Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever właśnie tak średnio. Widać, że za mało gryzł
0
Niby własny stadion a stypa.
Na motor - Wisła Płock było głośniej dziś
5
Nieaamowe,.że fermin mają 3x większy dystans pierwszy doszedł do piłki niż białas xD
1
Brakuje bobusia w polu karnym.
Runi i bobus muszą wejść
0
Gavi i termin tak średnio.
2
Gracjan zgasił czopka z Madrytu
0
Tam ze 4 było na spalonym
1
Digi dong, rafinia i Robert powinni wejść.
2
Winicjusz, rudiger szykujcie się robić szpagat dla Wielkiej Barcelony. Zaraz uszatka podnosimy
0
Impotencja w ataku
2
Przelew od dziadka niggreiry.
0
Winicjusz za sam wyraz twarzy powinien dostać żółta.
1
Przestępca majciarz szaleje. Po łbie powinien dostać od gaviego
0
@Aragorn33 mielismy setki, które nie trafilismy. Olmo na pusta i raszford 1v1.
1
Ten mecz pokazuje, że nie jesteśmy uzależnieni od jamala ani rafinii
0
Co oni robią? Zaczeli niechlujnie grać
7
Oby dziś Runi asyste dał Bobusiowi.
4
@mesulete za to wzielismy równie szklanego olmo. Olmo ma w tym sezoinie 2.5k minut, czyli nie duzo wiecej, a w zeszłym 2k. Do tego nigdy nie można było liczyć na niego.
9
Idealna szklanka do naszej zastawy
0
Na 3:0 on dosłownie puszcza kolesia za siebie na wolne pole xD
0
Za Alvareza 100, za Alvareza z farranem 120.
Ostatnio laporta robił dzwignie na lożach VIP w namiocie ciekawe jakie teraz będzie robił dźwignie xD
19
Obsrał zbroje dyktator xD Zrobisz jeszcze szpagat przed WIELKĄ BARCELONĄ nygusie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@goldensun no oni coś dowozili oprócz zadłużenie klubu
2
@La Pulgaa messi tez generował i koledzy i jak to sie skonczylo?
0
Deko ma pomysł wpląteć też inne kluby w długi. Będzie mówił, że chce kogoś sprowadzić, a oni będą im dawać nowe wyższe kontrakt, aż się wykrwawią.
Mastermind
5
Ta wypłata jamalowi nam się odbije nie czkawką, ale soczystym bełtem.
Jak będzie grał tu do końca to będzie zarabiał 50% całej puli przeznaczonej na pensje.
0
@Eric_Abidal_22 i to przewidzieli xD
1
@Adran360 gdzie Ronaldo?
2
@Katalończyk 99 przewidzieli w 2005 w 13 odcinku