1

Najlepszy atak w historii piłki nożnej zestarzał się jak mleko xD
Polecam komentarze

6

Deko nam sprowadzi alvareza, ale Agustina Alvareza z monaco xD

8

Kogo my sprowadzamy?
Sreal Kupuje hujsena za 70mln, trencza za 70mln, a my Citko Heryczka. Miał być Kukurela, Grimaldo a skończymy znów rzeźbiąc w przecietniakach.
Niech Bóg ma Flicka w opiece i jego nerwy.

1

@Barceloniarz987 nie wiem co lepsze upokorzenie i mistrz po meczu z nimi czy lepiej, żeby przed meczem zrobili szpagat i zobaczyli pucharek

0

XD przecież to nie jest na czerwo xD
już drukują psy tebasa-kiełbasa

0

@addept moim zdaniem 1-6 byłaby idealna skala. Taka szkolna. 3 jako wyjściowa

1

@slayer jakby z bara dostała od kogoś z getafe to by 5 piruetów w powietrzu zrobiła i wylądowała w kuchni.

1

Jakby tak iñakiemu peruke zalozyc i go do nich na bramke dać?
Ta nasza bramkarka to taka średnia chyba.

1

@tarantino10 10 dostaje tylko jamal.
9 to trzeba minimum hattricka
8 to taka maksymalna ocena za dobry zwykly mecz

0

@Cules69 co robi? Chłop nie gra, a wcześniej cały sezon przeleżał z kontuzją.
Go trzeba wypożyczyć, zeby zaczął grać i złapał pewność siebie.

3

@Kubsoleon wpusc ferrana do polskiej okręgówki wtedy też do takich wniosków dojdziesz?

8

@Arden dobre mecze olmo można policzyć na jednej ręce.
Dla mnie to jest transferowy flop, w szczególności, że kupiliśmy go w czasie gdy był nam 1/ nie potrzebny 2/ nie mieliśmy kasy. Potem przez ten transfer były same problemy.

3

Jamal nie podaje do lewego to fakty panie ćwiąkała.

2

2

@seba90 rok temu ostatnie mecze to już były grane o pietruszke, bo real sie zesrał duzo wczesniej.

0

@BISHBASHBOSH odpowiadam. z dupy tebasa

2

Pies tebasa musiał dać tyle minut, żebysmy za szybko nie wygrali ligi xD

5

@michal26 hejterzy roberta i tak powiedzą, że on nonstop dostaje serwisy.

4

Jak trwoga to do Robercika

0

Niech go stary zwija do bazy i pod kołderkę.

0

I chłop ma po mistrzostwach.

2

Ja czytając labamble to myślałem, że lewandowski się nie rusza i stoi jak kołek.


2

@cymek1 to nie dawajmy nominacji do złotej piłki 18 latkowi, ani powołania do 1 drużyny jak nie jest gotowy na to.

2

@Wojtek84 jamal wolal jak głupi biec za piłka zamiast szanować, dlatego rok temu odpaliśmy

2

@RumbleDelivery tak. Już dawno tak nie płacą. Poza tym nas można dymać, bo my potrzebujemy kasy, to na najniższą ofertę zaakceptujemy.
Poza tym teraz jest tam wojna i mało kto chce tam isc.

3

Potrzebny nam jak świni siodło. Przyjdzie za darmo jak mekambe do srealu xD
Myślicie, że on przyjdzie grać tutaj za grosze? xD Jesteście tak samo naiwni jak w przypadku alvareza i bastoniego xD

2

Zaczyna się jak w defensywnym pomocnikiem. Zaczynaliśmy od ścisłego topu a skończyliśmy z Oriolem Krakenem Romeu xD
Teraz też już mamy alternatywy dla alternatyw xD
Cieszcie sie składem, który mieliśmy rok temu i teraz, bo przyszły rok może być ciężki.

1

Sprzedamy i nikogo nie kupimy, bo jesteśmy w zasadzie 1:69.
Rafinia pół sezonu przeleżał w łóżku. Lepszy nie będzie.
Rafinia w takim wieku nie pójdzie do Arabii gdzie latają rakiety.
Nikt nie zna odpowiedzi.

0

Juventus 3 komplet 26/27 ładny to z bobusiem można nabyć.

0

@prodigy oni za niego zaplacili 25 melonów, teraz gra lepiej niż wcześniej i myslisz, że go oddadza za 1/3 ceny?
To my potrafimy robić barcelonskie deale nie oni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?