Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Erni babcia na dwunastej !!!
13
Przypominam wszystkim porządnym użytkownikom tej strony że za 36 minut zaczyna się Harry Potter i więzień Azkabanu.
0
@donleo12 Trudno powiedzieć, Laporte dobrze znamy i jak wiemy nie zawsze było z nim kolorowo a Font jest dużym znakiem zapytania. Tak czy siak ktoś z tej dwójki będzie sto razy lepszy niż Barto.
5
Dziękujemy za całą pracę włożoną w ten klub, życzę szczęścia w przyszłości.
9
Powinniśmy zawrzeć porozumienie z Realem bo czujemy się ich stadionie świetnie.
5
Piękna sprawa i nie drogo.
1
@BartqRKO Alba w topowej formie sporo by wtedy wniósł do zespołu. Aktualna forma Alby nie była by wystarczająca.
0
@Danny Gaucho Żal mi się go zrobiło.
2
@BarcaInfo Barto powinien mu bilet na mecz załatwić za to zaangażowanie :)
2
@shoZu Atak Spawacza.
0
@Chakalaka Jestem Katolikiem i mnie to obrzydza,mam nadzieję że wkrótce nadejdzie oczyszczenie w kościele bo naprawdę źle się dzieje.
0
@Volk Wszystkich których wymieniłeś powinni odejść. Ewentualnie Suareza zostawić na zmiennika pod dwoma warunkami. Po pierwsze znaczne obniżenie pensji po drugie ma znacznie poprawić swoją sylwetkę.
1
Uważacie że granie dwójką De Jong-Puig w tej nowej formacji ma rację bytu na dłuższy okres? Czy raczej trzeba do Holendra dać bardziej silniejszego i grającego lepiej defensywnie np. Pjanicia.
1
@Pawlak1992 Odwołali i koniec, zrobili to w dobrym momencie przed najważniejszym etapem sezonu, kiedy kilku zawodników miało szansę na tą nagrodę. Nie ma co rozpaczać o tą złotą piłkę,która jest plebiscytem popularności.
16
@FCMichalo Puyol by się na to rzucił nawet jakby miał w mordę dostać a Pique boi się piłki jak dzieci w podstawówce.
9
@NeroTFP Fajne piłeczki.
0
@DonMatteo901 Spokojnie, kilka kolejek ekstraklasy i pewnie jakiś lepszy rodzynek się znajdzie.
3
@PatrychoO Ludzie przesadzają Messi jak to Messi mało biegał. Nie był wyjątkowo aktywny ale ja się tego spodziewałem tym bardziej że był to sparing z trzecioligowcem.
0
@Puyolex No niby tak ale przeciwnicy tak naprawdę jakoś nie naciskali na naszych obrońców.
79
Jak mówiłem 10 lat temu żeby Trincao ściągnąć to zostałem tu wyśmiany i gdzie jesteście hejterzy?
15
Ale Koeman ma cycki chyba nawet większe od Suareza.
0
@ObiektywnyKibic121 I Griezmann
0
@Jakchcesz Też bym tak chciał ale pewnie Griezmann ma zapewnione miejsce niestety.
19
Szkoda że nie pozbyliśmy się Griezmanna,ogromna pensja,nic nie daje zespołowi, nie wiadomo gdzie ma grać i blokuje miejsce młodym.
0
@Triv44 Dostanę twój autograf?
0
@RosjaninBut Koeman mówił że każdy zawodnik zagra w dzisiejszym meczu.
0
@SamuraJack zamiast kukurydzy proponuję wypasać krowy z Sołtysem.
7
Amigosi wygrywają 2:1 z potężnym zespołem a wam nie pasuje.
0
@OskarR01 Podobno przeszedł przeszczep włosów.
5
Leeds trafia na 1:1 z Liverpoolem brawo !!!