1

Bobuś nie płacz. W przyszłym sezonie będziesz oglądał łzy Ronaldo jak będziesz podnosił puchary.

0

@Derpowsky tego pająka ostatnio, któryś piłkarz ręką walnął

0

@LukaszFan tam to pewnie będzie trzeba przejść weryfikację z koranu i bicia żony.

0

Lewego ściągnie w 90 minucie

0

Za rok sobie nowego kozła ofiarnego znajdą, do którego nie będą podawać.
Dobrze, że bobusiowi w al hilah będzie miał kto mu podawać

0

Niech nam strzela to może się obudzą.

1

Ale padaka. Lewy powinien usiąść pod bramką i pogadać w bramkarzem.

3

@Kozinho. robią wszystko, żeby nie wszedł do top10

0

Al-Hilal benzema będzie podawać robercikowi

4

Jeszcze 1.5 meczu i będą płakać za machającym lewandowskim xD

0

XDDD
Najpierw fermin podaje na głowę 160cm gaviego, a teraz gavi nie wiem co on próbował mając wolnego lewego

1

LEwy dziś stworzył innym więcej okazji do strzelenia niż inni mu.
Dalej niech ćwiąkała mówi, że mu piłkę podają xD

0

Fermin zjazd do bazy, niech runi pogra.

0

@4drian0 jak słonik dumbo

0

ale uszaty jest szybki

7

@Marusek cztery fabregas cztery nie wyrabia z jedzeniem bigosu na uspokojenie

16

Szkoda, że w tym sezonie nie wszedł do top10, ale i tak nie jest źle widząc jakie nazwiska przegonił.

7

24/25 ze srealem ze względu na cieszynkę, która już stała się ikoniczna

0

@Rifek właśnie w zdrowym klubie to trener mówi kogo chce i kto mu jest potrzebny a nie układy deyrektora sportowego z agentami i kopertami pod stołem

6

@nekker już tłumaczę,
Przez jego transfer wpadlismy w jeszcze wieksze problemy finansowe i musielismy pozbyć się grajków, żeby w ogóle go zarejestrować.
Gdy był potrzebny to wiecznie leżał w szpitalu.
Nie pokazuje nawet 10% tego ile za niego zapłaciliśmy. Jego dobre mecze można policzyć na palcech jednej ręki.
Już nie wspominając, że kupiliśmy go środek, na który mieliśmy urodzaj zawodników.

2

Bardzo dobrze, to hansi ma powiedzieć kogo chce, a nie kogo deco sprowadzi.
Nikt nie chciał Olmo i Tygryska z faweli i przejechaliśmy się na tych transferach.

11

Mógł się poddać operacji, mógł się rehabilitować to na siłe chciał grać i wywalic z drużyny wojtusia. Chrytry dwa razy traci.

2

Turbany złe na Ronaldo


0

@takisobiektos my zawsze komuś liżemy dupę.
Wcześniej Ukrainie, która 12 pkt dała chyba Niemcom, a my im xD

7

GOAT, mało który piłkarz może się poszczycić tyloma przegranymi w tak krótkim czasie xD
Jak go nie było w tym al nassar to sobie lepiej radzili xD


16

Książę, który zbyt wcześnie opuścił królestwo i nigdy nie został królem
////////////////
Król, który porzucił swoje idealne królestwo, by odbudować inne z popiołów

19

Legendy Barcy widzą lewego jako legendę, nie Polacy na la bambrze.

0

@Ronaldinho10theking pujol też się pewnie myli
Ten to w ogóle to jest madryciok


11

@BonusKiller wole takie artykuły niż kolejny o tym, że messi na kartoflisku strzelił 5 goli główką z przewrotki

10

Bardziej jestem skłonny uwierzyć w słowa 4fabregas4 niż borkowi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?