Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepszy atak w historii piłki nożnej zestarzał się jak mleko xD
Polecam komentarze
6
Deko nam sprowadzi alvareza, ale Agustina Alvareza z monaco xD
8
Kogo my sprowadzamy?
Sreal Kupuje hujsena za 70mln, trencza za 70mln, a my Citko Heryczka. Miał być Kukurela, Grimaldo a skończymy znów rzeźbiąc w przecietniakach.
Niech Bóg ma Flicka w opiece i jego nerwy.
1
@Barceloniarz987 nie wiem co lepsze upokorzenie i mistrz po meczu z nimi czy lepiej, żeby przed meczem zrobili szpagat i zobaczyli pucharek
0
XD przecież to nie jest na czerwo xD
już drukują psy tebasa-kiełbasa
0
@addept moim zdaniem 1-6 byłaby idealna skala. Taka szkolna. 3 jako wyjściowa
1
@slayer jakby z bara dostała od kogoś z getafe to by 5 piruetów w powietrzu zrobiła i wylądowała w kuchni.
1
Jakby tak iñakiemu peruke zalozyc i go do nich na bramke dać?
Ta nasza bramkarka to taka średnia chyba.
1
@tarantino10 10 dostaje tylko jamal.
9 to trzeba minimum hattricka
8 to taka maksymalna ocena za dobry zwykly mecz
0
@Cules69 co robi? Chłop nie gra, a wcześniej cały sezon przeleżał z kontuzją.
Go trzeba wypożyczyć, zeby zaczął grać i złapał pewność siebie.
3
@Kubsoleon wpusc ferrana do polskiej okręgówki wtedy też do takich wniosków dojdziesz?
8
@Arden dobre mecze olmo można policzyć na jednej ręce.
Dla mnie to jest transferowy flop, w szczególności, że kupiliśmy go w czasie gdy był nam 1/ nie potrzebny 2/ nie mieliśmy kasy. Potem przez ten transfer były same problemy.
3
Jamal nie podaje do lewego to fakty panie ćwiąkała.
2
2
@seba90 rok temu ostatnie mecze to już były grane o pietruszke, bo real sie zesrał duzo wczesniej.
0
@BISHBASHBOSH odpowiadam. z dupy tebasa
2
Pies tebasa musiał dać tyle minut, żebysmy za szybko nie wygrali ligi xD
5
@michal26 hejterzy roberta i tak powiedzą, że on nonstop dostaje serwisy.
4
Jak trwoga to do Robercika
0
Niech go stary zwija do bazy i pod kołderkę.
0
I chłop ma po mistrzostwach.
2
Ja czytając labamble to myślałem, że lewandowski się nie rusza i stoi jak kołek.
2
@cymek1 to nie dawajmy nominacji do złotej piłki 18 latkowi, ani powołania do 1 drużyny jak nie jest gotowy na to.
2
@Wojtek84 jamal wolal jak głupi biec za piłka zamiast szanować, dlatego rok temu odpaliśmy
2
@RumbleDelivery tak. Już dawno tak nie płacą. Poza tym nas można dymać, bo my potrzebujemy kasy, to na najniższą ofertę zaakceptujemy.
Poza tym teraz jest tam wojna i mało kto chce tam isc.
3
Potrzebny nam jak świni siodło. Przyjdzie za darmo jak mekambe do srealu xD
Myślicie, że on przyjdzie grać tutaj za grosze? xD Jesteście tak samo naiwni jak w przypadku alvareza i bastoniego xD
2
Zaczyna się jak w defensywnym pomocnikiem. Zaczynaliśmy od ścisłego topu a skończyliśmy z Oriolem Krakenem Romeu xD
Teraz też już mamy alternatywy dla alternatyw xD
Cieszcie sie składem, który mieliśmy rok temu i teraz, bo przyszły rok może być ciężki.
1
Sprzedamy i nikogo nie kupimy, bo jesteśmy w zasadzie 1:69.
Rafinia pół sezonu przeleżał w łóżku. Lepszy nie będzie.
Rafinia w takim wieku nie pójdzie do Arabii gdzie latają rakiety.
Nikt nie zna odpowiedzi.
0
Juventus 3 komplet 26/27 ładny to z bobusiem można nabyć.
0
@prodigy oni za niego zaplacili 25 melonów, teraz gra lepiej niż wcześniej i myslisz, że go oddadza za 1/3 ceny?
To my potrafimy robić barcelonskie deale nie oni