1

Erni babcia na dwunastej !!!

13

Przypominam wszystkim porządnym użytkownikom tej strony że za 36 minut zaczyna się Harry Potter i więzień Azkabanu.

0

@donleo12 Trudno powiedzieć, Laporte dobrze znamy i jak wiemy nie zawsze było z nim kolorowo a Font jest dużym znakiem zapytania. Tak czy siak ktoś z tej dwójki będzie sto razy lepszy niż Barto.

5

Dziękujemy za całą pracę włożoną w ten klub, życzę szczęścia w przyszłości.

9

Powinniśmy zawrzeć porozumienie z Realem bo czujemy się ich stadionie świetnie.

5

Piękna sprawa i nie drogo.

1

@BartqRKO Alba w topowej formie sporo by wtedy wniósł do zespołu. Aktualna forma Alby nie była by wystarczająca.

0

@Danny Gaucho Żal mi się go zrobiło.

2

@BarcaInfo Barto powinien mu bilet na mecz załatwić za to zaangażowanie :)

2

@shoZu Atak Spawacza.

0

@Chakalaka Jestem Katolikiem i mnie to obrzydza,mam nadzieję że wkrótce nadejdzie oczyszczenie w kościele bo naprawdę źle się dzieje.

0

@Volk Wszystkich których wymieniłeś powinni odejść. Ewentualnie Suareza zostawić na zmiennika pod dwoma warunkami. Po pierwsze znaczne obniżenie pensji po drugie ma znacznie poprawić swoją sylwetkę.

1

Uważacie że granie dwójką De Jong-Puig w tej nowej formacji ma rację bytu na dłuższy okres? Czy raczej trzeba do Holendra dać bardziej silniejszego i grającego lepiej defensywnie np. Pjanicia.

1

@Pawlak1992 Odwołali i koniec, zrobili to w dobrym momencie przed najważniejszym etapem sezonu, kiedy kilku zawodników miało szansę na tą nagrodę. Nie ma co rozpaczać o tą złotą piłkę,która jest plebiscytem popularności.

16

@FCMichalo Puyol by się na to rzucił nawet jakby miał w mordę dostać a Pique boi się piłki jak dzieci w podstawówce.

9

@NeroTFP Fajne piłeczki.

0

@DonMatteo901 Spokojnie, kilka kolejek ekstraklasy i pewnie jakiś lepszy rodzynek się znajdzie.

3

@PatrychoO Ludzie przesadzają Messi jak to Messi mało biegał. Nie był wyjątkowo aktywny ale ja się tego spodziewałem tym bardziej że był to sparing z trzecioligowcem.

0

@Puyolex No niby tak ale przeciwnicy tak naprawdę jakoś nie naciskali na naszych obrońców.

79

Jak mówiłem 10 lat temu żeby Trincao ściągnąć to zostałem tu wyśmiany i gdzie jesteście hejterzy?

15

Ale Koeman ma cycki chyba nawet większe od Suareza.

0

@ObiektywnyKibic121 I Griezmann

0

@Jakchcesz Też bym tak chciał ale pewnie Griezmann ma zapewnione miejsce niestety.

19

Szkoda że nie pozbyliśmy się Griezmanna,ogromna pensja,nic nie daje zespołowi, nie wiadomo gdzie ma grać i blokuje miejsce młodym.

0

@Triv44 Dostanę twój autograf?

0

@RosjaninBut Koeman mówił że każdy zawodnik zagra w dzisiejszym meczu.

0

@SamuraJack zamiast kukurydzy proponuję wypasać krowy z Sołtysem.

7

Amigosi wygrywają 2:1 z potężnym zespołem a wam nie pasuje.

0

@OskarR01 Podobno przeszedł przeszczep włosów.

5

Leeds trafia na 1:1 z Liverpoolem brawo !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?