Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo Ktokolwiek za Griezmanna i będzie super.
5
@Kiepu Nie wprowadziłby Rakiticia bo ten by od początku na skrzydełku hasał.
52
Ale bym flache z Koemanem zrobił.
1
Pozbyć się Messiego bo jest obrażony,nie będzie chciał grać i będzie specjalnie nam samobóje strzelać i robić przy tym cieszynkę CR7.
2
Busi dzisiaj nie na swoim poziomie, bardzo dobry mecz, szczególnie świetne odbiory.
0
@regatta52 A to nie Marcelo był wtedy ?
0
Dobra decyzja, Griezmann jak zwykle najgorszy z graczy ofensywnych.
0
Busi tymczasowo na stoperze czekałem na to cały sezon !!!
0
@Pilka_jest_okragla za przypadkowe uderzenie nawet nie w twarz?
4
Hahahaha co za drukarnia.
1
@busquets5 z Amigosami się nie pieścić.
4
Griezmann jakie drewno xD
0
@LuisSalvano Ja bym nie oceniał, bo mogły paść jakieś ustalenia przy transakcji, pewnie nigdy się o tym nie dowiemy.
0
@jakubkuba07 Chelsea choć obstawiam że będą się męczyć, wynik 1:2.
0
Jeszcze tak odnośnie Griezmanna, widzieliśmy dzisiaj świetną analize jego gry zrobioną przez jednego z użytkowników.
Francuz zagrał dobry mecz ale to nie przyniosło prawie żadnych efektów , więc czy warto wystawiać go do gry jak go nadal koledzy nie będą dostrzegać pomimo dobrego poruszania się?
I druga rzecz, może po prostu Grizz nie czuje naszej gry i wybiega w nieodpowiednim momencie lub inni zawodnicy uważają, że w danej chwili nie warto do niego zagrywać lub mają lepsze opcje do gry ???
6
Co z tego że przyjdzie bardziej ofensywny Dest jak nadal nie będzie miał z kim grać.
Trzeba pożegnać Griezmanna i grać normalnym skrzydłowym.
0
@fenix1983 Ładnie poleciałeś z tym Griezmannem on powinnien być ostatnim wyborem Koemana z ofensywnych graczy.
12
Najważniejszy wniosek po meczu jest taki że Griezmann powinnien zostać przyspawany do ławki. Dembele dzisiaj średnio a i tak dał więcej niż Grizz. Wolę oglądać Trincao czy Pedriego na prawym skrzydle niż Pana za którym nic przemawia
2
Griezmann cienki jak siki pająka a nadal na boisku.
0
To nie jest socio tylko amigos Panie komentatorze.
5
Dembele za Griezmanna i nawet niech będzie Alenia za Busiego i lecimy jak Bayern z nami.
7
Boli was wielki Busqets ?????
1
A Juve przegrywa jak na razie z Romą 2:1.
0
Nie zdziwię się jak w tym sezonie jakiś Everton lub znowu Leicester będzie walczył do końca o mistrza.
36
Jeszcze godzinka do składów i Rambla wybuchnie po raz pierwszy w sezonie ligowym. Tak bardzo mi tego brakowało.
6
Kogoś to dziwi że Suarez nadal strzela?
Napewno w lidze zakręci się koło 25 a nawet 30 bramek. Szkoda ,że nie został jako zmiennik ale zmiana była potrzebna dla niego jak i dla nas. Szkoda tylko, że tak mało wyciągnęliśmy za niego.
Oby mu się wiodło jak najlepiej a Atletico zyskało topowego napadziora.
0
@Maniek9444 news może poważny ale źródło chyba niepoważne.
26
@MESSIah16 Oczywiście.
1
A Inter w końcówce wyrywa 3 punkty, dwa gole w 2 minuty.
1
A teraz tak na serio to sędzia dzisiaj spisał się bardzo dobrze, nie przypominam sobie ani jednego błędu z jego strony.