2

@BarcaInfo Ktokolwiek za Griezmanna i będzie super.

5

@Kiepu Nie wprowadziłby Rakiticia bo ten by od początku na skrzydełku hasał.

52

Ale bym flache z Koemanem zrobił.

1

Pozbyć się Messiego bo jest obrażony,nie będzie chciał grać i będzie specjalnie nam samobóje strzelać i robić przy tym cieszynkę CR7.

2

Busi dzisiaj nie na swoim poziomie, bardzo dobry mecz, szczególnie świetne odbiory.

0

@regatta52 A to nie Marcelo był wtedy ?

0

Dobra decyzja, Griezmann jak zwykle najgorszy z graczy ofensywnych.

0

Busi tymczasowo na stoperze czekałem na to cały sezon !!!

0

@Pilka_jest_okragla za przypadkowe uderzenie nawet nie w twarz?

4

Hahahaha co za drukarnia.

1

@busquets5 z Amigosami się nie pieścić.

4

Griezmann jakie drewno xD

0

@LuisSalvano Ja bym nie oceniał, bo mogły paść jakieś ustalenia przy transakcji, pewnie nigdy się o tym nie dowiemy.

0

@jakubkuba07 Chelsea choć obstawiam że będą się męczyć, wynik 1:2.

0

Jeszcze tak odnośnie Griezmanna, widzieliśmy dzisiaj świetną analize jego gry zrobioną przez jednego z użytkowników.

Francuz zagrał dobry mecz ale to nie przyniosło prawie żadnych efektów , więc czy warto wystawiać go do gry jak go nadal koledzy nie będą dostrzegać pomimo dobrego poruszania się?

I druga rzecz, może po prostu Grizz nie czuje naszej gry i wybiega w nieodpowiednim momencie lub inni zawodnicy uważają, że w danej chwili nie warto do niego zagrywać lub mają lepsze opcje do gry ???

6

Co z tego że przyjdzie bardziej ofensywny Dest jak nadal nie będzie miał z kim grać.
Trzeba pożegnać Griezmanna i grać normalnym skrzydłowym.

0

@fenix1983 Ładnie poleciałeś z tym Griezmannem on powinnien być ostatnim wyborem Koemana z ofensywnych graczy.

12

Najważniejszy wniosek po meczu jest taki że Griezmann powinnien zostać przyspawany do ławki. Dembele dzisiaj średnio a i tak dał więcej niż Grizz. Wolę oglądać Trincao czy Pedriego na prawym skrzydle niż Pana za którym nic przemawia

2

Griezmann cienki jak siki pająka a nadal na boisku.

0

To nie jest socio tylko amigos Panie komentatorze.

5

Dembele za Griezmanna i nawet niech będzie Alenia za Busiego i lecimy jak Bayern z nami.

7

Boli was wielki Busqets ?????

1

A Juve przegrywa jak na razie z Romą 2:1.

0

Nie zdziwię się jak w tym sezonie jakiś Everton lub znowu Leicester będzie walczył do końca o mistrza.

36

Jeszcze godzinka do składów i Rambla wybuchnie po raz pierwszy w sezonie ligowym. Tak bardzo mi tego brakowało.

6

Kogoś to dziwi że Suarez nadal strzela?
Napewno w lidze zakręci się koło 25 a nawet 30 bramek. Szkoda ,że nie został jako zmiennik ale zmiana była potrzebna dla niego jak i dla nas. Szkoda tylko, że tak mało wyciągnęliśmy za niego.
Oby mu się wiodło jak najlepiej a Atletico zyskało topowego napadziora.

0

@Maniek9444 news może poważny ale źródło chyba niepoważne.

26

@MESSIah16 Oczywiście.

1

A Inter w końcówce wyrywa 3 punkty, dwa gole w 2 minuty.

1

A teraz tak na serio to sędzia dzisiaj spisał się bardzo dobrze, nie przypominam sobie ani jednego błędu z jego strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?