Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Spokojnie z tym Rafinhą, PSG ma jeszcze trochę czasu żeby zbić cenę.
3
@IronSanHybrid Szacun że zaryzykował.
0
@maatiixx Lubię ich posłuchać ale ekspertami są żadnymi.
3
Kto chce poznać tajemnice to proponuję wpisać tajemnica mnicha w google i wejść w grafikę.
1
Wczoraj mnie przeraziła ilość niecelnych podań, głównie De Jong sobie nie radził ale nie tylko on,Fati,Messi,Roberto,Trincao,Pedri też słabo.
0
@Coutinho007 Jest Dest.
0
@IronSanHybrid Miałem wątpliwości przez słabe powtórki ale tu to wygląda na karnego.
0
Co sądzicie o faulu na Messim?
Karny czy nie ?
1
@DonMatteo901 Tu zawsze że skrajności w skrajność i to w każdym temacie,nie tylko w futbolu. Najbardziej mnie to tu irytuje.
2
Fajny mecz pod względem taktycznym. Naprawdę fajnie wyglądają nasze powroty do obrony.
Zabrakło trochę z przodu ale też trzeba pochwalić Sevillę bo naprawdę w obronie grali super.
Jedynie do czego się mogę przyczepić to wejście na prawą stronę Trincao a nie Dembele. Portugalczyka nie można tak wrzucać na głęboką wodę,miewa świetne momenty ale też trochę chaotycznie zachowuję się na boisku,ja bym go wolniej wprowadzał a Dembele mógłby coś wyczarować tym bardziej że Sevilla grała wysoko i spokojnie miałby pole do popisu.
Zauważyłem jeszcze świetną grze w odbiorze Pedriego a Dest fajnie się do gry pokazywał i chłopak ma super technikę bo zagrywał piłkę często w trudnych sytuacjach, pod presją i zawsze celnie
Jest jeszcze wiele do poprawy ale zmierzamy w dobrym kierunku,to początek pracy Koemana, szczerze myślałem, że będzie gorzej.
3
@Beztroskii Pjanic akurat dobre wejście zaliczył.
5
@Majsteer Czyli nadal gramy w 10.
6
Brawo Hertha! Jeszcze jeden!
0
@FC1899Barca Bardziej do Turana podobny niż do siebie.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie zgadzam się, Leicester wyciągnie co najmniej remis.
0
Leicester przegrywa do przerwy dwoma bramkami ale mam przeczucie,że w drugiej połowie spokojnie strzelą 2-3 bramki
0
@TR3YWAY Jak to był schabowy to ja bym się nie patyczkował, otruć, udusić albo wypchnąć przez okno.
12
@darco za każdą czerwoną kartkę jest pauza.
11
@AdiKingu96 No dokładnie,biedny Arthur :(
5
City nie przekonuje,dla dobra City i Pepa powinni się rozstać po sezonie. To nie ten sam zespół co na początku kadencji Guardioli, pomimo transferów za gruby hajs.
0
Zaryzykuję stwierdzenie:
Ronald Koeman>Magda Gessler
0
Trzeba chyba rzucić bukmacherke, 6 czy już nawet 7 kupon pod rząd nie wszedł przez 1 mecz, w zeszłym tygodniu przez Dortmund w meczu z Augsburgiem przeleciało prawie 7 stów bo dałem btts a dzisiaj to, chociaż mało było do stracenia.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=312762002658361982&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1L
4
Prorok codzienny vs TVP ,kto sieje większą propagandę?
2
Gdzie twoja mamusia Potter?? Nie żyje ,nie żyje !!! xD
13
Na razie Araujo wygląda świetnie, będziemy mieć dużo pociechy z niego. Prawdziwy czołg defensywny.
2
@BarcaInfo Ktokolwiek za Griezmanna i będzie super.
5
@Kiepu Nie wprowadziłby Rakiticia bo ten by od początku na skrzydełku hasał.
52
Ale bym flache z Koemanem zrobił.
1
Pozbyć się Messiego bo jest obrażony,nie będzie chciał grać i będzie specjalnie nam samobóje strzelać i robić przy tym cieszynkę CR7.
2
Busi dzisiaj nie na swoim poziomie, bardzo dobry mecz, szczególnie świetne odbiory.