Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bobuś nie płacz. W przyszłym sezonie będziesz oglądał łzy Ronaldo jak będziesz podnosił puchary.
0
@Derpowsky tego pająka ostatnio, któryś piłkarz ręką walnął
0
@LukaszFan tam to pewnie będzie trzeba przejść weryfikację z koranu i bicia żony.
0
Lewego ściągnie w 90 minucie
0
Za rok sobie nowego kozła ofiarnego znajdą, do którego nie będą podawać.
Dobrze, że bobusiowi w al hilah będzie miał kto mu podawać
0
Niech nam strzela to może się obudzą.
1
Ale padaka. Lewy powinien usiąść pod bramką i pogadać w bramkarzem.
3
@Kozinho. robią wszystko, żeby nie wszedł do top10
0
Al-Hilal benzema będzie podawać robercikowi
4
Jeszcze 1.5 meczu i będą płakać za machającym lewandowskim xD
0
XDDD
Najpierw fermin podaje na głowę 160cm gaviego, a teraz gavi nie wiem co on próbował mając wolnego lewego
1
LEwy dziś stworzył innym więcej okazji do strzelenia niż inni mu.
Dalej niech ćwiąkała mówi, że mu piłkę podają xD
0
Fermin zjazd do bazy, niech runi pogra.
0
@4drian0 jak słonik dumbo
0
ale uszaty jest szybki
7
@Marusek cztery fabregas cztery nie wyrabia z jedzeniem bigosu na uspokojenie
16
Szkoda, że w tym sezonie nie wszedł do top10, ale i tak nie jest źle widząc jakie nazwiska przegonił.
7
24/25 ze srealem ze względu na cieszynkę, która już stała się ikoniczna
0
@Rifek właśnie w zdrowym klubie to trener mówi kogo chce i kto mu jest potrzebny a nie układy deyrektora sportowego z agentami i kopertami pod stołem
6
@nekker już tłumaczę,
Przez jego transfer wpadlismy w jeszcze wieksze problemy finansowe i musielismy pozbyć się grajków, żeby w ogóle go zarejestrować.
Gdy był potrzebny to wiecznie leżał w szpitalu.
Nie pokazuje nawet 10% tego ile za niego zapłaciliśmy. Jego dobre mecze można policzyć na palcech jednej ręki.
Już nie wspominając, że kupiliśmy go środek, na który mieliśmy urodzaj zawodników.
2
Bardzo dobrze, to hansi ma powiedzieć kogo chce, a nie kogo deco sprowadzi.
Nikt nie chciał Olmo i Tygryska z faweli i przejechaliśmy się na tych transferach.
11
Mógł się poddać operacji, mógł się rehabilitować to na siłe chciał grać i wywalic z drużyny wojtusia. Chrytry dwa razy traci.
2
Turbany złe na Ronaldo
0
@takisobiektos my zawsze komuś liżemy dupę.
Wcześniej Ukrainie, która 12 pkt dała chyba Niemcom, a my im xD
7
GOAT, mało który piłkarz może się poszczycić tyloma przegranymi w tak krótkim czasie xD
Jak go nie było w tym al nassar to sobie lepiej radzili xD
16
Książę, który zbyt wcześnie opuścił królestwo i nigdy nie został królem
////////////////
Król, który porzucił swoje idealne królestwo, by odbudować inne z popiołów
19
Legendy Barcy widzą lewego jako legendę, nie Polacy na la bambrze.
0
@Ronaldinho10theking pujol też się pewnie myli
Ten to w ogóle to jest madryciok
11
@BonusKiller wole takie artykuły niż kolejny o tym, że messi na kartoflisku strzelił 5 goli główką z przewrotki
10
Bardziej jestem skłonny uwierzyć w słowa 4fabregas4 niż borkowi xD