trochę z przodu ale też trzeba pochwalić Sevillę bo naprawdę w obronie grali super.

Jedynie do czego się mogę przyczepić to wejście na prawą stronę Trincao a nie Dembele. Portugalczyka nie można tak wrzucać na głęboką wodę,miewa świetne momenty ale też trochę chaotycznie zachowuję się na boisku,ja bym go wolniej wprowadzał a Dembele mógłby coś wyczarować tym bardziej że Sevilla grała wysoko i spokojnie miałby pole do popisu.

Zauważyłem jeszcze świetną grze w odbiorze Pedriego a Dest fajnie się do gry pokazywał i chłopak ma super technikę bo zagrywał piłkę często w trudnych sytuacjach, pod presją i zawsze celnie

Jest jeszcze wiele do poprawy ale zmierzamy w dobrym kierunku,to początek pracy Koemana, szczerze myślałem, że będzie gorzej.

3

@Beztroskii Pjanic akurat dobre wejście zaliczył.

5

@Majsteer Czyli nadal gramy w 10.

6

Brawo Hertha! Jeszcze jeden!

0

@FC1899Barca Bardziej do Turana podobny niż do siebie.

0

@ObiektywnyKibic121 Nie zgadzam się, Leicester wyciągnie co najmniej remis.

0

Leicester przegrywa do przerwy dwoma bramkami ale mam przeczucie,że w drugiej połowie spokojnie strzelą 2-3 bramki

0

@TR3YWAY Jak to był schabowy to ja bym się nie patyczkował, otruć, udusić albo wypchnąć przez okno.

12

@darco za każdą czerwoną kartkę jest pauza.

11

@AdiKingu96 No dokładnie,biedny Arthur :(

5

City nie przekonuje,dla dobra City i Pepa powinni się rozstać po sezonie. To nie ten sam zespół co na początku kadencji Guardioli, pomimo transferów za gruby hajs.

0

Zaryzykuję stwierdzenie:
Ronald Koeman>Magda Gessler

0

Trzeba chyba rzucić bukmacherke, 6 czy już nawet 7 kupon pod rząd nie wszedł przez 1 mecz, w zeszłym tygodniu przez Dortmund w meczu z Augsburgiem przeleciało prawie 7 stów bo dałem btts a dzisiaj to, chociaż mało było do stracenia.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=312762002658361982&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1L

4

Prorok codzienny vs TVP ,kto sieje większą propagandę?

2

Gdzie twoja mamusia Potter?? Nie żyje ,nie żyje !!! xD

13

Na razie Araujo wygląda świetnie, będziemy mieć dużo pociechy z niego. Prawdziwy czołg defensywny.

2

@BarcaInfo Ktokolwiek za Griezmanna i będzie super.

5

@Kiepu Nie wprowadziłby Rakiticia bo ten by od początku na skrzydełku hasał.

52

Ale bym flache z Koemanem zrobił.

1

Pozbyć się Messiego bo jest obrażony,nie będzie chciał grać i będzie specjalnie nam samobóje strzelać i robić przy tym cieszynkę CR7.

2

Busi dzisiaj nie na swoim poziomie, bardzo dobry mecz, szczególnie świetne odbiory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?